Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,понеже ми изгоря платката за видео наблюдение преди няколко месеца си купих  въпросният ДВР няма да споменавам от коя фирма. Казах на въпросната фирма да ми го настроят да записва само при движение,след като реших на 2-рия ден да видя какво се случва видях че записва фаилове по 1 час без да има каквото и да е движение дори и муха не прехвръкваше.Обадих се в сервиза казаха да го занеса там на място и уж казаха че са го оправили но като се прибрах за моя най голяма изненада се оказа че не са пак си записваше нонстоп само че записите бяха вече не по 1 час а по 5 минути. Пак се обадих в сервиза дойде техник на място беше нагласен на най голямата чувствителност намали я на средно ниво и пак същата работа.Та въпроса ми е знае ли някой как мога да си го оправя понеже явно от въпросната фирма няма да ми помогнат,книжката му е на китайски и няма как да си помогна сам.Благодаря ви предварително !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей,

Прочети ръководството - все пак такова трябва да има, а и ако от сега се затрудняваш след време ще излезе друго, а от фирмата няма да идват вечно за подобни неща.

Влез в ДВР-а и в настройките за засичане на движение - намали ги още ако има на къде. Времето на запис също се настройва. Също като това след детекция колко секунди преди момента на засичане, както и колко след изтичането на настроеното време за запис.

Имай предвид, че чуствителността зависи от камерата също. Наскоро се сблъсках с такава ситуация - камера с фиксиран обектив и нощен режим до 20м без значение настройката на ДВР-а го задействаше при движение под 10м от нея. 

Не забравяй, че реакцията не е задължително да е предизвикана от муха. Може да е от промяна в светлината, паднала сянка и тн. Не знам къде ти е монтирана камерата и мога само да гадая какво задейства алармения запис

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.