Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

cBapa

Лаптоп до 1500лв

Препоръчан отговор

Добър Вечер,

Ако може да ми погнете в избора на лаптоп ще ви бъда много благодарен

предпочитана марка ми е Sony и ако може да е от http://www.technopolis.bg че ми е лесно за закупуване искам да бъде със добри параметри .

Благодаря предварително !!!! :help:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Mи аз съм със SONY VAIO ма да ти кажа под секрет ,че SONY са си ,,скъпа,,марка! И ...честно---за тези пари ,което е SONY-то може да си намериш и с по-добри параметри и характеристики ;) Фен съм на SONY ма ....те-----казах са честно ;)  :offtopic_s:ПП Па ако си и беше постнал линка като хората -по ясно щеше да е!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето нещо по-добро и с безплатна доставка! Не робувайте на марки!   lenovo-g510   П.П. Плащате с наложен платеж, тоест на място като ви го доставят(ако предпочитате в брой естествено)! И не се разкарвате по магазините!   Поздрави!   А ето и алтернатива от Sony в този ценови диапазон(по-стар и слаб процесор, по-слаба видеокарта и по-малко рам)!   sony-vaio

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само да попитам попринцип NVIDIA GeForce не е ли по добра от Radeon HD ???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само да попитам попринцип NVIDIA GeForce не е ли по добра от Radeon HD ???

Няма конкретен отговор на този въпрос - и от двете компании има всякакви по вид предложения. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.