Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
wor1ed

Проблем с Igo na Samsung Galaxy Grand Duos i9082

Препоръчан отговор

Здравейте колеги, взех си преди дни galaxy grand duos i9082 и се опитвам да оправя Igo Primo но нещо не се получава резолюцията, половината от нещата са ми изрязани. Гледах спецификацията на телефона и пише 480х800, но никъде немога да намеря Igo с тези параметри. Ще се получи ли на телефон с 5 inch дисплей ? Моля ако някой има някаква идея как ще се получи да пише... благодаря предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, взех си преди дни galaxy grand duos i9082 и се опитвам да оправя Igo Primo но нещо не се получава резолюцията, половината от нещата са ми изрязани. Гледах спецификацията на телефона и пише 480х800, но никъде немога да намеря Igo с тези параметри. Ще се получи ли на телефон с 5 inch дисплей ? Моля ако някой има някаква идея как ще се получи да пише... благодаря предварително

Както сте прочел в точка 2.10 от правилата пиратстването не се толерира в този форум. А вашия проблем е че софтуера ви не поддържа коректно тази разделителна способност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей :) Инсталирай си Sygic. Това е най-добрата и безплатна навигация (поне за мен). Навигацията се държи доста добре на Samsung Galaxy Grand Duos всичко си върви плавно, намира си бързо спътниците а и е доста точна. Ако имаш още въпроси за телефона питай :)

Редактирано от VipKokata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма технически или софтуерни пречки iGo да работи на SG Grand Duos, с 5" дисплей, 800х480 пиксела. Просто трябва да се настрои правилно.

За разлика от Sygic, iGo не разпознава автоматично размера на екрана при инсталация. Трябва да бъде ръчно зададен. Това става с редактиране на един текстов файл от сборката. Естествено, за целта трябва да се попрочетат някои неща. Другият начин е да се намери готова сборка за 800х480 пиксела. Няма да казвам откъде, за да не нарушавам правилата на този форум.

Успех.

Редактирано от RudeBoy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблемът не е от телефона, а е от приложението, може да се свържеш с разработчиците му.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знам че темата е стара, но имам малко ъвпорси колебая се какъв телефон да си взема  с прилична камера и малък бюджет държа да е 8mp. за това се срях на галакси гранд дуос, като цена. 

Въпросите ми са няколко.

1. Как се държи на слънчева светлина дисплея?

2.Как е качеството на виео и снимки.

3.Има ли бъгове в софтоера и като бързина на самата система как е. Бави ли?

4, Батерията как е като издръжливост сед 1-2 месец при нормално натоварване.

5. Изобщо има ли нещо което да имам в предвид при покупката?

6. Има ли горила глас стъкло.

Ще съм ви супер благоддарна за отговорите, защото се двуомих за галакси SII плюс но се оказва че тъчскрийна се развалял супер бързо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.