Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Нека започнем от това. .>> Аз съм влюбен! :)

Знам, че всички ще кажете "ооо поздлавления" ама хич не е радостно.

Не мога да си я избия от главата. Вечер плача зарад нея, защото сме много далеч  един от друг.

Признавал съм и чувствата си , но тя ми излезе с номера, който няма мъж, който поне да не е чувал за него. А именно. Аплодисменти моля >>> " Проблемът не е в теб, а в мен. Ти си страхотна личност. Искам да си останем просто ( дааа точно това, което си мислите каза) ПРИЯТЕЛИ.

Още съм много съсипан. Не го показвам на близките си, но не мога да я преживея. Вечер плача в леглото до късно. Не искам да ме помислите за гей, но да знаете, че това те успокоява понякога. :computer8:

Моля ви дайте съвет как да си я избия от главата. Аз съм на 15 и това ми е първото влюбване.

ПП: Моля ви! Не пишете коментари с съдържание като например "Набий си едно ръчна и ще ти мине". Те не се зачитат от мен. :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ееех,любов,любов.......на всякъде я има.И аз съм го изпитвал тва чувство,решението е едно,трябва просто да спре да ти пука ;) иначе ако си някъв да се вълнуваш от всичко до никъде няма да стигнеш.Плакъл съм (колегите не ме хейтвайте и аз съм човек) също като теб и знам чувството.Така,че просто не се застъпвай за някое момиче което ще присъства в живота ти максимум 3-4 месеца тва са напразни нерви и усилия от твоя страна.Сиг съм че на нея и е все едно за теб.Това съм научил за сега от момичетата с които съм бил.Ако ти пука отиваш по дяволите ;) 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С момичето станахме приятели от преди 2 години. Просто не мога да разбера дали наистина в нея е грешката или в мен. ХАХАХА не е смешно. :mad:  Разбира се, че е в мен, но аз не знам къде е. Казвам ви, че просто не мога да си я избия от главата, докато на приятелите си казвам " Всичко е наред. Аз съм готов за нови момичета.". И точно по този начин ги лъжа.

Някъде бях чел, че трябва да съм си император на мислите, но това момиче явно нещо ме е свалило от трона.

Истината е, че клин-клин не избива и когато чуя нещо за любов веднага се прибирам да си поплача или да размишлявам дълго над това.

Искам някакъв съвет от хора, които са се чувствали така повече от година. Как сте го преживели? :shock11:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Детска му работа ! Да ти имам проблемите аз на теб. Каквото и да се каже по темата ще са изтъркани клишета. Спокойно ще ти мини ама ти си много рисков щом до рев си стигнал. Я се стегни малко. Тая ще е някоя надута гайда така като гледам и може да не си и заслужава да се хаби ресурс. Я се огледай за нещо друго абсурд е просто да няма план Б план В. А тя тая ще дойде баш когато ще ти е най безинтересна ама тогава може и да не ти се види чак толкова хубава. Ясно сега че ти е мерак ама ще и дойде времето и на нея а до тогава защо да не понатрупаш малко стаж на друго място.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наистина интересен отговор. Много ми е интересно, но аз  да тръгна да свалям момичета ли? Ами защо не? Още днеска. Даже ше ви кажа кво е станало. СИГЕРНО НИЩО :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щях да те посъветвам и друго, ама си дришо на 15. Освен да се целувате и да се прегръщате, друго не можеш да праиш. Тъй, че седни си  на г*за. Стегни се и си карай даскалото. Това вашето е детска раота. Некой да му бие два шамара, да се стегне. Това твоето не е влюбване, а просто едно влечение. Нито ше праите сватба, нито нещо друго. Всичко това е временно. Ше дое друга, трета, десета. като узрееш, ще си фанеш некоя друга, пък тя ще пречука и ше си хване друг и така..... :D

Редактирано от Касперски (преглед на промените)
  • Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

10.Желанието ти ще се сбъдне, ако пуснеш това в друг форум до час. 

Миме аз ако чакам желанието да ми се сбъдне от пускане на постове по различни форуми по добре да лягам и да умирам. Желанията се сбъдват с упорита работа, при някой по малко при други повече. С пускане на постове освен брояча до аватара да се променя друго нищо не става.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля ви дайте съвет как да си я избия от главата. Аз съм на 15 и това ми е първото влюбване.

Еми пусни тука нейна снимка, да ти обясня с какво е грозна и колко е вятърничава по характер.

Хубаво е че можеш да си поплачеш като момиченце, аз на твоята възраст въобще не го можех този номер.

Пък май ми харесваха яко разни съученички още в 7-ми клас. Преди им бяха много дребни цицетата, ха ха ха ...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

трябва да си го преживееш - сам

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Споко бе, днес момчето се е влюбило в поне още 3 ;) На неговите години и аз бях така, а да си призная и на тия взех да се влюбвам през 10 минути :wub:

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми пусни тука нейна снимка, да ти обясня с какво е грозна и колко е вятърничава по характер.

Хубаво е че можеш да си поплачеш като момиченце, аз на твоята възраст въобще не го можех този номер.

Пък май ми харесваха яко разни съученички още в 7-ми клас. Преди им бяха много дребни цицетата, ха ха ха ...

вече заприлича на перверзен чичка скрит в храстите на някой парк.Ако няма да напишеш нещо смислено,моля те замълчи.

Към автора-не само гейовете и момиченцата плачат и недей да израстваш с тази мисъл.

Както се казва в една стара бългаска поговорка,по добре да си страдал от една несподелена любов,отколкото никога да не си обичал(преразказано от мен).

Не я обвинявай в нищо,поне е била честна с теб.Един колега по горе я нарече надута гайда и той не знае защо,ама давай да минава.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И как точно разбра че си влюбен, като ДОРИ не знаеш какво е любов?????

Едно е адски много да искаш, друго е да желаеш и съвсем различно е да обичаш!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На 15 и се влюбваш за първи път? Аз за първи път се влюбих на 7, а още на 4-5 си харесвах какички в детската градина ;) Ами какво толкова, не си го избивай от главата. Избиеш ли си го, другия път ще го караш на конвейр, а това не е добре не само за теб, а и за човека до теб. Остави го само да си замине. Вероятно като срещнеш следващата ще си кажеш...как така съм мислил толкова време за тая? И ще благодариш на съдбата, че най-сетне си се отървал от спомените. Но смисъл да я забравяш няма...поне докато не ти се завърти главата по друга :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Работата е там, че дори не знам какво толкова обичам в нея. Просто нямам думи. :no-no:

свиквай

Любовта е такава - не - о - бяс -ни- ма  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Намери си занимание. Прави нещо, което ти доставя удоволствие, така ще се разсееш и ще забравиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Даммм правя го. Ходя на риболов, на баскетбол и футбол, но честно да ви кажа, въпреки, че това ми заема целият ден, понякога не мога да спя. :shock11:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Даммм правя го. Ходя на риболов, на баскетбол и футбол, но честно да ви кажа, въпреки, че това ми заема целият ден, понякога не мога да спя. :shock11:

а как ще се чувстваш ако е до теб нонстоп а  

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

вече заприлича на перверзен чичка скрит в храстите на някой парк.Ако няма да напишеш нещо смислено,моля те замълчи.

Оооо, ще напиша аз цял вагон смислени роботи, ама в отговор на мненията на други потребители.

Сега разбрахме всички че обемът на млечните ти жлези е по-малък от средностатистическия за българките, та заради това реагираш така остро, понеже на подсъзнателно ниво имаш комплекс за малоценност ( по точно този показател ).

Еми извинявай че си пишем тука баш както си ги мислим нещата, ама като сме анонимни и се отпускаме и не внимаваме коя точно думичка ще се възприеме лошо от някое лице с някакви специфични за него неосъзнати и натрупани напрежения.

Работата е там, че дори не знам какво толкова обичам в нея. Просто нямам думи. :no-no:

Еми то нарочно еволюцията ни е скалъпила такиви че да не знаем когато сме млади защо ни привлича някое същество от противоположния пол. Тя еволюцията е пробвала безброй варианти и е отсяла тези системи които работят на сигурно. Та половият ти нагон е много по-надеждна система от разума ти, когато става въпрос за предаването на генното ти наследство. Еволюцията се е погрижила да има бебета, щото иначе ще се затрие човешкия род. Ние сме същите човеци сега, такиви каквито сме били и по времето когато сме живели по пещерите и сме се прехранвали с лов на диви животни и берене на плодове. Та по онова време като не е имало интернет и не е имало даже и писменост, нито пък е имало бракосъчетание пред поп, еволюцията се е била погрижила на младите момци да им се завърта главата по някоя или по няколко млади моми последователно, до такава степен че да се погрижат да им направят бебчовци. А пък после вече от натрупан много опит, човеците са открили сами че е по-добре да живеят по двойки и да се знае кой е баща на кое хлапе , та да се грижи за изхранването на поколението си. 

Значи сега ти на 15 годинки си жертва на повишеното съдържание на едни мъжки хормони в кръвта ти, което ти отключва функциите на половия ти нагон и те прави "уязвим" към "необяснимо" влюбване в някоя съученичка или съседка. 

Ама само няма да се плашиш, нормално е да не знаеш какво точно обичаш в нея, особено пък на 15 годинки само, без натрупан жизнен опит си е в реда на нещата да ти е пълна мъгла в главата тая работа с любовната зависимост от мацка.

Нормално е защото ти още не си се изградил като зряла личност и още не ти е ясно на къде вървиш и за какво се бориш.

За сега само гледай да не правиш бебета преди да си станал на поне 25 години, а пък другото с гаджета е позволено. Ще се учиш от собствените ти проби и грешки.

Аз като бях на 19 г. си бях помислил че съм си намерил вече подходящото гадже и че няма да ми се налага да си търся друго, та даже и се бях  похвалил на разни познати какво точно гадже съм си свалил. Да, ама се наложи да се разделим заради родителите й и най-вече заради това, че брат й беше направил едно бебе на една и е трябвало да се оженят, та на нея й беше абсолютно забранено да повтаря грешката на брат си, иначе баща й щеше да спре да плаща за следването й в бг и щеше да й каже мъжът й да се грижи за нея. Ето скиваш ли, кви развития стават ? Мацката съгласна да е с теб, ама братлето като се е изложило много яко и тате и мама забраняват на момата да си има сериозна работа и да забременява от българин.

А сега де ?

След като си беше ходила за 10-на дена до северна Гърция, като се върна си беше изкарала акъла че баща й ще я премести да е студентка в Пловдив, за да им било по-близо да й ходят на гости с колата до там, та я наглеждат как живее. Еми кво да правиш, тя ме беше запознала с брат си и разни съквартирантки, та явно някой я беше натопил че ходи с някакъв българин. И се разделихме братче, за нейно добро, по взаимно съгласие и с уговорката че по-късно някога, като се променят условията може пак да се съберем. И така и стана, след 2 години случайно тя ме вижда на един плаж и един приятел я вижда нея че ме сочи и ме показва на една друга и ми го обяснява това не мен и аз отидох при двечките и опаааа, пак тръгнахме заедно след точно 2 дена. Ония дъртите вече се бяха поуспокоили, та даже се срещнах с тях без да ме обявава гаджето официално за любовник, ама то им беше ясно на тях кой съм де. Веднага след като съм си тръгнал, баща й бил казал че съм се държал с майка й като чели съм искал да я свалям, толкова съм бил мил и внимателно съм се интересувал точно от нейното мнение по всяко дребно въпросче. Пък майка й й рекла загрижено - "ти да не си намериш някой българин". Демек, не е добре да ни натресеш за зет българин. Значи вече го нямаше абсолютното противодействие на родителите й, ама тя ми обясняваше че трябвало първо да си завърши образованието в бг и после още една година да си доучва в Гърция, щото трябвало да държи още някакви изпити там, за да й е призната докторската диплома, та чак след това можело да се задомява. Демек, ако я исках трябваше задължително аз да отида да живея при нея в Гърция и то чак когато ще е станала независима от паричките на баща й. Еееееее, еми братче, много ми дойде като ги сметнах годинките дето трябваше да си губя времето с нея и да чакам на нея да й дойде кефа да се ожениме.

А тя хем не искаше да се ожениме, хем не ме даваше на друга ако ме иска. Един път като я попитах съквартирантката й какво учи и тя по някакъв неосъзнат рефлекс почна да я оплюва оная, че само била зубрела по цял ден, че никъде не излизала да се забавлява, че родителите й нямали пари и че й давала от време на време на заем, пък и даже че на островът на който живеела била страхотна жега през лятото и че трябвало да е луд човек да се съгласи да живее там. Абе изобщо изреди ми един куп доводи що не е подходяща за булка другата. И по късно съквартирантката й като ме пита един път дали не мога да й намеря стари хора за пациенти за обучението им, да им правят ченета без пари и тя да се учи като студентка ( зъболекарка ) , моята гъркиня беше яко нащрек, толкова яко че аз не й помогнах на другата, само и само да не стане някоя грешка. Пък то онава другото момиче беше хубавичко, ако не беше гъркиня и ако не беше съквартирантка на моята, при някакви други условия си е било възможно да ми хареса и да се пробвам с нея. 

Та така е с женските приятелче, сложни създания са.

Трябва да пробваш с няколко, докато уцелиш тази която е точно за теб.

И даже когато си мислиш че си я намерил, то пък се извъртят нещата така, че пак не стане женитбата.

Абе според мен, важен е само крайният резултат. Няма значение колко си се лутал, колоко гаджета са ти отказвали, с колко си се разедлял и колко много си страдал, важно е само в крайна сметка да си я намериш твоята половинка и като се ожените да не се развеждате, щото пък разводите ако знаеш само какви са "помийни ями" и как миришат и колко е сложно после с децата, мани мани .

Отваряй си очите на 4 посоки преди да се вържеш сериозно с някоя, че после ако не си я избрал правилно, ядовете ти може да са много големи.

п.п.

виж ти сега как се уреди безплатно с белгийски акъл,

абе кажи й че ще те уредя с една русо маце от Белгия, живот да си живееш, да си го й върнеш за пренебрежителното й отношение към теб.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оооо, ще напиша аз цял вагон смислени роботи, ама в отговор на мненията на други потребители.

Сега разбрахме всички че обемът на млечните ти жлези е по-малък от средностатистическия за българките, та заради това реагираш така остро, понеже на подсъзнателно ниво имаш комплекс за малоценност ( по точно този показател ).

Еми извинявай че си пишем тука баш както си ги мислим нещата, ама като сме анонимни и се отпускаме и не внимаваме коя точно думичка ще се възприеме лошо от някое лице с някакви специфични за него неосъзнати и натрупани напрежения.

голям си ми сладур,радвам се че си тук ;)

Ти за моите жлези не се притеснявай,именно защото не се познаваме,тук във форума,понякога дрънкаме глупости във връзка с външния вид на колегите.Няма нищо,простено ти е.Между другото коментара ми не беше свързан с гърдите,а с глупостите,които беше написал по отгоре.

Повярвай ми,напрежения или комплекси нямам за външния си вид :) Ама ако видим твоя снимка ще разберем,от къде идват твоите. ;)

п.п.

виж ти сега как се уреди безплатно с белгийски акъл,

абе кажи й че ще те уредя с една русо маце от Белгия, живот да си живееш, да си го й върнеш за пренебрежителното й отношение към теб.

абе защо го заклеймихте това момиче :mad:

Трябва ли да е с него  насила,само за да не страда?????????

Не стига че е била честна с него,ами сега ще излезе и че е вещица.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

голям си ми сладур,радвам се че си тук ;)

Ти за моите жлези не се притеснявай,именно защото не се познаваме,тук във форума,понякога дрънкаме глупости във връзка с външния вид на колегите.Няма нищо,простено ти е.Между другото коментара ми не беше свързан с гърдите,а с глупостите,които беше написал по отгоре.

Повярвай ми,напрежения или комплекси нямам за външния си вид :) Ама ако видим твоя снимка ще разберем,от къде идват твоите. ;)

абе защо го заклеймихте това момиче :mad:

Трябва ли да е с него  насила,само за да не страда?????????

Не стига че е била честна с него,ами сега ще излезе и че е вещица.

Хлапетиите, като нямат работа, се "забавлявали" по форумите с писане на глупости! "Белгиеца" им дава компетентните си съвети, добре че за втори път вижда пу*ка през живота си.А ти си вземала да се косиш за гърдите си! Да ти кажа: Макар и визуално да не се познаваме, твърдо съм убеден че си 100 пъти по- хубава и привлекателна от белгийската ни снаха!Може ли хлапе, на 15 години, моя много добър приятел да го нарича ПИЧ? Той още суче от майка си, а се влюбил! Абе Вие тук наистина се забавлявате!

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

голям си ми сладур,радвам се че си тук 

Повярвай ми,напрежения или комплекси нямам за външния си вид 

Ама ако видим твоя снимка ще разберем,от къде идват твоите. 

E ти нали сложи за аватар твоя снимка, правена в една кола и еврейката те изпорти че си ти.

Та ако беше ти на снимката, тогава няма нужда да показвам моя, защото ти на мен не ми харесваш ( според показаната снимка де, не съм те виждал на живо).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

..Може ли хлапе, на 15 години, моя много добър приятел да го нарича ПИЧ? Той още суче от майка си, а се влюбил! ...

Ам нали требва да му са дигне самочувстеието на момчето и да пробва и друга циц.а бре.Пфууу че си и ти ;) Пич не го слушай тоя-той дърт и вече ги е забравил тия работи.Слушай ма мене ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.