Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Препоръчан отговор

Здравейте на всички.
Преди няколко дни,едно приятелче ме извика да поиграем в някакъв сървър на Lineage2 ,както всеки път преди,свалих нужния систем от сайта на сървъра ,изтрих стария в папката на Л2,както си му е реда,сложих новия ,тръгнах да пускам играта но ми се появи следнив проблем ::

Публикувано изображение

Опитах кво ли не,но не мога да го оправя ,надявам се,че някой от вас ще помогне.
П.С Пробвах с други системи на други сървъри и нямам този проблем,тръгват си.На това мое приятелче си му върви и на него без проблеми.Ровейки се из гугъл видях,че на Windows 7 се появява този проблем(аз съм с уин 7) ,но не намерих решение на проблема.
П.С2 Съжалявам,ако не съм постнал темата в правилната секция.

Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема е явно от софтуерно естество - някаква несъвместимост на приложението с Windows 7 най-вероятно, или пък липсващ компонент като .NET Framework примерно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема е явно от софтуерно естество - някаква несъвместимост на приложението с Windows 7 най-вероятно, или пък липсващ компонент като .NET Framework примерно.

Понеже преди дадени сървъри неискаха да тръгват,не поради същия проблем с 0xc00005,ами някакви Критикал Еррори ,тааа спирахме анти-вирусните докато инсталираме система,понеже явно ги Анти-Вирусните ги засичаха като вируси или нещо такова и всичко си беше окей,сега реших пак да спра анти-вирусната и ми даде друг проблем

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На прима виста консултация с Гугъл разбирам, че грешката се отнася до нарушение на нормалният достъп на OS до оперативната памет в която да се зареди играта, т.нар. Memory Access Violation.

Отново на база прочетенето, в много случаи е възможно проблема да е хардуерен - дефектирала оперативна памет. Не се залъгвайте, че ако това е така, то постоянно трябва да има проблем.

Напълно нормално е да се случва рядко, например при опит за съхранение на голям обем данни в оперативната памет, каквото става при зареждане на игра в нея например.

Попаднах на тази тема, може да ви е полезна (при положение, че проблема си е чисто софтуерен).

Един тест на RAM-а с MemTest под DOS не е излишен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На прима виста консултация с Гугъл разбирам, че грешката се отнася до нарушение на нормалният достъп на OS до оперативната памет в която да се зареди играта, т.нар. Memory Access Violation.

Попаднах на тази тема, може да ви е полезна.

Първото нещо което ми мина през главата без дори да отварям Гугъл е проблем с паметта (най-честата грешка 0...x5 е от това), но тука май е софтуерен проблема. Автора нека потърси в сайта на производителя на играта, дали компонентите и са съвместими с Windows 7,и след това вече да тества за хардуерен проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първото нещо което ми мина през главата без дори да отварям Гугъл е проблем с паметта (най-честата грешка 0...x5 е от това), но тука май е софтуерен проблема. Автора нека потърси в сайта на производителя на играта, дали компонентите и са съвместими с Windows 7,и след това вече да тества за хардуерен проблем.

Както споменах в 1вия си пост,тази грешка ми се получава само при този сървър ,който се опитвам да играя.Играта си е LineAge2 от там нататък,просто си търсиш сървър из интернет на който да играеш.Както казах,пробвах няколко други сървъра и нямам проблем с тях,тръгват си. :/ Незнам какво повече да ви кажа,това е повече инфо от еррора:  

Problem signature:
  Problem Event Name: APPCRASH
  Application Name: l2.exe
  Application Version: 0.0.0.0
  Application Timestamp: 46dbe9ca
  Fault Module Name: StackHash_4c0d
  Fault Module Version: 0.0.0.0
  Fault Module Timestamp: 00000000
  Exception Code: c0000005
  Exception Offset: 8a9d0a40
  OS Version: 6.1.7600.2.0.0.256.1
  Locale ID: 1026
  Additional Information 1: 4c0d
  Additional Information 2: 4c0d4d78887f76d971d5d00f1f20a433
  Additional Information 3: 4c0d
  Additional Information 4: 4c0d4d78887f76d971d5d00f1f20a433

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.