Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
Lemondog

Съобщение Disk usage 100% (Win 8)

Препоръчан отговор

След като записах Payday 2 , компютъра ми започна да върви доста зле. Започна да насича начесто , отваря уеб страници много бавно (по 1-2 мин на страница) , зарежда игри изключително бавно и т.н. От друга страна , когато пусна да играя някоя игра (Payday 2 , League of Legends , World of Warcraft) там всичко върви повече от добре (както преди , със стабилно FPS). Причината за тези проблеми може и да не е от инсталацията на Payday 2 , понеже след като инсталирах играта използвах компютъра още няколко часа и след това го спрях. След включването започна да се появява този проблем. Забелязах също , че Disk usage-а е 100% в Task Manager , което преди не се е случвало. Потърсих дали и други хора имат същия проблем и забелязах , че доста хора имат същия проблем , но не можах да намеря начин да го оправя.

Някакви идеи как да го оправя ? Или да не го мъча и просто да си сложа Win7 ?

------------

Hitachi HDP725050GLA SCSI (465 GB)

GeForce GTX 550 Ti

I5-4670 /3.4G/6MB/BOX/LGA1155

PSU SEASONIC SSR-550RM GOLD

ASROCK B85M PRO4 LGA1150

CORSAIR-2x4GB-Vengeance-DDR3-1600Mhz-1.35V

post-339566-0-32335200-1376954858_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е виж в Task Manager-a в раздела Performance, кой процес ти натоварва диска.

Редактирано от Касперски (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Махнах играта , същата история .

Процесите , които го натоварват толкова много , са основни ( като System , и т.н. ) а и няма как да е друго понеже аз съм оставил компютъра на Десктоп без нищо включено.

Но като четох , мнения на други хора ,че най-добре е компютъра да се преинсталира (най-лесно се оправял проблема по този начин) и това мисля и да направя !

Благодаря за коментарите все пак ! Четох и много други , но нищо не помогна , за жалост :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.