Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

dvd_cd

"Безопасно си премахнах мрежовата карта" помощ :(

Препоръчан отговор

Значи по едно време Уиндоус започна да издава звука който е като свързеш нещо и го издаваше непрестанно. А отдолу ми показва "Safely Remove Hardware" и като го цъкна ми излиза мрежовата карта и аз я премахнах. Звука спря, но сега немога да я върна. Пробвах да ресторна системата към минала дата, изтривах драйвера и го инсталирах пак. Драйвера се вижда и казва че работи правилно, но не засича никакви мрежи и ми показва че мрежовата карта не е свързана.
Става въпрос за лаптоп и безжична мрежова карта.
Моля за помощ Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опита ли да я пуснеш на друг компютър?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази карта вградена ли е или е на USB ? Ако е на USB смени кабела

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вградена е, мисля че е ясно щом е лаптоп?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Контролен панелМрежа и интернетМрежови връзки ,тук с десен ботон върху безжичната връзка-разрешаваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вградена е, мисля че е ясно щом е лаптоп?

Е ако е на лаптоп следва да е интегрирана, а не външна. Как пък се е появила като removable устройство не е ясно... От контролния панел разреши мрежовата връзка, и трябва да тръгне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

разрешил съм и.

Проблема е че ми показва че мрежовата карта не е свързана и незнам как да я свържа. Тва го показва тук : Център за мрежи и споделяне -  Показване на пълна карта

Никъде другаде няма такъв случай и всичките се отказахте :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за вниманието, проблема се реши чрез един бутон който е за включване на блутуут и на мрежовата карта. Тайната беше че бутона го показва че е за блутуут но не и за мрежовата карта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.