Премини към съдържанието
  • ×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Vladimirski
      Здравейте, бихте ли ми препоръчали добра конфигурация до 1000 лв? 
    • от oic
      Здравейте.
      Наскоро сменях кабела свързващ видеокартата с монитора (DVI със HDMI). Кабела е тестван и работи коректно. Смяната на кабела също нямаше ефект.
      И след като се го смених забелязах един много странен проблем. Екрана премигва става черен за секунда (все едно търси резолюцията) при пускане на видео файл на Potplayer и вградения в Windows 10 видео плеър (Movies and TV)
      Това го прави не на всички файлове. Също видео снимано с G85 (на mp4) е наличен същият проблем. Видео картата е свързана освен с монитор и с телевизор (които са 1080p)
      Но, проблема се появява само и единствено на монитора. След не дълго търсене, решението е в настройка на видеокартата:
      Извиква се контрол панела на видео картата с десен бутон на десктопа: NVIDIA Control Panel
      В настройките на NVDIA Control Panel/ Display/Adjust Desktop Color Settings/скролиране по надолу на страницата Content type reported to the display , избира се от падащото меню Desktop programs/ Apply
      Воала.
      П.П. Възможно е и да е проблем от Windows 10 (ъпдейт, счупен драйвер и т.н.).  Но с тази настройка всичко работи добре.
    • от Raze
      Ето какви видеокарти според Steam ползва средния потребител през годините до сега:

• от Zhin
      Максимална сума, с която разполагам е 5.000 лв, която не включва периферия, вече си имам такава. 

Идеята е да се ползва за игри на 144hz 4к монитор WoW, Reforged, Path of exile.

Държа да е сравнително тих и да не стържи колкото стар китайски вентилатор (ако може да събуди ленива котка, не е ОК).

По възможност с 2080 / TI rtx msi/rog и интел процесор.

500 gb ~ ssd като hdd не е нужно да е повече от 2 tb , 16 / 32 ram 
    • от Метин Шабан
      Здравейте , моля да ми помогнете да реша проблема с драйвера на видео картата. Когато пуснах днес да играя dota2 играта ми крашна и проблема беше свързан с Vulkan, също така от известно време някой елементи в играта както и сянката на някой обекти (най-вече на героите) бяха като "пулсиращ" квадрат. Днес след като влязох в Radeon setings забелязах ,че има нов ъпдейт и реших да актуализирам. За жалост като вляза и дам ъпдейт чек не отчита , че съм с новите драйвери. 
      Да отбележа, че в играта ползвам Vulcan а не Dx11. След като актуализирах проблема с Vulcan не се появи до 3-4 пускане, но после ми го даде отново, плюс това в играта има значителна разлика (накъсва)

• Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване