Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Препоръчан отговор

Лимитът с който разполагам е до 1100-1200 лева.Влючвам само кутия без мотинор двд и други неща.Монитора с който разполагам е с рез.1280x1024 (до колкото разбрах по новите видио карти няма да могат да покажат пълния си потенциал на такава резолюция но за сега не сметам да го сменям).Споделете дали е задължително да се сменя монитора и какви недостатъци има тази резолюция.Най-вече искам да играя игри като Guild Wars 2 GTA 5 Rome total war 2 както и новите онлине игри които предстоят да излизат като (Archage и др.)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Количка Това ти е достатъчно дори да вземеш FullHD монитор. Може да вземеш повече рам и по-голям хард ако имаш желание. Както и още една 120 мм перка за кутията. Ето така - Количка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оправи си заглавието, че ще ти заключат темата! :)

Нещо с Haswell:

Обща стойност - 775.39 лв. с ДДС
Обща стойност:1199.78 лв. с ДДС

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обща стойност - 1 208.20 лв. с ДДС

Ето и едно АМД базирано предложение от мен! Перфектни кутия, захранване, РАМ кит! Процесор идеален за игри и добра видеокарта! Дъно с безкомпромисно качество, тих харддиск!

Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-принцип гледам че всеки е предложил Интел процесор(гледам всички са до 4 ядра).С какво е толкова хубав че съм по голям почитател на АМД.Например този AMD FX X6 6350, 3900MHz, 14MB, socket AM3+, Box

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-принцип гледам че всеки е предложил Интел процесор(гледам всички са до 4 ядра).С какво е толкова хубав че съм по голям почитател на АМД.Например този AMD FX X6 6350, 3900MHz, 14MB, socket AM3+, Box

Почти едно и също. Специално i5 - 4570 е с нов сокет (100% ще има добра възможност за ъпгрейд в бъдеще), на многоядрен бенчмарк е съвсем малко по-добре от FX 6350, на single core performance, директно го отвява и освен това ползва по-малко ток.     http://cpuboss.com/cpus/Intel-Core-i5-4570-vs-AMD-FX-6350

http://cpuboss.com/cpus/Intel-Core-i5-3470-vs-AMD-FX-6350

http://cpuboss.com/cpus/Intel-Core-i5-3350P-vs-AMD-FX-6350  

Другите интели са изостават минимално при ползване на повече ядра, но на single core отново имат предимство. Освен това са на старата платформа 1155 и възможността за ъпгрейд е ограничена и по-скоро безмислена. Лично аз бих се замислил за FX 6350 само ако имам намерение да клоквам, иначе взимам i5 4570 като процесор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В игри INTEL ще бие AMD - няма спор. Всеки с опит и познания в тази сфера би го потвърдил.

По добър е INTEL защото им е по добра архитектурата. Поради тази причина са по скъпи от AMD. Процесорите FX 6*** и FX 8*** се представят по добре с различни програми отколкото в игри. INTEL са по хладни и харчат по малко ток отколкото FX 6*** и FX 8***.

По добре ще бъде ако не проявите "фенщина" - не го казвам в груб или подигравателен смисъл не ме разбирайте погрешно. 

Насочете се към процесор който ще има по голяма производителност в игрите - Intel Core i5.

Затова изборът с i5 е по правилен отколкото i3 и FX 6*** ако бюджетът го позволява.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И все пак FX-6300/6350 e напълно достатъчен за всяка съвременна игра съчетан със среден клас видеокарта, та ако си ентусиазиран и искаш да пробваш овърклок и да ровиш в настройките препоръчвам FX процесор. В тоя ценови клас Intel е тип "слагаш и забравяш"  - за хора, които не разбират, нямат време и желание да овърклокват и искат прилична мощ, която разбира се идва на съответната цена. Аз понеже обичам да чопля за себе си бих взел FX-6300/6350 или ако има пари отключен i5.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За 60 лв. отгоре ще може да се порадваш на игрите на фулХД , понеже за малко над бюджета може да се вземе приличен монитор и конфигурация която да ти предложи високи детайли в съвременните игри!

GIGABYTE GA-970A-DS3

AMD FX-6300 /3.5G/X6/BOX AM3+

500GB TOSHIBA SATA 6G/7200/32M

CM K350 W/600W PSU

522лв. за частите от никем

+

Sapphire Ati Radeon Vapor-X HD7950 3072MB, GDDR5, 384bit, DVI, HDMI, PCI-E 

Kingston 8GB 1600MHz DDR3 Non-ECC CL9 DIMM (по 2 в комплект) XMP

LED+VA BenQ 21.5", Wide, Full HD, DVI, Колонки, Нативен контраст 3000:1, Черен, GW2260M

739лв. от емаг за видеото,рамта и монитора , за тях доставката е безплатна и няма да натоварват излишно бюджета!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.