Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Kristina Iordanova

Проблем с battle.net

Препоръчан отговор

Здравейте, не знам дали тук е мястото да напиша за моя проблем, или в секцията за проблеми, но понеже е тясно свързан с игрите, предпочетох да го напиша тук. Та ето какъв е проблема.

Днес реших да си подновя суб-а към УоУ-а. Опитвам се цял ден, но не знам защо не ми отваря нито battle.net, нито wow-europe.com както и всичките им производни. Опитах на Chrome, IE10, но ми изкарва, че не може да зареди страницата ( снощи си зареждаше без проблем). Може би веднъж на 20 опита успявам да си вляза в акаунта. Не е хакнат, всичко си е нормално като се има предвид, че ползвам и автентикатор. Избирам си играта, отваря ми профила и като дам add sub time и пак греда. Отделно опитвам се да им напиша тикет, само че от скоро явно е това нововъведение - искат ми отговор на тайния въпрос, снимки и не знам си още какви лудории за да докажа, че съм аз и това само за един тикет. Да не говорим, че как да им напиша отговора на въпроса ми като изобщо даже не го и изписват този въпрос, ама както и да е.

Проверих в настройките на браузера - няма отметка за прокси btw.

Ами сега! Google Chrome не можа да се свърже с eu.battle.net

Опитайте да заредите отново: eu.­battle.­net/­wow/­

Няма достъп до тази уеб страница

Такива съобщения ми изкарва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Честно казано проблемът ви не се изразява в играта конкретно. Пробвайте да изчистите кеш-а и бисквитките от браузъра, а ако не проработи - обърнете се към колегите в секция "Проблеми с програми". Може и да е някаква гадинка - препоръчвам ви да хвърлите едно око и в секцията "Системата ми е заразена - какво да правя?"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бизквитки и кеш са изчистени и пак не помага. Изключвам възможността компютъра да е заразен с вирус, тъй като проблема е само в тези двата сайта, имам активна антивирусна и компютъра е преинсталиран преди 7 дни. При вас работят ли нормално тези два сайта ? Да не би проблема да е при тях ? Някой друг има ли същия проблем ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лично аз нямам акаунт в "battle.net" и не мога да кажа какво е положението от тук. Но след сървърите на telia.net получавам някакъв масивен Request timed out. Може някакви деца да са решили да се правят на хакери и да прилагат атаки за отказ на услугата. Това, което може да разберем е какво става по трасето от вас до Battle.net За да направите това трябва да отворите Command Prompt (cmd), което най-лесно става с клавишна комбинация "Windows + R" и там изписвате "cmd", последван от Enter. След това във вече появилия се терминал изписвате :

tracert www.battle.net
И след като завърши, поствате резултата тук. Копирането от Command Prompt се извърщва с десен бутон - Mark, след това маркирате всичко написано с мишката и натискате Enter (той има функцията на Ctrl + C). След това може да поставите резултата тук. Препоръчвам да скриете първите два реда, тъй като във втория се съдържа вашето собствено IP и някой може да вземе да 'флуудва' пакети към вас.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лично аз нямам акаунт в "battle.net" и не мога да кажа какво е положението от тук. Но след сървърите на telia.net получавам някакъв масивен Request timed out. Може някакви деца да са решили да се правят на хакери и да прилагат атаки за отказ на услугата. Това, което може да разберем е какво става по трасето от вас до Battle.net За да направите това трябва да отворите Command Prompt (cmd), което най-лесно става с клавишна комбинация "Windows + R" и там изписвате "cmd", последван от Enter. След това във вече появилия се терминал изписвате :

tracert www.battle.net
И след като завърши, поствате резултата тук. Копирането от Command Prompt се извърщва с десен бутон - Mark, след това маркирате всичко написано с мишката и натискате Enter (той има функцията на Ctrl + C). След това може да поставите резултата тук. Препоръчвам да скриете първите два реда, тъй като във втория се съдържа вашето собствено IP и някой може да вземе да 'флуудва' пакети към вас.

C:Userskrisi>tracert www.battle.net Tracing route to www.battle.net [12.129.242.30] over a maximum of 30 hops:   3 6 ms 6 ms 6 ms  212.116.133.18   4   11 ms 6 ms 6 ms  67.17.157.13   5   45 ms   45 ms   45 ms  xe0-3-2-10G.scr4.FRA4.gblx.net [67.16.142.254]   6 185 ms 185 ms 185 ms  po5-40G.ar3.LAX2.gblx.net [67.16.141.170]   7 191 ms 190 ms 187 ms  192.205.32.137   8 193 ms 195 ms 194 ms  cr1.la2ca.ip.att.net [12.122.128.98]   9 186 ms 186 ms 186 ms  gar20.la2ca.ip.att.net [12.122.128.181]  10 191 ms 187 ms 186 ms  12.122.251.190  11 191 ms 191 ms 191 ms  206.16.68.46  12 *   *   * Request timed out.  13 *   *   * Request timed out.  14 *   *   * Request timed out.  15

Втори опит :

Tracing route to www.battle.net [80.239.186.26] over a maximum of 30 hops:   3 *   *   * Request timed out.   4 *   *   * Request timed out.   5 *   *   * Request timed out.   6 *   *   * Request timed out.   7 *   *  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И при мен е така : 

2     *        *        *     Request timed out.
 3     7 ms    <1 ms    <1 ms  border1-gw-252.optisprint.net 

4     *        *        *     Request timed out.
 5     5 ms     4 ms     4 ms  sfia-b2-link.telia.net [80.239.128.185]
 6    33 ms    33 ms    33 ms  prag-bb1-link.telia.net [80.91.247.82]
 7    51 ms    51 ms    51 ms  ffm-bb1-link.telia.net [213.155.137.98]
 8    65 ms    65 ms    61 ms  prs-bb1-link.telia.net [80.91.245.101]
 9    61 ms    61 ms    55 ms  prs-b8-link.telia.net [213.155.131.3]
10     *        *        *     Request timed out.
11     *        *        *     Request timed out.
12     *        *        *     Request timed out.
13     *        *        *     Request timed out.
14     *        *        *     Request timed out.
15     *        *        *     Request timed out.
16     *        *        *     Request timed out.
17     *        *        *     Request timed out.
18     *        *        *     Request timed out.
19     *        *        *     Request timed out.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност излиза че "Request timed out" след AT&T сървърите (206.16.68.XX) е нормално. Поради причини за сигурност не са видими. Това е за "12.129.242.30" - www.battle.net Реалното мястото, където вие искате да влезете е "80.239.186.26". Това е "signup.wow-europe.com" Сигурна ли сте, че на "tracert 80.239.186.26" или "tracert signup.wow-europe.com" ви дава "Request timed out" още на трети 'нод'. Трябва да има поне изходяща връзка от ISP'то ви..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност излиза че "Request timed out" след AT&T сървърите (206.16.68.XX) е нормално. Поради причини за сигурност не са видими. Това е за "12.129.242.30" - www.battle.net Реалното мястото, където вие искате да влезете е "80.239.186.26". Това е "signup.wow-europe.com" Сигурна ли сте, че на "tracert 80.239.186.26" или "tracert signup.wow-europe.com" ви дава "Request timed out" още на трети 'нод'. Трябва да има поне изходяща връзка от ISP'то ви..

Tracing route to signup.wow-europe.com [80.239.186.26] over a maximum of 30 hops:   3 *   *   * Request timed out.   4 *   *   * Request timed out.   5 *   *

C:Userskrisi>tracert signup.wow-europe.com Tracing route to signup.wow-europe.com [80.239.186.26] over a maximum of 30 hops:   3 *   *   * Request timed out.   4 *  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бих препоръчал да използваш друго трасе. Това може да се осъществи като пренасочиш трафика си към VPN в щатите и се опиташ да влезеш от там. За случая TunnelBear е изключително подходящ. Като си направиш акаунт ще ти предоставят 500 мб бърз трафик, който може да използваш за теста (ще е предостатъчен). От към настройки, трябва да зададеш програмата на "честота" CA за Калифорния. След това като изпълниш "tracert signup.wow-europe.com" трябва да поеме по съвсем друго трасе и да осъществи връзка. TunnelBear глобално пренасочва целия ти трафик, та ако пробваш да се 'логнеш' от браузъра, както си правила преди, сега ще е с начална точна Калифорния. Кажи дали по този начин всичко работи ок или пак има проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имах този проблем преди време. Не искаше и не искаше да ми зарежда...  Доколкото си спомням преинсталирах системата и всичко се оправи. Може да пробвате с Opera/Mozzila и други освен тези изброените.

Не е изключено че антивирусната може да забрани достъпът. Някои антивирусни правят каквото си искат...

Също така ако сте с рутер е добре да го ресетнете от контакта и почакате към 20-30 секунди преди да го вкарате обратно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за съветите и помощта момчета. Проблема не беше в моя компютър, а в провайдъра. Добре, че го оправиха бързо, след като им съобщих за проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.