Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

ToonStar

Проблеми с комптютъра

Препоръчан отговор

Здравейте, имам въпрос относно проблематичното държание на стария ми компютър (1.6 процесор, 768 мб рам ддр 1, 128 мб видео, 40 гб хард, захранване 350 вата), та този същия в момента като се опитам да инсталирам нещо на него ми дава задължително поне 2-3 еррора от типа retry/ignore/skip ако не повече... и не само това, като пусна някоя игра (която преди съм играл без проблем на същия компютър) например diablo 2 картината забива и не се оправя до рестарт.. Преинсталирам уиндоус, дефрагментирам, претърсвам с антивирусни, смазвам вентилатори, чистя го през 2-3 дни, нищо не помага. Имам предположения че грешките ми ги дава заради харда, сигурно се е скапал нещо, а за това дето ми забива мисля че може да е от монитора защото стария изгоря преди 1 година а тогава ми вървеше доста по-добре (сегашния е 22 инча full hd, стария беше 17 обикновен). Благодаря на тези които отделят малко време да помогнат, предварително! Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами първата грешка е от ЦД диска или четящото устройство а втория от старост :) и може би по високата резолюция на монитора .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами първата грешка е от ЦД диска или четящото устройство а втория от старост :) и може би по високата резолюция на монитора .

Мерси за отговора! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От самата игра задайте по малка резолюция , може за всеки случай и харда да проверите че тоя 40гб хард :( не си знае годините .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От самата игра задайте по малка резолюция , може за всеки случай и харда да проверите че тоя 40гб хард :( не си знае годините .

Диаблото повече от 800х600 няма, но може да свали тази на монитора...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Забравил съм :) тя май беше покрай 2000 г :(

Някой хора продължават да я играят. Аз лично я играех до миналата година. Може да си проверите харда за лоши сектори както е написал jonov. HD Tune Pro, ще ти свърши работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не казвам нищо , дори до миналата година бръзех сериозния сам :) уил рок - кефат ме - пуцам яко :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам шъпрос как мога да оправя компа си като се опитах да го преинсталирам понеже беше Linux  и Влязох в BIOS-a и натиснах нещо в Advanced и сега монитора не дава никаква картина и не иска да boot-ва помогнете!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам шъпрос как мога да оправя компа си като се опитах да го преинсталирам понеже беше Linux  и Влязох в BIOS-a и натиснах нещо в Advanced и сега монитора не дава никаква картина и не иска да boot-ва помогнете!

Гасиш машината, вадиш чепсъла от контакта, сваляш страничния капак, вадиш батерията на дъното за няколко минутки. Може и копчето за старт да натиснеш за да свърши остатъчния ток на дъното. така ще се рестартира биос и ще се върне в първоначалните настройки. После в биос ще си оправиш дата, месец, година.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.