Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте.моля помогнете ми търся си конфигурация за игри.предпочитам да е от мост или jar защото ми казаха че може на място да ми я сглобят на място.компютърът ще се ползва най много за игри ,филми и интернет и ако може да е тих.бюджетът ми е 1000 лева.имам монитор клавиатъра и мишка.мерси предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

AMD платформа:

Обща стойност - 688.45 лв. с ДДСSapphire AMD Radeon HD7870, 2048MB, GDDR5, 256bit, DVI, HDMI, PCI-E

Intel платформата:

ASUS P8B75-M LX /B75 /LGA1155 

Обща стойност - 681.71 лв. с ДДС +  Sapphire AMD Radeon HD7870, 2048MB, GDDR5, 256bit, DVI, HDMI, PCI-E 

Двете са по около 1000 лева, видеокартата с безплатна доставка. Като цяло Intel е по-производителна при игри. 

Успех! 
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В Никем също ще ви сглобят компютъра безплатно, а и цените там са много по-добри от тези в Jar и мост :)BB код:
ASROCK 970 EXTREME3/AMD970/AM3
4GB DDR3 1600 GEIL DRAGON
500GB TOSHIBA SATA 6G/7200/32M
CM K350 W/600W PSU
AMD FX-6350 /3.9G/X6/BOX AM3+

Обща стойност - 650.32 лв. с ДДС

Sapphire AMD Radeon HD7870 318лв с ДДС
Прави общо 964лв. Като видеото е с безплатна доставка, а ако вие не можете да го сложите викнете приятел, който да го направи Редактирано от Just Human.. (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не виждам защо трябва да се дават повече пари за по-слабо видео. В емаг в момента тече промоция и от там може да се вземе 7870 за 318лева с безплатна доставка.  А разликата между 7850 и 7870. Ето тук

Та дори да не е голяма разликата, то тя си струва защото видеото е по-евтино и по-бързо :)  

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не виждам защо трябва да се дават повече пари за по-слабо видео. В емаг в момента тече промоция и от там може да се вземе 7870 за 318лева с безплатна доставка.  А разликата между 7850 и 7870. Ето тук

Та дори да не е голяма разликата, то тя си струва защото видеото е по-евтино и по-бързо :)  

Вярвайте им за промоциите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не виждам защо трябва да се дават повече пари за по-слабо видео. 

Отгоре на това и по-некачествена. Колко ли се оплакаха от тази марка. Това е причината да са по-евтини. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отгоре на това и по-некачествена. Колко ли се оплакаха от тази марка. Това е причината да са по-евтини. 

Точно толкова колкото са се оплаквали и от Sapphire!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нико_,по-добре си е 7870,вместо 7850,стига да се намери промоция,за да влезе в бюджета.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно толкова колкото са се оплаквали и от Sapphire!

Не мисля, че това трябва да става на въпрос, коя била по-качествена. Просто споделих какво съм видял. Мой колега взима на едро видеокарти и ги разпродава. Но преди това взима по две и тества.  Автора нека вземе твоята конфигурация, но само да смени видеокартата с Sapphire HD 7870. Или ако иска по-ниски температури, да взима 3350p.  ПП: Нека вземе и CM K280 W/ELITE 500W, понеже захранващият блок е по-качествен. 

Редактирано от Masterplay (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако успее да хване промоцията да взима 7870, не съм казвал, че е по-слаба от 7850. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мисля, че това трябва да става на въпрос, коя била по-качествена. Просто споделих какво съм видял. Мой колега взима на едро видеокарти и ги разпродава. Но преди това взима по две и тества.  Автора нека вземе твоята конфигурация, но само да смени видеокартата с Sapphire HD 7870. Или ако иска по-ниски температури, да взима 3350p.  ПП: Нека вземе и CM K280 W/ELITE 500W, понеже захранващият блок е по-качествен. 

Точно това елитче не бих казал,че е качествено-400 ватово FSP с 300 и нещо вата на +12.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно това елитче не бих казал,че е качествено-400 ватово FSP с 300 и нещо вата на +12.

Thunder-а да не е по-добро захранване?  А и нали трябва да влезем някак в този бюджет. Не виждам проблем, да вземе Elite.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Thunder-а да не е по-добро захранване?  А и нали трябва да влезем някак в този бюджет. Не виждам проблем, да вземе Elite.

Тъндърът е 540 вата +12,отнася две копачки :).

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

MSI H61M-P20 (G3), socket 1155

Intel® CoreTM i5 3330, 3000MHz, 6MB, socket 1155, Box

Kingston 8GB 1600MHz DDR3 Non-ECC CL9 DIMM (по 2 в комплект) XMP

Hitachi Deskstar 7K1000.C 500GB, 7200 об./мин, 16MB, SATA2

Sapphire AMD Radeon HD7870, 2048MB, GDDR5, 256bit, DVI, HDMI, PCI-E

Cooler Master GX Bronze, 550W

RAIDMAX ALTAS RMX-ALT, Черен - идва с 2 вентилатора по 120mm: преден и заден

Общо: 1018.59 лв. с ДДС и безплатна доставка!

Ако Ви трябва записвачка тя е на цена от 27 лв. - Asus DRW-24F1ST/BLK/B/AS, SATA, Черна, Bulk

Доскоро имаше i5 3350p - 3.1 GHz и без вградено видео на цена от 304-305 лв. но сега е изчерпан. По изгодна покупка е пред i5 3330. Най вероятно скоро ще заредят отново.

Някои Колеги ще кажат че може да се вземе Cooler Master GX Bronze, 450W идва с един 6 Pin PCI-E Connector но Cooler Master GX Bronze, 550W идва с два 6+2 Pin PCI-E Connectors(картата иска 2x 6 Pin-a - HD 7870). То като цена/качество е най изгодното след Cooler Master GX Bronze, 450W в em@g за сега.

Може би се питате следното: Защо ли не Molex кабел и Cooler Master GX Bronze, 450W

Защото аз не бих използвал Molex кабел а директно кабела на захранването. Просто не искам да си имам неприятности в по близкото бъдеще с този външен Molex кабел.

ПП: Не се тревожете със сглобяването. След като пристигнат частите ще се намери някой опитен човек от JAR или друг местен магазин/сервиз. Най вероятно трябва да се разберете за ден и час и така... Не мисля че ще Ви вземе повече от 20-30 лв.

Редактирано от duskwood (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.