Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Владислав Господинов

Проблем с USB.

Препоръчан отговор

Става въпрос за това че от време на време USB-тата спират да работят.Както си работи мишката и изведнъж спира. След което се налага неколкократно да поставям кабела отново при което самата мишка светва но след това изгасва и е неактивна, така няколко пъти докато не вземе че тръгне нормално (или се ядосам и рестартирам).Случвало се и с телефона,когато се опитвам да го зареждам или да се прехвърля някоя снимка чрез USB.Лампичката на телефона светва че е включен, но нито се зарежда, нито ми излиза като устройство на лаптопа. Това започна да се случва след преинсталация на Win7 64. Имам чувството, че има нещо общо с uTorrent.Забелязал съм, че след като я изключа от време на време започва едно странно премигване на първия отворен прозорец. Всякаш кликам върху него да хване фокус, след това не декстопа, и пак на него и т.н... И от време на време когато refresh-вам на декстопа, самото поле Refresh си остава и след това (леко прозрачно със син отенък).Поради което се налага или да лог офф-на или да рестартирам за да се махне. uTorrent-а е версия 3.3.1.30017 Използвам лаптоп Acer Aspire 5745G с Win7 x64. Търся някакво решение на досадните проблемчета... В най-лошия случай пак преинсталация, но е доста играчка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.