Премини към съдържанието
rusimc

Mobile Broadband - изчисляване на трафика ?

Препоръчан отговор

Скоро успях да пусна без проблем модемчето ми alcatel X22l под линукс, но се сблъсках с едно малко неудобство.

Windows-ките кънект мениджъри на мобилните оператори изчисляват колко трафик е използван (приблизително). Искам да попитам под линукс коя програма да използвам за целта.

ОS: Lubuntu 13.04 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

еми карай така, имаш неограничн трафик на пълна скорост. Иначе в интернет намерих launch2net, не знам дали при теб ще свърши работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Скоро успях да пусна без проблем модемчето ми alcatel X22l под линукс, но се сблъсках с едно малко неудобство.

Windows-ките кънект мениджъри на мобилните оператори изчисляват колко трафик е използван (приблизително). Искам да попитам под линукс коя програма да използвам за целта.

ОS: Lubuntu 13.04 

Погледнете дали IPStat няма да ви свърши работа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от mihailll
      Билет за Mobile World Congress 2018 (MWC) Barcelona‎
      Билетът е под формата на код, който се въвежда в регистрационната форма, поради тази причина предаването е лично. 
      Цена на билета от официалния сайт: €799
      https://www.mobileworldcongress.com/attend/register/
      Локация: Барселона, Испания
      Дати: 26/02 - 01/03/2018
    • от Yromem
      Здравейте колеги. 
      Искам да си направя мобилна тонколонка и имам няколко въпроса. Избрал съм си тази платка(линк) понеже изглежда добре и коментарите за нея в други сайтове са добри, а аз искам корпуса да е от плексиглас. Имам и две пищялки (мисля че се наричаха) за които немогада намеря нищо в нета. Та въпросите ми са:
      1. Как да разбера колко ом-а и колко вата са пищялките.
      2. Мога ли свържа платката с батерия и как да изчисля колко mA да е за да може поне 4-5 часа да свири.
      3. Ще ми трябва ли допълнителна платка за зареждане ако искам да зареждам батерията директно от мрежата.
      4. Имате ли препоръка към тип батерии, пищялки или усилвател(подобен на горния в линка) 
      5. Мога ли да вържа някак дисплей 1 или дисплей 2.
    • от ShamanOwl
      Имам 5mb System update, който след като се изтегли казва, че телефонът трябва да се рестартира за да започне инсталацията на ъпдейта. Дотук добре. Десет секунди след началото на инсталацията изписва "error" показва логото на Андроид как лежи и от него тече кръв. Рових адски много в интернет, много хора имат моя проблем, но никой няма решение.
    • от Soviet Soldier
      Здравейте! От 2013 ползвам Windows phone (Lumia 520) ,и като цяло бях доволен. Не възнамерявах да го сменям ,защото напълно удовлетворяваше моите потребности. Това е един от телефоните ,които не получиха актуализация до Windows 10 и може би повече от година не съм получавал ,каквито и да е било актуализации по ОС. На скоро получих съобщение от Месенджър ,че версията ,която ползвам (от 2014) вече не се поддържа и ми пращат линк за да изтегля актуализации. 1-во пуснах телефонът да си потърси сам ,но не откри такива. След това деинсталирах и инсталирах на ново Месенджър ,но безрезултатно. 

Искам да запитам имате ли представа ,дали това недоразумение ще бъде поправено и ще излезе все пак актуална версия на месенджър за Windows Phone 8.1 ,или това е поредния трик за да ни накарат ,да купуваме излишни нови телефони? 
      На мен ми се струва ,че скоро няма да останат от масовите приложения работещи на Windows Phone 8.1 и за това обмислям да закупя нов ,но този път едва ли ще е Windows Phone. 

• от DarkEdge
      Излезе Бета версията на 
      Zemana Mobile Antivirus
      https://bestmobileappawards.com/app-submission/zemana-mobile-antivirus
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.