Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Моето скромно мнение е, че в този ценови клас, няма никакво значение, какъв телевизор ще вземеш. Гледай да ти хареса на теб и най-вече на жена ти ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моето скромно мнение е, че в този ценови клас, няма никакво значение, какъв телевизор ще вземеш. Гледай да ти хареса на теб и най-вече на жена ти ;)

Не си прав , той пише до 800 лв . Може да се набута с блаупункт , нео , краун и др. боклуци за 500 лева .

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предложете ми телевизор 32 инча , FullHD до 800лв? :)

ако не държиш да е смарт  http://www.technopolis.bg/b2c/details/11968/P11090104/Televizor-SAMSUNG-UE-32EH6030-3D-LED

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търси на старо най-добре. Аз например моя вероятно ще го продам по новогодишните празници тамън като му изтече гаранцията. Просто хващаш обявите за Троян и ходиш на място да го видиш. Сони EX720 е FullHD, 100Hz та дори има някво смотано 3D. Телевизорите бяха доста над хилядарка но преди замяната с новите модели вървяха на 900 лв. а някой имаме и карти за отстъпка. Демек ако хванеш някой като мен пазарувал изгодно 800 лв. би трябвало да устройват и двете страни. Та просто проучи офертите.

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поздравления и от мен, малцина се сещат да "затворят" темата с коментар какво в крайна сметка са избрали!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честито и от мен :beer:  и да кажеш има ли проблем със звука на някой канали ако използваш КА модул .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честито и от мен :beer:  и да кажеш има ли проблем със звука на някой канали ако използваш КА модул .

Благодаря :) Няма проблем със звука , но не мога да наглася 3Д-то да го видя поне как е..

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да помага който ползва такива екстри :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честит телевизор!

На кой оператор сте?

Благодаря :) Няма проблем със звука , но не мога да наглася 3Д-то да го видя поне как е..

Редактирано от Viiipeer (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Та какво за 3Д-то?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Та какво за 3Д-то?

Свалям филм и гледам да е повече от 35-40гб, пускам го от лаптопа http://jarcomputers.com/p_NBASUSK55VDSX656 , и каквито и настройки да направя на телевизора или се разминават много образите, или се виждат нещо като реснички (който са много дразнещи).Някакви идеи ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...или се разминават много образите...

LG-тата имат една опция за 3D-то Overscan-дай я на OFF!-това за разминаване на образите.Иначе предполагам правилно правиш другите неща.Но ако не е от това и имаш пак проблем -питай!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

LG-тата имат една опция за 3D-то Overscan-дай я на OFF!-това за разминаване на образите.Иначе предполагам правилно правиш другите неща.Но ако не е от това и имаш пак проблем -питай!

Не виждам Overscan никъде :S

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да има-и по-точно на о(нула) се поставя-сега се сетих.защото моя ТВ е друг модел,но съм гледал и LG и съм сигурен,че я има тази опция!.....Кажи как точно пускаш филма-с кой плеър ,как подаваш сигнала към ТВ (надявам се да е с HDMI :) ) и какво точно правиш и виждаш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали знаете, че при пасивното 3D, трябва да се гледа на нивото на очите - малко над или под 15 градуса ъгъл, 3D-то "изчезва" и се появяват двойни образи...

Мисля си, че за това говорите.

Не виждам Overscan никъде :S

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали знаете, че при пасивното 3D, трябва да се гледа на нивото на очите - малко над или под 15 градуса ъгъл, 3D-то "изчезва" и се появяват двойни образи...

Мисля си, че за това говорите.

Знам ама вече почвам да си мисля да не е от HDMI кабела.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знам ама вече почвам да си мисля да не е от HDMI кабела.

Ако в 2Д филм и няма проблем с картината-едва ли е от HDMI кабела!Какъв е филма -в смисъл ако е Side by Side например си го оставяте така ,,разделен,, от плеъра на ПЦ-то а самата конверсия я прави 3D опцията на ТВ.Предполагам така правите,но така и не казахте точно как точно и какво точно се вижда на ТВ.Може и да трябва да се бутнат настройките на видеокарата (какъв сигнал подава) и т.н.т.Но така с ,,неточно,,инфо само може да гадаем!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами то точно т'ва , че и при 2Д понякога не казвам винаги , но има трептене :) Ще пробвам от флашката :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами то точно т'ва , че и при 2Д понякога не казвам винаги , но има трептене :) Ще пробвам от флашката :)

Ами да беше казал отначало ;)Врачките са в друг раздел :)

Редактирано от skalata_73 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от bat zoro
      Тези дни съм решил да купя лаптопа описан по доло:
      Лаптоп Lenovo B50-70 с процесор Intel® Core™ i5-4210U, 1.70GHz, Haswell™, FullHD, 4GB, 1TB, AMD Radeon R5 M230 2GB Ще го ползвам за офис работа,интернет и гледане на HD / Blu - ray филми свалени от торенти.Много рядко ще се ползва за CS.
      Искам компетентното ви мнение , за да съм сигурен какво купувам.

• от alegzand1r
      Искам да си взема телевизор до 500 лв. но се чудя на кое да заложа на марка или екстри. Ето някои линкове над които гледам. На последният има няколко телевизора, но парвите линкове мисля че са доста конкурентни .

http://www.technomarket.bg/products/09127017/toshiba-32l2333 - Този телевизор е fullHD на доста добра цена
      http://www.technomarket.bg/products/09127373/toshiba-32w2333 - тук се спестяват 70 лв за сметка на fullHD
      http://zora.bg/samsung/ue32f4000/22521#!prettyPhoto - тук телевизорат е Samsung което мисля че е голям плюс но е на цената на парвият който е FullHD , дали си струва да се лиша от FullHD за сметка на марката. 

приемам и други предложения до около 500лв
                                                                                       Мерси предварително 
    • от meomy
      Здравейте, Пиша с интересен проблем с които се блъскам цял ден. Купих си монитор LG Flatron W2243T с FullHD 1920x1080 резолюция. Прикрепям го към лаптоп Lenovo 3000 v200 чрез VGA. Видеото е Mobile Intel® 965 Express Chipset Family. Проблема, е че не разпознава високите резолюции в нито един от режимите на ползване(extended, single, clone). При 1680х1050 екрана на монитора е свит. Доста се рових и пробвах много от решенията описани в Интернет. В крайна сметка нещата се свеждат до неразчитане на EDID информацията за монитора. Някои знае ли как да се допълни тази информация за да се разпознава 1920х1080 розолюцията. Благодаря предварително за помоща! Димитър
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.