Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър вечер,

Станахме много "маймуни на клона"(ще ни трябва още един компютър) и поради тази причина се обръщам към Вас за помощ и съвет.

Нямаме никакви изисквания за модели,марки,шум(ние сме си достатъчно шумни, ако се логнем в която и да е игра).Конфигурацията ще се ползва основно за LOL,ако трябва ще Ви постна нейните препоръчителни изисквания.Прочетох темите за конфигурации с подобно цена,но молбата ми е да ни препоръчате нещо с вградено видео,поради малкия начален капитал.Дискретна карта ще  вземем след 2-3 месеца,предвид двата индивида в нас, свързани с 15.09.Периферия за сега няма да ни трябва.Монитора, който ще се ползва е Асус 19 инча 1680*1050.Не знам доколко се изразих ясно,но съм насреща за уточнения.

Благодаря предварително.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Количка Щом ще се взима видеокарта след 2/3 месеца по-добре да не се реже процесора с цел по-добро вградено видео. Редактирано от naruto (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Количка Щом ще се взима видеокарта след 2/3 месеца по-добре да не се реже процесора с цел по-добро вградено видео.

Еми и така става. Не съм обърнал внимание. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодарим Ви за бързия отговор.Оказа,че имаме кутия и на децата чичо им :)предлага следното http://nikem-bg.net/cart/47391p1r49156p1r46466p1r46704p1rf.html.

Ще сме благодарни ако споделите мнение.Благодарим предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е добър вариант ако ще караш на вградено видео. Интелското е доста по-зле. Ако обаче ще взимаш видеокарта както твърдеше в началото не е добър вариант. Първо плащаш около 90 лв. за това вградено видео а платформата не подлежи на ъпгрейд. Нещо на с.1155 с един I3 както съм ти предложил е по-добрия вариант. А щом смяташ че старото захранване и кутия стават може да се вземе дори I5 където разликата вече е значителна - Количка. пс. Ако все пак решиш да взимаш АМД-то се насочи към това дъно. По-евтино и налично за разлика от Асуса. Всъщност може да се вземе най-добрия чист процесор вместо АПУ с прилично дъно и евтино видео - Количка. Това е по-добрия вариант предвид количеството и пропусквателната способност на паметта както и цената при другия. И е достатъчно за LOL. С вградената графика ти трябва два пъти повече рам в двуканален режим и поне на 1866MHz а това значително дига крайната цена. Демек видеокарта със собствена GD5 памет и 4GB системна е по-изгодния вариант. Айде да свършвам че стана цял роман.

Редактирано от naruto (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При амд рам на 1866 или по-висока, има огромна разлика в производителността. Във всяка тема ли трябва да го пиша ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако нямате нищо против да закупите използвани компоненти погледнете тази обява!

цък

Казвате ,че имате кутия , за захранването нищо не сте споменали , така че ако захранването ви позволя до бъде изпозлвана такава система , може да договорите сваляне на цената ,като вземете предлаганите части без кутията!

Редактирано от playalistic (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.