Премини към съдържанието
TronDron

Слагане на андроид на телефон без

Препоръчан отговор

Здравейте!Първо искам да кажа,че не знаех къде да пусна темата,ако не е  на правилното място ме извинете.Искам да попитам възможно ли е да се сложи андроид на телефон който не е с аднроид?Телефонът е:Nokia asha 306

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!Първо искам да кажа,че не знаех къде да пусна темата,ако не е  на правилното място ме извинете.Искам да попитам възможно ли е да се сложи андроид на телефон който не е с аднроид?Телефонът е:Nokia asha 306

:nono:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можеш, продаваш стария телефон и си взимаш нов с андроид дет е работа.!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мне!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дори ако някой се хване да пробва да напише нужните драйвери и целия останал софтуер (в което се съмнявам), Android пак не би могъл и да тръгне заради сериозни липси в хардуера - само 32 MiB оперативна памет, 64 MB вътрешна памет. Ако все пак тръгне по някакъв начин, най-вероятно 90% от нещата няма да работят. Не знам кой би се заел с това, даже и да е само с опознавателна цел. Повече смисъл виждам в изначални тъпотии като Windows 3.1 на Nokia N95. Asha 3** са проектирани от Nokia с идеята да задвижват тяхната си платформа - S40. Телефони, които се поддават на сериозни модификации, са съвсем различно нещо - HTC HD2 е един такъв пример...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.