Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Сумата която мога да отделя е 800лв + някой лев повече. Компютърът ще се използва главно за photoshop, гледане на HD филми и интернет. Искам да разполага с usb. 3.0 порт.

Благодаря предварително за отделеното време. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Без игри така ли?

Количка

Публикувано изображение

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

techmaniac това е скопения вариант на Елитката а човека иска да има usb3. Някой RAIDMAX трябва да свърши работа хем е по-евтин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

techmaniac това е скопения вариант на Елитката а човека иска да има usb3. Някой RAIDMAX трябва да свърши работа хем е по-евтин.

Еми въртя го така, въртя го иначе, то все нещо куца и в бързината забравям. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За какво му е това mini itx дъно?!

Ти си цитирал отговора на въпроса си. А именно Elite 120 Advanced

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти си цитирал отговора на въпроса си. А именно Elite 120 Advanced

Споко, видял съм кутията, а въпроса си остава - за чий му е mini ITX? Автора не е упоменал,че иска такъв вид машинка!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Споко, видял съм кутията, а въпроса си остава - за чий му е mini ITX? Автора не е упоменал,че иска такъв вид машинка!

Дъното се заменя с това, а останалите пари могат да се вложат в нещо друго.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дъното се заменя с това, а останалите пари могат да се вложат в нещо друго.

Така е, но поста ти трябва да е към Наруто, аз не съм предлагал конфигурация в тази тема! :D

Поздрави!

Редактирано от XECUTIONER (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предложил е различен вариант от обикновено. Автора си решава дали му харесва или не. Повечето потребители не използват всичко което им предлага едно дъно. Дори не отварят кутиите си.
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Автора е писал че машината ще се ползва за photoshop и гледане на филмчета. Никъде не е казано че иска кутия-гардероб. За това съм му предложил нещо компактно със съответното дъно което между другото е отлично - http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=4611#ov И наистина не смятам че трябва да се обяснявам на всеки потребител които нещо не му е ясно. Ако автора има въпроси има ЛС.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Автора е писал че машината ще се ползва за photoshop и гледане на филмчета. Никъде не е казано че иска кутия-гардероб. За това съм му предложил нещо компактно със съответното дъно което между другото е отлично - http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=4611#ov И наистина не смятам че трябва да се обяснявам на всеки потребител които нещо не му е ясно. Ако автора има въпроси има ЛС.

Не си длъжен естествено, но това за л.с. не е правилно и най-малкото вредно за дадения питащ!

Поздрави!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво ви е мнението за конфигурацията на Людмил?

Лилаво.  По темата. Бих обърнал повече внимание на конфигурацията предложена от playalistic. Защото има по-обемен твърд диск и захранващ блок с пет години гаранция. Аз бих взел тази конфигурация. Въпреки, че кутията не е по-добра от CM K350.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво ви е мнението за конфигурацията на Людмил?

Аз бих взел нещо подобно, но много не ми харесва това дъно с това вградено аудио. Вярно, малко аудиоманиак си падам и имам собствено мнение по въпроса. По-скоро въпроса трябва да бъде...."какво аз мисля за предложението на Людмил". Не е важно какво ние мислим. Защото аз мисля съвсем други неща от всички Вас :) За тия парички бих взел едно хубаво дъно с хубава звукова карта или ако е нещо евтино, то бих си добавил допълнително и звукова карта.  Бих избегнал haswell  заради надутите цени без особено покритие. А що се отнася до захранване и кутия...има и доста по-евтини и малки варианти.  Що се отнася до наличието на USB 3.0  върху кутията...ами ще си купиш допълнително. Примерно нещо такова:

Публикувано изображение

Но...това е мое мнение. Всеки гледа от собствената си камбанария. Не съм в главата ти за да знам, какво мислиш по всички тия въпроси. Бих ти препоръчал да седнеш, да прочетеш по-подробно това онова за предложения хардуер и да вземеш сам решение. Хубаво е да обръщаш внимание и на най-малките подробности, като размери, слотове, възможности за разширения на конфигурацията, технически данни и така нататък. 

Редактирано от sennheiser (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.