Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

*Пламен*

Въпрос за jack изходите и windows 7

Препоръчан отговор

Здравейте! Имам следния проблем. Буксата на слушалката се счупи и остана в jack-a на лаптопа. Лаптопа има два изхода, единия за слушалки (в него има парче) и букса за микрофон. Искам да попитам как да променя буксата за микрофон да може да се ползва и за слушалки? С realtek hd аудио драйверите, не успявам, други варианти?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, занеси го на сервиз да оправят проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся алтернатива на това. Знам, че може да се променят настройките, но не съм сигурен как става.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това може да се промени. На компютъра също съм го променял, но ми липсва тази настройка в драйверите на лаптопа. Търся чрез регистри или програма да променя изходите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Това може да се промени. На компютъра също съм го променял, но ми липсва тази настройка в драйверите на лаптопа. Търся чрез регистри или програма да променя изходите.

Като го направиш, обади ни и на нас как се прави! На компютъра е съвсем по друг начин софтуера на звуковата карта. Там, може! Но не и на този лаптоп!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.