Премини към съдържанието
ivelin91993

Варианти на Samsung Galaxy Fame

Препоръчан отговор

Здравейте,искам да попитам за вариантите на Samsung Galaxy Fame - S6810 и S6810P,вярно ли е,че само S6810P поддържа NFC (така пише в gsmarena.com - http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_ … 0-5279.php )? Да не би S6810 да са всичките Samsung Galaxy Fame (S6810B,E,L,M и P) и S6810P да е европейската версия,следователно във всеки български онлайн магазин за телефони да пише S6810,а да е S6810P?Също така искам да попитам за процесора Broadcom BCM21654G по-добър ли е от Qualcomm Snapdragon™ MSM7227A?Благодаря предварително. Публикувано изображение

Редактирано от ivelin91993 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За около 250лв. аз бих взел това LG L5 :   

Мобилен телефон LG Optimus L5 E610, Черен - има NFC чип и екрана е 4 инча :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За около 250лв. аз бих взел това LG L5 :   

Мобилен телефон LG Optimus L5 E610, Черен - има NFC чип и екрана е 4 инча :P

Гледал съм го,но не ми харесва изобщо,първо като марка,второ,че е със слаб процесор за такъв екран и е още на ICS - един приятел го има и му сече на Temple Run 2. Трябва ми телефон,на който да вървят добре игри като Subway Surfers и да снима добре (разбира се да има NFC :D ),затова се насочих към Samsung Galaxy Fame. 

Редактирано от ivelin91993 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.