Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

plamen010

Как да си направя лаптопа по бърз

Препоръчан отговор

Здравейте,преди време си взех лаптоп Асус и до скоро бях доволен от него,но напоследък започва да ме дразни колко е бавен и ме интересува как мога да го направя по бърз.Какво мога да сменя за да го подсиля и какви пари ще ми излезе това ориентировачно. Лаптопа е ASUS Processor: AMD E-450 APU with RadeonHD Graphics 1,65 GHz  RAM 4 G Windows 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо не може да му смениш. Занеси го на сервиз да му се направи една профилактика. Също така може да посетиш и темата за вируси. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Продаваш го и си купуваш нов по бърз ! Най евтиния вариант е това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

SSD ако има подобна възможност. Това ще го направи по-пъргав но за игри и енкод на видео няма как да стане по-добър. Поначало това АПУ е предвидено да е икономично и да ти вървят филмите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако Windows-a ти е дълго време го преинсталирай.При мен някой игри ми лагваха и като си го преинсталирах не ми лагват хич!Много странно но е истина.Същото така на моменти ми бавеше,а сега не.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

слаб процесор със слабичко видео.... освен профилактика (почистване от парохоляк, смяна на термопасти, преинсталация на операционната система и т.н), друго не можеш да направиш.

Аз лично за лаптоп с АМД процесор не искам и да чувам! На скоро ми оставиха едно HP с амд... няма такава трагедия...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

слагаш xp и ще стане по бърз или линукс (убунту/кубунту)...

http://professor.data.bg/p/files/software/antivirus от тук дърпаш win8_win7_vista_optimise.cmd (ще спре windows update + разни други боклуци) и стартираш като администратор, след рестарт ще забележиш разлика ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.