Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Моето скромно мнение е, че в този ценови клас, няма никакво значение, какъв телевизор ще вземеш. Гледай да ти хареса на теб и най-вече на жена ти ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моето скромно мнение е, че в този ценови клас, няма никакво значение, какъв телевизор ще вземеш. Гледай да ти хареса на теб и най-вече на жена ти ;)

Не си прав , той пише до 800 лв . Може да се набута с блаупункт , нео , краун и др. боклуци за 500 лева .

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предложете ми телевизор 32 инча , FullHD до 800лв? :)

ако не държиш да е смарт  http://www.technopolis.bg/b2c/details/11968/P11090104/Televizor-SAMSUNG-UE-32EH6030-3D-LED

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търси на старо най-добре. Аз например моя вероятно ще го продам по новогодишните празници тамън като му изтече гаранцията. Просто хващаш обявите за Троян и ходиш на място да го видиш. Сони EX720 е FullHD, 100Hz та дори има някво смотано 3D. Телевизорите бяха доста над хилядарка но преди замяната с новите модели вървяха на 900 лв. а някой имаме и карти за отстъпка. Демек ако хванеш някой като мен пазарувал изгодно 800 лв. би трябвало да устройват и двете страни. Та просто проучи офертите.

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поздравления и от мен, малцина се сещат да "затворят" темата с коментар какво в крайна сметка са избрали!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честито и от мен :beer:  и да кажеш има ли проблем със звука на някой канали ако използваш КА модул .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честито и от мен :beer:  и да кажеш има ли проблем със звука на някой канали ако използваш КА модул .

Благодаря :) Няма проблем със звука , но не мога да наглася 3Д-то да го видя поне как е..

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да помага който ползва такива екстри :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честит телевизор!

На кой оператор сте?

Благодаря :) Няма проблем със звука , но не мога да наглася 3Д-то да го видя поне как е..

Редактирано от Viiipeer (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Та какво за 3Д-то?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Та какво за 3Д-то?

Свалям филм и гледам да е повече от 35-40гб, пускам го от лаптопа http://jarcomputers.com/p_NBASUSK55VDSX656 , и каквито и настройки да направя на телевизора или се разминават много образите, или се виждат нещо като реснички (който са много дразнещи).Някакви идеи ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...или се разминават много образите...

LG-тата имат една опция за 3D-то Overscan-дай я на OFF!-това за разминаване на образите.Иначе предполагам правилно правиш другите неща.Но ако не е от това и имаш пак проблем -питай!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

LG-тата имат една опция за 3D-то Overscan-дай я на OFF!-това за разминаване на образите.Иначе предполагам правилно правиш другите неща.Но ако не е от това и имаш пак проблем -питай!

Не виждам Overscan никъде :S

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да има-и по-точно на о(нула) се поставя-сега се сетих.защото моя ТВ е друг модел,но съм гледал и LG и съм сигурен,че я има тази опция!.....Кажи как точно пускаш филма-с кой плеър ,как подаваш сигнала към ТВ (надявам се да е с HDMI :) ) и какво точно правиш и виждаш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали знаете, че при пасивното 3D, трябва да се гледа на нивото на очите - малко над или под 15 градуса ъгъл, 3D-то "изчезва" и се появяват двойни образи...

Мисля си, че за това говорите.

Не виждам Overscan никъде :S

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали знаете, че при пасивното 3D, трябва да се гледа на нивото на очите - малко над или под 15 градуса ъгъл, 3D-то "изчезва" и се появяват двойни образи...

Мисля си, че за това говорите.

Знам ама вече почвам да си мисля да не е от HDMI кабела.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знам ама вече почвам да си мисля да не е от HDMI кабела.

Ако в 2Д филм и няма проблем с картината-едва ли е от HDMI кабела!Какъв е филма -в смисъл ако е Side by Side например си го оставяте така ,,разделен,, от плеъра на ПЦ-то а самата конверсия я прави 3D опцията на ТВ.Предполагам така правите,но така и не казахте точно как точно и какво точно се вижда на ТВ.Може и да трябва да се бутнат настройките на видеокарата (какъв сигнал подава) и т.н.т.Но така с ,,неточно,,инфо само може да гадаем!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами то точно т'ва , че и при 2Д понякога не казвам винаги , но има трептене :) Ще пробвам от флашката :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами то точно т'ва , че и при 2Д понякога не казвам винаги , но има трептене :) Ще пробвам от флашката :)

Ами да беше казал отначало ;)Врачките са в друг раздел :)

Редактирано от skalata_73 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.