Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

ji4ko

Има ли начин да се руутне prestigio pap 4044

Препоръчан отговор

Има ли начин за руутна този телефон защото ми е спешно :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо ти е да го правиш? Стана ми интересно, защото аз имам 4300. Иначе най-добре могат да те информират момчетата от Андроид форума. Единя от администраторите се занимава с такива работи, но едва ли ще ти гарантира нещо. Може да ти каже, само в случай че е рутвал такъв телефон или е имал досег до подобен, но както казах се съмнявам защото тая марка не е много популярна, а и твоя модел е сравнително нов. Иначе успех и пиши за развитието, ако има такова ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей, търси  Framaroot,  това е програмка, която се инсталира и руутва телефона/избираш super su,после рестарт/. Използвам я нея щото става бързо и лесно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо се подсигури с необходимия софтуер за възстановяване,че ако брикнеш телефона да можеш да го оправиш,че става лошо :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.