Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!От много хвалене на торент клиента Halite-бил по лек и предпочитан от uTorrent(попаднах на доста такива мнения ) та реших да го изпробвам.Прочетох наставленията за инсталиране от Kaldata и разгледах снимките(малко се разминават менюто на последната версия от менюто в Kaldata) но нищо не направих.  http://www.kaldata.com/articles.php?action=show&id=229&pagenum=1&perpage=1Инсталирах го и направих настройки(някакви) но проблемът е че не мога да заредя файл в торент клиента.Вчера се мъчих близо три часа поне един файл да заредя,днес още един час и в крайна сметка...нищо.Има го торент клиента в защитната стена с отметки но не мога да заредя нито един файл.Ако някой има идеи защо така се получава..моля за съвет.Ето след малко и осем снимки на настройките ми :mad: .

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Като цъкна на файла и изтегля тракера при отварянето му се отваря този прозорец и като натисна O.K с отметки или без тях -нищо не се зарежда в торент клиента.Моля за помощ!

Публикувано изображение

Редактирано от KGKulata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

чекни го това UPnP,ако си зад рутер,а трябва и в настройките на рутера да е разрешено.

пък и този единствен порт нещо ме съмнява с  тези големи числа.

Редактирано от emil644466 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Порта нали бил най добър между 50000 и 60000.Но проблемът не е в тегленето.Първо трябва да намеря начин като изтегля и отворя тракера да се зареди някак си в торент клиента.После ако успея да го заредя и не се тегли...ще го мисля рутера. :ohmy:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свали си един торент файл и го запази някъде.

Натискаш втория бутон на програмата, намираш торент файла и даваш ОК.

Трябва да тръгне...

Ако искаш да става автоматично, от настройките на браузъра избираш да отваряш торент файловете с "Халите".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свали си един торент файл и го запази някъде.

Натискаш втория бутон на програмата, намираш торент файла и даваш ОК.

Трябва да тръгне...

Ако искаш да става автоматично, от настройките на браузъра избираш да отваряш торент файловете с "Халите".

Не става.Имам торент файлове и от вторият бутон като го маркирам не може да го постави в име на файла.Само тракери могат да се зареждат.Ето снимка.От Хрома мога да тегля тракери а файловете са за торент клиента.

Публикувано изображение

Не зная какво значат опцийте в този прозорец.Да не би тук да бъркам?

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

нещо не можем да се разберем - торент файла,който трябва да отвориш е с разширение .torrent.линкът за него,предполагам знаеш е в дясно на download на описанието на торента->десен бутон на него и save as... да кажем на десктопа и тогава го отваряш с втория бутон.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи като вляза примерно в Energy и като кликна на свали,долу в ляво Хрома ми изтегля тракера.Като цъкна върху него се отваря прозореца за зареждане на файлът в Halite.Натискам О.К.на прозореца и файлът се оказва че го няма в торент клиента.При uTorrent и други торент клиенти след О.К се зарежда в торент клиента и започва изтегляне а тука не се появява.Дал съм и папка и пак нищо. :mad: Да не би да не става за седмицата въпросният торент клиент?Явно почти всеки се е забил с uTorrent и идеи по темата няма. :huh:Виждам и някакъв ЛОГ в торент клиента....

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...При uTorrent и други торент клиенти след О.К се зарежда в торент клиента и започва изтегляне а тука не се появява....

Ам що са занимаваш с глупости ве приятел?---то нема лошо да се експериментира,ма в рамките на разумното ;) и....докато разбереш,че ,,не всичко дет фърчи са яде,, ;)  :offtopic_s:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ам що са занимаваш с глупости ве приятел?---то нема лошо да се експериментира,ма в рамките на разумното ;) и....докато разбереш,че ,,не всичко дет фърчи са яде,, ;)  :offtopic_s:

Абе приятелю...аз да не съм взел да се занимавам с програмиране.Явно има доста доволни хора от този торент клиент и аз реших да го пробвам.Мислех си след като другите могат,аз ли съм най сакатият че да не мога.Явно времето май започва да показва че ще се окаже така щом един файл не мога да заредя.Нямаш ли някоя свежа идея за изпробване.Този uTorrent взе да ми писва.Новите версий са отвратителни а от старите нямам оплакване но въпреки това реших да изпробвам нещо ново.Имам едно приятелче майсторче на компютрите и той ми каза че признавал само VUZE ама аз реших да се пробвам на Halite-са съжаление за сега без резултат.Лошото е че го няма на български но пък го има на руски,македонски,сръбски и т.н.Май нашият език не го бръснат за две стотинки щом са го превели на македонски. :mad:п.п След деинсталирането му приключих с темата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе приятелю...аз да не съм взел да се занимавам с програмиране.Явно има доста доволни хора от този торент клиент и аз реших да го пробвам.Мислех си след като другите могат,аз ли съм най сакатият че да не мога.Явно времето май започва да показва че ще се окаже така щом един файл не мога да заредя.Нямаш ли някоя свежа идея за изпробване.Този uTorrent взе да ми писва.Новите версий са отвратителни а от старите нямам оплакване но въпреки това реших да изпробвам нещо ново.Имам едно приятелче майсторче на компютрите и той ми каза че признавал само VUZE ама аз реших да се пробвам на Halite-са съжаление за сега без резултат.Лошото е че го няма на български но пък го има на руски,македонски,сръбски и т.н.Май нашият език не го бръснат за две стотинки щом са го превели на македонски. :mad:

Няма лошо.И аз обичам да експериментирам!Наистина някои обновления на програми и прочее си заслужават-затова и си правя такива експерименти,но......по принцип-когато нещо ми харесва и работи и съм доволен от него-не го барам!И...да....пак казвам ----правя си експеримрнти с цел да видя дали аджеба няма нещо ново,нещо по-добро (естественно да е така)-но не винаги ,,новото,,означава по-добро-(да не  давам примери сега)Честно не съм го ползвал този торент (с което моля да бъда извинен ,че давам мнения,макар и че не го чувам за първи път!),но ако ти създава проблеми просто го махни и си ползвай това,което те удовлетворява!Какво значи ,,,взе да ми писва,, ...В крайна сметка сметка искаме и ползваме това,което ни върши работа и което задоволява нуждите и потребностите ни-нали така? .....ПП... Такива,,,майсторчета,, дето ,,признават,, само ,,това,, или ,,онова,,, не дей им се връзва много,много ;) ....Надявам се да си ме разбрал правилно-не искам да упреквам,или да ,,оплювам,, някой-просто изказах моето мнение,Избора си е твой! Поздрави!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз съм с WinХР и Firefox,обаче не вярвам да има толкова драстична разлика - обясни ми какво става,когато цъкнеш с десен бутон на ограденото място и "запис на връзката като ..."(save as .....).

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма лошо.И аз обичам да експериментирам!Наистина някои обновления на програми и прочее си заслужават-затова и си правя такива експерименти,но......по принцип-когато нещо ми харесва и работи и съм доволен от него-не го барам!И...да....пак казвам ----правя си експеримрнти с цел да видя дали аджеба няма нещо ново,нещо по-добро (естественно да е така)-но не винаги ,,новото,,означава по-добро-(да не  давам примери сега)Честно не съм го ползвал този торент (с което моля да бъда извинен ,че давам мнения,макар и че не го чувам за първи път!),но ако ти създава проблеми просто го махни и си ползвай това,което те удовлетворява!Какво значи ,,,взе да ми писва,, ...В крайна сметка сметка искаме и ползваме това,което ни върши работа и което задоволява нуждите и потребностите ни-нали така? .....ПП... Такива,,,майсторчета,, дето ,,признават,, само ,,това,, или ,,онова,,, не дей им се връзва много,много ;) ....Надявам се да си ме разбрал правилно-не искам да упреквам,или да ,,оплювам,, някой-просто изказах моето мнение,Избора си е твой! Поздрави!

Видях че и от Kaldata  в пост 1 (в линка) го препоръчват като лек и приятен ама нещо не се получи..Поздрави! :handshake:

аз съм с WinХР и Firefox,обаче не вярвам да има толкова драстична разлика - обясни ми какво става,когато цъкнеш с десен бутон на ограденото място и "запис на връзката като ..."(save as .....).

Публикувано изображение

Просто изтегленият тракер като го отворя не се появява файла в торент клиента за сваляне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Видях че и от Kaldata  в пост 1 (в линка) го препоръчват като лек и приятен ама нещо не се получи..Поздрави! :handshake:

Ми и аз ти препоръчвам Бугати Вейрон----ма както се казва ---а дано ,ма надали ;) Поздрви  и наздраве приятел :beer:  :offtopic_s:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми и аз ти препоръчвам Бугати Вейрон----ма както се казва ---а дано ,ма надали ;) Поздрви  и наздраве приятел :beer:  :offtopic_s:

Свалих си qBittorent-поне него да пробвам.Лека и спокойна вечер и от мен. :cheers:  :offtopic_s:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свалих си qBittorent-поне него да пробвам.Лека и спокойна вечер и от мен. :cheers:  :offtopic_s:

С тоя по мое да немаш проблеми-и аз съм го ползвал,ма......сети се сам ;) Лека и на теб приятел :beer:  :offtopic_s:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.