Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

The Good Old TIme

Четири различни проблема - не мога да разбера какво става

Препоръчан отговор

Проблем 1: Не ми работи микрофона. С windows 7 съм. Влизам в един сайт за видео чат и камерата работи, но микрофонът не. Въобще не отчита да се чува звук от него. С вграден микрофон съм.

Проблем 2: Заради Проблем 1 се опитах да включа по някакъв начин микрофона и влезна в Control Panel / Hardware and Sound / Sound и там на девизите избирах "set default" на повечето за да пробвам дали ще проработи микрофона на някое от тях. Накрая върнах старото да е "set default". И сега като сложа слушалки в лаптопа и не ми зарежда автоматично звука в тях, а трябва да влезна в Control Panel за да го настроя. Как да го направя автоматично, ако знаете?

Проблем 3. Е*аси флаш плейъра. Първо инсталирах една версия и когато влезна във фейсбук и пусна някое клипче се пуска черен екран и така си остава не зарежда. Същото е и в youtube. После инсталирах втори (различен) вид флаш плейър и във youtube мога да гледам клипчета, а в facebook ми изписва, ако искам да инсталирам флаш плейър, защото изглежда не го отчита. Кажете има ли начин да разбера кой точно флаш плейър ми е нужен или shockwave player, не знам и аз кой ми трябва? Изтрих всички adobe програми, без adobe reader.

Проблем 4. Понякога се случва да не мога да влезна в никой сайт, а utorent да тегли и то никак бавно. Като се опитвам да влезна в Интернет Експлорер или Мозила и върти (зарежда) все едно интернета ми е много слаб или нямам интернет. Не е от уторент, защото и като го спра пак така зарежда в експлорерите.    

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Да не би да е забранен микрофона от самия сайт ? Въобще работи ли с други приложения - скайпове и т.н. Драйвери инсталирани ли са ? На друга машина пробвани ли са ?

2. В какъв смисъл автоматично ? Windows по подразбиране трябва да конфигурира устройствата.

3. Деинсталирай всичко, и наново свали от сайта на адоб най-новата версия на флаш плеъра.

4. Ограничи си конекциите на торент клиента.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се здържах :) ти въобще има ли ден в който да си ползваш компа без да имаш проблеми? Занеси на някого да ти го преинсталира,който разбира, да тества всичко- флаш, звук, картина и да си го ползваш с кеф. То така само се мъчиш... Инсталирай си читаво копие на Windows, свали и си сложи най-новите драйвери и всичко ще ти върви..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Да не би да е забранен микрофона от самия сайт ? Въобще работи ли с други приложения - скайпове и т.н. Драйвери инсталирани ли са ? На друга машина пробвани ли са ?

2. В какъв смисъл автоматично ? Windows по подразбиране трябва да конфигурира устройствата.

3. Деинсталирай всичко, и наново свали от сайта на адоб най-новата версия на флаш плеъра.

4. Ограничи си конекциите на торент клиента.

1.Не е от сайта. И в скайп пробвах преди малко и там не се чува никакъв шум от микрофона ми, иначе отсрещният се чува.

2.Е то беше по подразбиране, като мушнех слушалките и звукът сам се прехвърляше на тях, като ги махна и звука сам се възпроизвеждаше на лаптопа. Но сега, като промених няколко пъти мястото от което да се произвежда звука в Контролният Панел - Звукове и вече не е автоматично, а всеки път трябва да избирам кое да е дефаулт, слушалките или лаптопа. И питам как може да го направя пак да е автоматично разчитането на звука, като вкарам слушалките.

3.Добре ще пробвам.

4.Но има ли смисъл ? Аз когато махна уторент пак така не можех да влезна в никой сайт все едно нямам интернет. Получава се, че уторент не пречи, обаче когато го пусна си тегли. Един вид и да е пуснат и да не е аз пак не мога да влезна в никой сайт. С разликата, че когато е пуснат тегли филми и то никак бавно. Мислех, че проблема може да е от браузъра, но да е от два браузъра едновременно, надали. Понеже и при мозила и интернет експлорер се получава този проблемачиък.

Благодаря за помощта.

Не се здържах :) ти въобще има ли ден в който да си ползваш компа без да имаш проблеми? Занеси на някого да ти го преинсталира,който разбира, да тества всичко- флаш, звук, картина и да си го ползваш с кеф. То така само се мъчиш... Инсталирай си читаво копие на Windows, свали и си сложи най-новите драйвери и всичко ще ти върви..

Абе брато изглежда нещо с звуците ми е прее*ан лаптопа. Някой беше ми написал, че трябва да сменя хард диска. Изглежда е това, обаче нямам пари в момента нито за техник, нито за нови части, затова все ви тормозя тука. Благодаря за помощта и на теб !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преинсталирай още веднъж, ако искаш на лично ще ти дам линк за кой windows да изтеглиш и ако и с него има ядове, значи е хардуерен проблема. Вече ти пратих линк.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преинсталирай още веднъж, ако искаш на лично ще ти дам линк за кой windows да изтеглиш и ако и с него има ядове, значи е хардуерен проблема. Вече ти пратих линк.

Благодаря ти, сега ще го видя братле.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.