Премини към съдържанието
NG5

Търся програма за създаване на родословно дърво

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Ако някой знае някоя програма за създаване на родословно дърво , моля нека сподели!Намерих една GenealogyJ , но ми се ще да я сравня с някоя друга и да избера !

Редактирано от NG5 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако някой знае някоя програма за създаване на родословно дърво , моля нека сподели!Намерих една GenealogyJ , но ми се ще да я сравня с някоя друга и да избера !

Погледни тук.

Освен тази, за която пишеш има и доста други. :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря !А да знаете коя е най-добра? В смисъл малка и не много сложна?!Или коя е най-добра?То зависи от предпочитанията , но все пак...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спешно ми трябва професионален софтуер за изготвяне на родословно дърво (с поддръжка на поне 9 поколения)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Спешно ми трябва професионален софтуер за изготвяне на родословно дърво (с поддръжка на поне 9 поколения)

А ти тези програми - към които води линка от предния ми пост - пробвал(а) ли си ги всичките, че искаш и още? Няма да е лошо да споделиш коя от тях най-много ти хареса и е най-близо до изискванията ти. Би било полезно и за други съфорумци, нали? cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пиша от работното място и не мога да отварям download.bg

А пък и искам точно някоя програма събрала положителни впечатления, защото и преди съм търсил, но повечето са доста зле.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Agelong tree или Древо жизни .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Agelong tree или Древо жизни .

Аз използвам GreatFamily, много лесна, удобна и може да подържа толкова поколения за колкото имаш сведения...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дърво на Живота

Запис и показване на информации за хора и събития в техния живот, построяване на родословни дървета, нагледно представящи роднинските отношения.

- Автоматично построяване на родословни дървета за всеки човек;

- Механизъм на събития, позволяващ да се създават сложни житиета;

- Филтрация и сортиране на данни, получаване на статистика;

- Биографии на хора и летописи на събития, съдържащи текст,

фотографии, звук и видео.

Дърво на Живота ще Ви помогне да създадете историята на Вашето семейство.

Мнозина се интересуват от историята на своя род, събират сведения за своите предки, мнозина искат да се ориентират в родствените връзки, да привлекат към това своите близки. Благодарение на съвременните информационни технологии се появи възможност да се събира и систематизира цялата известна информация за живелите и живите роднини и нагледно да се показва.

Дърво на Живота е компютърна програма за построяване на родословни дървета, запис и изобразяване на информации за хората и за събитията в живота им. Програмата е проста за използване могат да я ползват дори деца. В същото време Дърво на Живота има широки възможности: автоматично построява родословни дървета за всяка личност, съдържа механизъм за събития, позволяващ да се създават сложни житиета, позволява да се записва текст, фотографии, звук и видео, има възможност за търсене и сортиране на данни, получаване на статистика.

http://softkeybg.com/catalog/program.php?s...7551690&ID=9497

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пи4ове трябва ми лекарство,хап4е(едно от тия не6та с дет ходите) за family tree maker 2006 и линк сложете :)

Редактирано от mmnike (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Пи4ове трябва ми лекарство,хап4е(едно от тия не6та с дет ходите) за family tree maker 2006 и линк сложете :)

Човече нaй-хубаво ще е да прчетеш Правилата на форума

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Човече нaй-хубаво ще е да прчетеш Правилата на форума

2.9 Не е желателно публикуването на коментари, в които се критикуват други потребители за неспазване на правилата, както и за техния правопис. За тази цел ползвайте бутона "Докладвай", намиращ се под всеки един пост. Използвайте тази функция САМО, за да докладвате за съдържанието на дадено съобщение, което според Вас трябва да бъде модерирано, а не като средство за комуникация с модератор с други цели. Постове, излизащи извън рамките на изискването ще бъдат трити или редактирани.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.genery.com/bg/

Agelong Tree - програма за построяване на генеалогически (родословни) дървета

Много хора се интересуват от историята на своя род, събират сведения за своите предци, мнозина биха искали да разберат всичко за роднинските си връзки, да привлекат към това своите близки. Благодарение на съвременните информационни технологии вече има възможност да се събира и систематизира цялата известна информация за живелите и живите роднини и нагледно да се представи във вид на родословно (генеалогическо) дърво....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз точно с тази програма/Agelong Tree/ правих родословно дърво, но тази версия е значително по-нова и по-добра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

от къде може да се намири код за Agelong Tree 3. Няма никаде в нета, надявам се поне някои да знае нещо. :) Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
от къде може да се намири код за Agelong Tree 3. Няма никаде в нета, надявам се поне някои да знае нещо. :) Благодаря.

От извора :) е най-лесно

http://www.genery.com/bg/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По идея на моя баща, който беше събрал информация за нашето родословно дърво около 200 години назад създадохме сайт, в който вече могат всички българи да се регистрират и добавят своето родословно дърво.. Заповядайте, добавете вашето семейство и нека да видим дали твърдението, че всички сме роднини в България е вярно 

www.rodnini.com

https://www.facebook.com/pages/%D0%A2%D0%B2%D0%BE%D0%B5%D1%82%D0%BE-%D0%A0%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D1%81%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%BE-%D0%94%D1%8A%D1%80%D0%B2%D0%BE-%D0%98%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%8F-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%A0%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%B2%D0%B5-%D0%B8-%D0%A4%D0%B0%D0%BC%D0%B8%D0%BB%D0%B8%D0%B8/914771281908480

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.