Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

kotipuka01

Въпрос относно Auto Gordian Knot

Препоръчан отговор

Здравейте, снимам един клип (screen capture) със фрапс. В една друга тема прочетох за Auto Gordian Knot и например имам да конвертирам клип от 20gb във 10gb. Горе долу разбрах как да работя със програмата но там не пише нищо за качество  :help wanted:. Идеи как да разбера какво качество ще е (държа да е минимум 480p).

Благодаря предварително :D .

P.S:  Извинете ако съм сбъркал темата. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С Auto Gordian Knot /AutoGK/ съм конвертирал MPEG2 /DVD/ в AVI /DivX/XviD/. Размерът се задава автоматично /например 700МВ - 1CD или 1.4GB - 2CD/ или ръчно. Качеството винаги е било на ниво, но винаги се установява чрез проба. Гледай отдолу процентите да са над 75. Напиши в гугъл: "работа с autogk" без кавичките и ще намериш подробни уроци.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.