Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, в момента конфигурацията ми е :

Motherboard: ASROCK N68-S
Processor: AMD Athlon II X4 620 Processor (4 CPUs), ~2.6GHz

Memory: 4096MB RAM DDR2 KINGSTON

NVIDIA GeForce 7025 - вградена
Resolution : 1680 x 1050

Главно ще играя League of Legends - но сега ми върви с 10-15 фпс а всичките графики са на very low и без shadows.
Утре или другиден ми идва нова видео карта - ASUS nVidia GeForce GT 630, 1024MB, GDDR5, 128bit,
ще има ли промяна във фпс-то и колко според вас?

Прикачил съм снимки с CPU-то и GPU-то.

post-340921-0-67253300-1376942444_thumb.

post-340921-0-22403500-1376942449_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз с конфигурацията от подписа я играя на 50-60 кадъра, защото съм само с 1гб рам. Вие би трябвало да я играете на максимални детайли безупречно, стига да имате 3-4 гб рам :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как само си се набутал с тая карта, дето вместо нея можеше да вземеш за същите пари доста по-бързата HD7730...Но ако искаш да сравниш как работят различни видеокарти при различен хардуер, може да ползваш за справка и тестове тоя сайт:

http://www.videocardbenchmark.net/gpu_list.php

Значи, средно една GT630  е около 30 пъти по-бърза от 7025. Това ще рече 30 пъти повече кадри. Както искаш, така го смятай. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ползвам дъно със същия чипсет и същата вградена видео карта и не знам как си си помислил да я товариш с игри (било то и с най-леките) тя картата едвам издържа 720P видео в YouTube, а вие чак я изнасилвате с игри. Много-яко са те прекарали за същите пари се взима 10 пъти (ако не и повече) по-добра видео карта HD 7730.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ползвам дъно със същия чипсет и същата вградена видео карта и не знам как си си помислил да я товариш с игри (било то и с най-леките) тя картата едвам издържа 720P видео в YouTube, а вие чак я изнасилвате с игри. Много-яко са те прекарали за същите пари се взима 10 пъти (ако не и повече) по-добра видео карта HD 7730.

Ееее, посмали малко :) Няма все още на пазара 10 пъти по-бърза видеокарта от GT630. Или по-скоро има - GTX780, Но тук говорим за космически суми. GT630 e добра бюджетна карта, но не и за парите си. АМД удрят кьоравото с HD7730  и въпреки, че съм по-скоро фен на NVIDIA,  трябва да призная, че с едно-две изключения AMD  стоят по-добре на българския пазар. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как само си се набутал с тая карта, дето вместо нея можеше да вземеш за същите пари доста по-бързата HD7730...Но ако искаш да сравниш как работят различни видеокарти при различен хардуер, може да ползваш за справка и тестове тоя сайт:

http://www.videocardbenchmark.net/gpu_list.php

Значи, средно една GT630  е около 30 пъти по-бърза от 7025. Това ще рече 30 пъти повече кадри. Както искаш, така го смятай. 

Аз все още не съм си влез видео карта с вградената съм но имам само 130 лева ако ми препоръчаш хубава до 130 лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами вземай HD7730!

Или на Power Color  за 115 или на Spphire  за 125! Ако все пак не избереш тия, гледай поне видеокартата да е с GDDR5  памет, а не с DDR3.

Редактирано от sennheiser (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз все още не съм си влез видео карта с вградената съм но имам само 130 лева ако ми препоръчаш хубава до 130 лв.

SAPPHIRE HD7730 1G GDDR5 BULK 125лв с ДДС + 5 лева доставка = 130лв :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

SAPPHIRE HD7730 1G GDDR5 BULK 125лв с ДДС + 5 лева доставка = 130лв :)

Поръчах си я, горе-долу кога ще ми я доставят имаш ли представа? Защото много ми се играе а с сегашната видео карта 15 фпс не е добре :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поръчах си я, горе-долу кога ще ми я доставят имаш ли представа? Защото много ми се играе а с сегашната видео карта 15 фпс не е добре :D

Най-вероятно утре ще я пуснат по еконт, други ден е във вас. Но мисля, че ще ви се обадят за да потвърдите поръчката, ако не е станало вече де :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, в момента конфигурацията ми е :

Motherboard: ASROCK N68-S

Processor: AMD Athlon II X4 620 Processor (4 CPUs), ~2.6GHz

Memory: 4096MB RAM DDR2 KINGSTON

NVIDIA GeForce 7025 - вградена

Resolution : 1680 x 1050

Главно ще играя League of Legends - но сега ми върви с 10-15 фпс а всичките графики са на very low и без shadows.

Аз с AMD Sempron 3000+  N68C-GS FX (вградената е същата като твоята)2x512mb A-DATA DDR2 я играех на 30фрейма

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още днес ще ви звъннат да потвърдите поръчката.Веднага ще я пуснат и утре преди обяд е при вас.Поне така се получава при мен,а аз живея във Варна.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.