Премини към съдържанието
Lorenzo

Q: Проблем с DC++ 0.689

Препоръчан отговор

Бях оставил DC++ да ми сваля една игра която е 4,32ГБ тамън стигна до 3,83ГБ и ми изгасна тока. Пускам компютъра зарежда си всички програми и пускам DC++ но ми показва че не тегли и ми дава следния текст.

Rollback inconsistency, existing file does not match the one being downloaded.

Та може ли да ми кажете как отново да си ги направя да почне да тегли от 3,38ГБ до края(4,32ГБ)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Файлът който си свалил се е повредил заради неочаквания рестарт и програмата казва, че файловете не съответстват. За съжаление единствения вариант е да започнеш свалянето от начало.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Бях оставил DC++ да ми сваля една игра която е 4,32ГБ тамън стигна до 3,83ГБ и ми изгасна тока. Пускам компютъра зарежда си всички програми и пускам DC++ но ми показва че не тегли и ми дава следния текст.

Rollback inconsistency, existing file does not match the one being downloaded.

Та може ли да ми кажете как отново да си ги направя да почне да тегли от 3,38ГБ до края(4,32ГБ)

На мен не ми е ясно, защо теглиш толкова голям файл от DC++. Тези неща ги има по торенти, а там програмките са доста по стабилни в това отношение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
На мен не ми е ясно, защо теглиш толкова голям файл от DC++. Тези неща ги има по торенти, а там програмките са доста по стабилни в това отношение.

Само за информация - местния доставчик е направил сървъра си да е достъпен през DC++ например. Това достатъчно условие ли е или искаш и още ?

:bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто съм на ограничен трафик от 700МБ и както каза Lordjohn,доставчикът ми направи дц++ да е безплатно при някои хъбове!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.