Премини към съдържанието
joan02

GTA Vice City Ultimate не ми тръгва както и другите GTA

Препоръчан отговор

Здравейте, любимата ми GTA e GTA Vice City Ultimate, но тя както и другите не ми тръгват!Моля ви помогнете ми да открия проблема на компютъра ми :( , аз съм с WindowsXP !!!

БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!

Стартирам играта но вместо да ми се пусне играта ми се показва това малко прозорче_(показано е в прикачения файл)

без име.bmp

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробва ли се да преинсталираш играта?

Много пъти!

Но от приятел разбрах, че нямам драйвери на видео картата!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много пъти!

Но от приятел разбрах, че нямам драйвери на видео картата!

Ами... какво чакаш? Инсталирай си ги. :P:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами... какво чакаш? Инсталирай си ги. :P:)

Незнам какви и от каде да си изтегля драйвери!

Редактирано от joan02 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Незнам какви и от каде да си изтегля драйвери!

ами ако знаеш каква карта си от саита на производителя ако не пробваи "Driver Robot 2.5.4.2" ще го намериш в замунда  или някоя друга програма фрее за откриване на дривери :) успех

п.с. пробваи също така да инсталираш "visual c++" различно версии като : 2005,2008,2010,2012

Редактирано от Stoqn94 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами ако знаеш каква карта си от саита на производителя ако не пробваи "Driver Robot 2.5.4.2" ще го намериш в замунда  или някоя друга програма фрее за откриване на дривери :) успех

п.с. пробваи също така да инсталираш "visual c++" различно версии като : 2005,2008,2010,2012

Ще опитам с "Driver Robot 2.5.4.2" ами тази "visual c++" за какво е, за откриване на драйвери ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще опитам с "Driver Robot 2.5.4.2" ами тази "visual c++" за какво е, за откриване на драйвери ли?

това е компютърен език , и някои игри го искат за да тръгнат .... ама незнам дали "GTA" го иска и за всеки случаи го инсталираи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

това е компютърен език , и някои игри го искат за да тръгнат 

Visual C++ е компютърен език ?! Не сте прав ! С++ е такъв, С е такъв, C# е такъв, но Visual C++ е нищо повече от едно IDE за писане на програми и код.

Ако сте имали предвид инсталиране на .NET Framework-а, това е съвсем друга бира. Истина е, че покрай Visual C++ може да се инсталира някаква версия на .NET, но е напълно безмислено да се инсталира цяло IDE, само за да се добави един фреймуърк. От сайта на Microsoft могат да се изтеглят тези пакети и да се инсталират - безплатни са така или иначе (за разлика от Vusial C++, който струва повече от легален Windows ... ).

Съветвам питащия изобщо да не инсталира такова нещо (освен ако няма намерение да програмира) - просто не му нужно да пълни харда си с нещо, което няма да ползва. Проверете какви драйвери Ви липсват (това става и през Device Manager-а на Windows - устройства без драйвери ще излязат с иконка на жълто въпросче) или ако това не помогне, потърсете безплатен скенер, който да провери що хардуер има в системата и дали има инсталирани драйвери за за него.

Поздрави !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Visual C++ е компютърен език ?! Не сте прав ! С++ е такъв, С е такъв, C# е такъв, но Visual C++ е нищо повече от едно IDE за писане на програми и код.

Ако сте имали предвид инсталиране на .NET Framework-а, това е съвсем друга бира. Истина е, че покрай Visual C++ може да се инсталира някаква версия на .NET, но е напълно безмислено да се инсталира цяло IDE, само за да се добави един фреймуърк. От сайта на Microsoft могат да се изтеглят тези пакети и да се инсталират - безплатни са така или иначе (за разлика от Vusial C++, който струва повече от легален Windows ... ).

Съветвам питащия изобщо да не инсталира такова нещо (освен ако няма намерение да програмира) - просто не му нужно да пълни харда си с нещо, което няма да ползва. Проверете какви драйвери Ви липсват (това става и през Device Manager-а на Windows - устройства без драйвери ще излязат с иконка на жълто въпросче) или ако това не помогне, потърсете безплатен скенер, който да провери що хардуер има в системата и дали има инсталирани драйвери за за него.

Поздрави !

както и да е ..... обаче някои игри ако не сте забелязали го искат, незнам защо може би както пише в уикипедия : за дебъгване на код написан с DirectX, както са игрите с DirectX 7,8,9,10,11 :) :)

поздрави :)

Редактирано от Stoqn94 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Редактирано от soundtracker (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Кристиян Йорданов
      Здравейте, Искам да ви попитам има ли как да си направя собствен интернет... Нещо подобно на нашия си интернет но да имат достъп само хората които съм казал и съм им позволил. С други думи да нямам връзка с нормален интернет а да е абсолютно нов. В смисъл да имам един рутер който не е свързан към интернет а аз да си създам моя търсачка моя видео платформа общо взето всичко ново.
    • от Goshoyy
      Клавиатурата на Samung на кирилица когато е не забива, но когато обърна на латиница, буквите се показват с известно закъснение което е доста фростриращо когато искаш да напишеш нещо бързо преди да си го забравил.Когато съм с различна клавиатура ( някоя свалена от Google Play проблема го няма и всичко върви както трябва.Та въпроса ми е как може да оправя проблема.Пробвал съм с рестартиране на телефона,връщане на фабричните посъветвайте ме какво да правя, искам да използвам клавиатурата на Samsung тъй като е доста удобна и не е претрупана с реклами и ненужни бутони?
    • от Justluck8
      Здравейте, имам следният проблем: Дънната платка е: Asus p8h67-m le - има 6 SATA порта от които 4-SATA 2 и 2-SATA 3. Към SATA 3 портовете са закачени едно SSD и едно HDD, а към единия от SATA 2 портовете ми е CD/DVD у-вото. Проблема е, че SATA 2 портовете изобщо не отчитат в Bios-a да има закачено у-во на тях. Пробвах да сменя да сложа HDD-то на SATA 2, но отново изобщо не го отчита като свързано, а когато са свързани към SATA 3 няма никакъв проблем. Т.е. hdd-то и ssd-то работят, но CD/DVD у-вото - не. Другото което е в BIOS-а нали се избира интерфейса по който са свързани м-у "AHCI" и "IDE" и за SSD-то трябва да е на AHCI, но за cd-dvd у-вото трябва да е на IDE доколкото знам, а дънната платка не ми дава избор за всеки порт поотделно, а само един интерфейс. Възможно ли е sata 2 портовете да не работят по някакъв начин? и другото, което искам да спомена, че CD/DVD у-вото се отваря и затваря, но просто няма връзка с дъното и не изкарва никаква информация... ще прикача и снимки как по-точно са свързани към дъното.

• от jivko1390
      Моля ви за помощ на котката на врата и има нещо ето някой снимки.
      Вчера я мазах ме с йод(мисля че това беше) и забавих ме раната но времено тя го излиза целият.

Котката е женска и има 1 година.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.