Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Препоръчан отговор

Здравейте! Сумата която мога да отделя е 800лв + някой лев повече. Компютърът ще се използва главно за photoshop, гледане на HD филми и интернет. Искам да разполага с usb. 3.0 порт.

Благодаря предварително за отделеното време. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

techmaniac това е скопения вариант на Елитката а човека иска да има usb3. Някой RAIDMAX трябва да свърши работа хем е по-евтин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

techmaniac това е скопения вариант на Елитката а човека иска да има usb3. Някой RAIDMAX трябва да свърши работа хем е по-евтин.

Еми въртя го така, въртя го иначе, то все нещо куца и в бързината забравям. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Без игри така ли?

Количка

Публикувано изображение

За какво му е това mini itx дъно?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За какво му е това mini itx дъно?!

Ти си цитирал отговора на въпроса си. А именно Elite 120 Advanced

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти си цитирал отговора на въпроса си. А именно Elite 120 Advanced

Споко, видял съм кутията, а въпроса си остава - за чий му е mini ITX? Автора не е упоменал,че иска такъв вид машинка!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Споко, видял съм кутията, а въпроса си остава - за чий му е mini ITX? Автора не е упоменал,че иска такъв вид машинка!

Дъното се заменя с това, а останалите пари могат да се вложат в нещо друго.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дъното се заменя с това, а останалите пари могат да се вложат в нещо друго.

Така е, но поста ти трябва да е към Наруто, аз не съм предлагал конфигурация в тази тема! :D

Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предложил е различен вариант от обикновено. Автора си решава дали му харесва или не. Повечето потребители не използват всичко което им предлага едно дъно. Дори не отварят кутиите си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Автора е писал че машината ще се ползва за photoshop и гледане на филмчета. Никъде не е казано че иска кутия-гардероб. За това съм му предложил нещо компактно със съответното дъно което между другото е отлично - http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=4611#ov И наистина не смятам че трябва да се обяснявам на всеки потребител които нещо не му е ясно. Ако автора има въпроси има ЛС.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Автора е писал че машината ще се ползва за photoshop и гледане на филмчета. Никъде не е казано че иска кутия-гардероб. За това съм му предложил нещо компактно със съответното дъно което между другото е отлично - http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=4611#ov И наистина не смятам че трябва да се обяснявам на всеки потребител които нещо не му е ясно. Ако автора има въпроси има ЛС.

Не си длъжен естествено, но това за л.с. не е правилно и най-малкото вредно за дадения питащ!

Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво ви е мнението за конфигурацията на Людмил?

Лилаво.  По темата. Бих обърнал повече внимание на конфигурацията предложена от playalistic. Защото има по-обемен твърд диск и захранващ блок с пет години гаранция. Аз бих взел тази конфигурация. Въпреки, че кутията не е по-добра от CM K350.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво ви е мнението за конфигурацията на Людмил?

Аз бих взел нещо подобно, но много не ми харесва това дъно с това вградено аудио. Вярно, малко аудиоманиак си падам и имам собствено мнение по въпроса. По-скоро въпроса трябва да бъде...."какво аз мисля за предложението на Людмил". Не е важно какво ние мислим. Защото аз мисля съвсем други неща от всички Вас :) За тия парички бих взел едно хубаво дъно с хубава звукова карта или ако е нещо евтино, то бих си добавил допълнително и звукова карта.  Бих избегнал haswell  заради надутите цени без особено покритие. А що се отнася до захранване и кутия...има и доста по-евтини и малки варианти.  Що се отнася до наличието на USB 3.0  върху кутията...ами ще си купиш допълнително. Примерно нещо такова:

Публикувано изображение

Но...това е мое мнение. Всеки гледа от собствената си камбанария. Не съм в главата ти за да знам, какво мислиш по всички тия въпроси. Бих ти препоръчал да седнеш, да прочетеш по-подробно това онова за предложения хардуер и да вземеш сам решение. Хубаво е да обръщаш внимание и на най-малките подробности, като размери, слотове, възможности за разширения на конфигурацията, технически данни и така нататък. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.