Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте ,имам един проблем свързан с това че по време на игра, играта не се разпростира на целия екран, ами както е показано в снимката. Oпитах да оправя проблема но не стана. Преди време нямах този проблем, но той се появи след като си преинсталирах лаптопа, ако някой знае каква може да е причината, моля за помощ благодаря предварително! :(  :)

post-338300-0-45737500-1377197846_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай alt+enter. Ако не стане , някъде в опциите на играта (видео или геймплей) може да се намира тикче за fullscreen.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знаем марка и модел на лаптопа,не знаем на каква резолюция е зададен да бъде,не знаем играта на каква резолюция е,не знаем дори и дали са правилно инсталирани драйверите на видеото.Всъщност,като се замисля,не знаем и какви са настройките на играта.Моля,помогнете ни.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само да уточня че на всички игри се появява по този начин!

Пробвай alt+enter. Ако не стане , някъде в опциите на играта (видео или геймплей) може да се намира тикче за fullscreen.

за съжаление не става с alt и enter пробвал съм и преди,ще видя в опциите отново ,но мисля че няма там това което търся.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А сега ако уточниш и другите неща, като марка на лаптоп, цена няма да имаш ;) Nаистина е кофти някой да се опитва да ти помага, да дава предположения, а ти да го затапваш след това, че не било така, а онака. Затова най-добре кажи си всичко подробно, за да не викам ДС. 

Редактирано от sennheiser (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А драйвъри за видеокартата Инсталирани ли ти са

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само да уточня че на всички игри се появява по този начин!

за съжаление не става с alt и enter пробвал съм и преди,ще видя в опциите отново ,но мисля че няма там това което търся.

Кажи най-накрая модела на лаптопа бе момче!

от настройките на всяка игра задаваш нативната за дисплея му! 

Инсталирай си драйвъри за видеокартата ако нямаш! Ако имаш, но се съмняваш че проблема е в тях - преинсталирай ги!

Проблема може да е и от Scaling опциите на видеодрайвъра, но понеже не знаем нищо за хардуера няма как да ти помогне никой!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А сега ако уточниш и другите неща, като марка на лаптоп, цена няма да имаш ;) Nаистина е кофти някой да се опитва да ти помага, да дава предположения, а ти да го затапваш след това, че не било така, а онака. Затова най-добре кажи си всичко подробно, за да не викам Д

марката на лаптопа е HP 655

Кажи най-накрая модела на лаптопа бе момче!

от настройките на всяка игра задаваш нативната за дисплея му! 

Инсталирай си драйвъри за видеокартата ако нямаш! Ако имаш, но се съмняваш че проблема е в тях - преинсталирай ги!

Проблема може да е и от Scaling опциите на видеодрайвъра, но понеже не знаем нищо за хардуера няма как да ти помогне никой!

HP 655 ,ето и линк за характеристиките: http://brosbg.com/HP-655-product-5447  :wink12: !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От настройките на видеодрайвъра 

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Публикувано изображение

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1185193_174579736059952_1950574069_n.jpg мойто не е точно същото ?

А драйвъри за видеокартата Инсталирани ли ти са

да! ...иначе няма да ми тръгват повечето игри, но незнам откъде изхожда този проблем 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

моля ви помогнете ми !?! :(  :cant believe:

За коя игра говорим по точно?По принцип това трябва да се намира в настройките на самата игра или пък в специален файл в папката на играта където можеш да смениш fulscreen  от 0 на 1 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За коя игра говорим по точно?По принцип това трябва да се намира в настройките на самата игра или пък в специален файл в папката на играта където можеш да смениш fulscreen  от 0 на 1 

на всички игри излиза така!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

на всички игри излиза така!

Тогава ще е нещо от самия компютър, а не от играта, виж настройките на декстопа и на видео картата, но и ако това не помогне виж в YouTube  и там със сигурност ще има решение стига да знаеш поне малко английски

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.