Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,преди време си взех лаптоп Асус и до скоро бях доволен от него,но напоследък започва да ме дразни колко е бавен и ме интересува как мога да го направя по бърз.Какво мога да сменя за да го подсиля и какви пари ще ми излезе това ориентировачно. Лаптопа е ASUS Processor: AMD E-450 APU with RadeonHD Graphics 1,65 GHz  RAM 4 G Windows 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо не може да му смениш. Занеси го на сервиз да му се направи една профилактика. Също така може да посетиш и темата за вируси. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Продаваш го и си купуваш нов по бърз ! Най евтиния вариант е това.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

SSD ако има подобна възможност. Това ще го направи по-пъргав но за игри и енкод на видео няма как да стане по-добър. Поначало това АПУ е предвидено да е икономично и да ти вървят филмите.

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако Windows-a ти е дълго време го преинсталирай.При мен някой игри ми лагваха и като си го преинсталирах не ми лагват хич!Много странно но е истина.Същото така на моменти ми бавеше,а сега не.

Редактирано от KaldataX (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

слаб процесор със слабичко видео.... освен профилактика (почистване от парохоляк, смяна на термопасти, преинсталация на операционната система и т.н), друго не можеш да направиш.

Аз лично за лаптоп с АМД процесор не искам и да чувам! На скоро ми оставиха едно HP с амд... няма такава трагедия...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

слагаш xp и ще стане по бърз или линукс (убунту/кубунту)...

http://professor.data.bg/p/files/software/antivirus от тук дърпаш win8_win7_vista_optimise.cmd (ще спре windows update + разни други боклуци) и стартираш като администратор, след рестарт ще забележиш разлика ...

Редактирано от the professor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.