Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,да се извиня ако не е за тук темата.Но когато се опитвах да вляза в един сайт(само при него се получава)браузъра ми(Хром)ми спира достъпа,като на червен екран излиза съобщение:понеже сървъра е представил друг сертификат,за който Хром-а не може да разчете информацията за идентичността,или е възможно да е извършител на атака и да се опитва да прихване комуникациите ми.Отдолу има два бутона "Продължи"-като Хром не отговаря и "Назад към безопасна страница".Какво ме бихте посъветвали?Пробвах да чистя куки-та,хистори-то и т.н. нищо не се получи.Ако реша да вляза,сигурно ще заразя системата.Благодаря предварително.

П.П.Да добавя,това се случва когато се логвам директно.А ако се опитам да вляза в самия сайт,няма проблеми,тоест си работи.

Редактирано от icotonev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,да се извиня ако не е за тук темата.Но когато се опитвах да вляза в един сайт(само при него се получава)браузъра ми(Хром)ми спира достъпа,като на червен екран излиза съобщение:понеже сървъра е представил друг сертификат,за който Хром-а не може да разчете информацията за идентичността,или е възможно да е извършител на атака и да се опитва да прихване комуникациите ми.Отдолу има два бутона "Продължи"-като Хром не отговаря и "Назад към безопасна страница".Какво ме бихте посъветвали?Пробвах да чистя куки-та,хистори-то и т.н. нищо не се получи.Ако реша да вляза,сигурно ще заразя системата.Благодаря предварително.

П.П.Да добавя,това се случва когато се логвам директно.А ако се опитам да вляза в самия сайт,няма проблеми,тоест си работи.

Дайте точната грешка, която виждате. И проверете времето и датата на компютъра си

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дайте точната грешка, която виждате. И проверете времето и датата на компютъра си

Номер на грешка не излиза,само SSL и най отдолу "ERR_ADDRESS_UNREACHABLE".Времето си е точно.

Ще изключа компютъра,може би това е някаква временна грешка.Само не знам има ли вероятност от заразяване на системата ако все пак не се оправи и реша да вляза утре?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

с друг браузер праве ли така

Да,но днес няма проблем.От какво и как,нямам идея.Да се е ъпдейтвал нещо сайта,просто няма да мога да вляза,но чак такова съобщение и целия екран червен.................Не знам и мерси на отзовалите се.

П.П.Така и не се разбра вирус ли е или..........както и да е.Поздрави

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте...Внимателно прочетете темата Системата ми е инфектирана - Какво да правя сега?

и ако наистина имате съмнение че системата ви е заразена подгответе дневници с програмата DDS (точка 5).....!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поради отсъствие на комуникация с автора на темата,същата се приключва..!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Владиславов
      Помощ! От два дена компютъра се рестартира сам на всеки 5 минути. Проверявах с анти вирусната,анти троянската,трих регистри и т.н. Това се случи след един ъпдейт на компютъра. Уиндоуса ми е лицензиран.Помогнете!
    • от krasimirson
      Здравейте,
      След препоръка на @DarkEdge и като продължение на темата в раздела на Интернет и Wi-Fi, прикачвам логовете след сканиране с FRST. 
      Накратко, потенциално инфектираната система изпитва проблеми с Wi-fi връзката (бавен интернет, трудно връзване към Wi-fi, чести прекъсвания, висок пинг) като състоянието за последната седмица се влошава, прерастващо от бавна скорост до невъзможност за връзване към Wi-fi и негативно влияние върху интернет връзката на устройства в близост до потенциално заразеното. Пример за последното:
      При свързване на потенциално заразеното устройство (лаптоп) към Wi-fi, пингът на друго устройство (тестови лаптоп) в близост се покачва между 1000 и 3000 пъти като след кратко време пропада и интернет връзката му. Прикачен е скрийншот от Command Prompt тест на пинга: http://prikachi.com/...48/9322348n.jpg
      Предварително благодаря за отделеното време и помощ.

Addition.txt
      FRST.txt
      Моделът на лаптопа е Asus K555L, а OS е Windows 10. 
    • от Stoichev
      Здравейте! Напоследък лаптопът лагва и работи доста бавно. Ще бъда благодарен за помощта.
      Addition.txt
      FRST.txt
    • от Бисер Петков
      В другата тема  писах, че флашката е повредена след включването и в телевизор Самсунг. Има файл с име СМ0013 който си мисля, че е вируса според прояетеното в нета. Бях помолен да пусна тема тук и да прикача логовете за проверка: 

Addition.txt
    • от Бисер Петков
      Уважаеми приятели отново съм пред сага. Трета поредна флашка 64гб- марка Сан диск и Кингстън ми дават проблем. За какво иде реч след като кача видео фаилове гледайки ги на компа са перфектни като качество и бързина  но поставени в уж модерните телевизори започват да забиват и спира картината. въпроса ми е къде е проблема . Благодаря ви предварително.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.