Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
Relic_hunter

Как се изключва проверката за правопис IE 10 ?

Препоръчан отговор

Здравейте. С windows 7 ultimate съм и ползвам Internet Explorer 10. Като цяло нямам лоши впечатления от него, но когато пиша на кирилица в някой сайт/форум - и ми излизат под думите едни червени чертички. Ако не се лъжа това май беше проверката за правопис. Опитах да я изключа, но не намерих от къде. Прерових всеки един toolbar и меню едно по едно и такава опция не открих. Помагайте :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. С windows 7 ultimate съм и ползвам Internet Explorer 10. Като цяло нямам лоши впечатления от него, но когато пиша на кирилица в някой сайт/форум - и ми излизат под думите едни червени чертички. Ако не се лъжа това май беше проверката за правопис.

Опитах да я изключа, но не намерих от къде. Прерових всеки един toolbar и меню едно по едно и такава опция не открих.

Помагайте :)

Опцията най-вероятно е от самия сайт (както в калдата) не от браузъра! 

Иначе : 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хаха е стига толкова ли е зле - бързо работи, не ми забива и плюс това блокира досадните изскачащи прозорци. За това минах към него, защото мозилата като отварям различни сайтове като youtube, vbox, facebook и изобщо - много често ми излизат някакви допълнителни изскачащи прозорци и само трябва да им давам Х да ги затварям. Това е мега досадно (а съм ги забранил в опциите и пак ми излизат).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. С windows 7 ultimate съм и ползвам Internet Explorer 10. Като цяло нямам лоши впечатления от него, но когато пиша на кирилица в някой сайт/форум - и ми излизат под думите едни червени чертички. Ако не се лъжа това май беше проверката за правопис. Опитах да я изключа, но не намерих от къде. Прерових всеки един toolbar и меню едно по едно и такава опция не открих. Помагайте :)

Ако пишеш правилно, няма да ти се появяват, тези червени чертички. Опитай ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хаха е стига толкова ли е зле - бързо работи, не ми забива и плюс това блокира досадните изскачащи прозорци. За това минах към него, защото мозилата като отварям различни сайтове като youtube, vbox, facebook и изобщо - много често ми излизат някакви допълнителни изскачащи прозорци и само трябва да им давам Х да ги затварям. Това е мега досадно (а съм ги забранил в опциите и пак ми излизат).

Е да е зле, колко да е зле? Ама много! Много наистина. Най-калпаво направения браузър завинаги. Всяка по-нова версия е пълен провал. Бавни и тежки. Претруфени с всякакви защити, а се оказава че са най-незащитени. Изключително неудобен за ползване и крайно неприятен на външен вид! Отврат! 

Според мен IE изкарва много повече прозорци и питанки от всички останали взети заедно, и то не линкове от сайт дето си отворил, а самия браузър винаги има нещо да пита. Все ще се допитва до мнението ми! Абе отвори тъпия сайт дето съм го написал и не ме разпитвай бе! Искам ли защита от това, сигурен ли съм за еди кое си! Ехххх....

Иначе и мозила стана вече доста тежка с последните ъпдейти - препоръчвам Opera ! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако пишеш правилно, няма да ти се появяват, тези червени чертички. Опитай ;)

Точно, че пиша правилно и като завърша думата и натисна space да оставя място или пък натисна "." за да завърша изречението и под думата се появява червеното. Пунктоационни грешки може би допускам със запетаи и т.н. , но правописните много много рядко и то по невнимание а не че не знам как се пише думата.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-добрия и бърз браузър е в момента, не го слушай тоя еминем, той смята форума за кръчма и влиза само, за да вдига наздравици.

На мозилата и слагаш adblock plus, добавяш филтрите, нищо вече няма да ти отвори.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-добрия и бърз браузър е в момента, не го слушай тоя еминем, той смята форума за кръчма и влиза само, за да вдига наздравици.

На мозилата и слагаш adblock plus, добавяш филтрите, нищо вече няма да ти отвори.

Наздраве!

Opera е най-добрия браузър! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.