Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Препоръчан отговор

Здравейте.Имам core 2 quad q8300 и видео GTS 450.До момента  съм със захранване Modecom 350W.Но реших да взема от другият ми комп. radeon hd 5830 който според спецификациите има нужда  от  около 50W повече .Чудех се дали да си купя един кабел,понеже това захранване няма втори 6-пинов  конектор да захраня картата, или е слабо и направо да вземам ново?Ако може предложение за бюджетно захранване (ако се налага според вас ест.) Аз се спрях на тези : http://nikem-bg.net/computer-components/CORSAIR-VS450-450W-ATX-EU-Versionhttp://nikem-bg.net/computer-components/PSU-SEASONIC-SS-520GB-BRONZE  -това няма нищо общо със "бюджет" ,но по принцип мога да го взема.Тъкмо като правя upgrade няма само захранване да купувам.Общо взето пиша темата за да ме убедите че моето захранване или пък някой Njoy;CM ще ми свършат работа.Ако ли не взимам seasonic.Мерси предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Eто два захранващи блока, които са достатъчно качествени за сегашната конфигурация. Не, че за следващата не са. Да се има на предвид, че ако вземете GX, ще се наложи да ползвате Молекс с два 6 пинови конектора. 

Cooler Master GX Bronze, 450W , 5 години гаранция. 

Thermaltake Smart SE 530W , semi-modular. т.е. полу-модулно. 

Доставката безплатна. Иначе като цяло Seasonic е по-добрият захранващ блок. Така, че бих взел Seasonic. 

Поздрави! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Eто два захранващи блока, които са достатъчно качествени за сегашната конфигурация. Не, че за следващата не са. Да се има на предвид, че ако вземете GX, ще се наложи да ползвате Молекс с два 6 пинови конектора. 

Cooler Master GX Bronze, 450W , 5 години гаранция. 

Thermaltake Smart SE 530W , semi-modular. т.е. полу-модулно. 

Доставката безплатна. Иначе като цяло Seasonic е по-добрият захранващ блок. Така, че бих взел Seasonic. 

Поздрави! 

Едно ЗА от мен за Smart SE530W :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами в такъв случай ще си избера между seasonic и предложените .Мерси за отговорите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.