Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, натоварихаме със задачата да сменя два от комютрите във фирмата.

Възнамерявам да използвам старите захранвания(500W),хардиве и кутии, мисля, че вградените(в новите дъна) видеокарти ще са достатачни за Microsoft office, някоя друга складова програма, и бланки за онлайн поръчки и изплащания.

Остава дъно, процесор и рам, които немога да избера(неразбирам достатъчно) и затова се допитвам до Вас.

Желлателно е да е най-доброто според бюджета, за да се забави повторната им смяна или ъпгред.

Бюджет 500лв. за един компютър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи какви са старите конфигурации, за да могат колегите да ти кажат ориентировъчно какво може да се смени за този бюджет.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

GB H77M-HD3 /H77/1155
I3-3225 3.3GHZ/3MB/LGA1155/BOX
4GB DDR3 1333 A-DATA

Обща стойност - 409.19 лв. с ДДС

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

BB код:

Обща стойност 511,50лв.

Редактирано от VipKokata (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направете рамта при амд-то поне 1866.  https://www.youtube.com/watch?v=FGlnnMNuEHk

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако държиш на Интел изчакай до септември да изкарат ниския клас Хасуел. С по-добра вградена графика е. Иначе АМД-то си е екстра. Каквото и да взимаш обаче гледай изходите на дънната платка устройват ли те. Става въпрос за видеото. Когато ги има и трите няма какво да го мислиш когато обаче се взима по-евтино трябва да се внимава. Например по-нагоре е предложен един Асус без каквито и да е изходи и ще има неприятна изненада... За старите монитори в офиса предполагам ще ти трябва D-Sub а ако ще се връзва проектор или ТВ трябва и HDMI.

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи какви са старите конфигурации, за да могат колегите да ти кажат ориентировъчно какво може да се смени за този бюджет.

Дъно: Asrock K8NF6G-VSTA

Процесор : AMD Sempron 2800+ 1.60GHZ

Ram: Някаква 512mb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дъно: Asrock K8NF6G-VSTA

Процесор : AMD Sempron 2800+ 1.60GHZ

Ram: Някаква 512mb.

харда какъв е, захранването китайче ли е или не и кутията дали малка или голяма tower.

Редактирано от rado99 (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.