Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Трябва ми някакъв софтуер с който да си виртуализирам компутъра. Искам да кача 3, 4 операционни системи които да работят едновременно и да мога само да си сменям десктопите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва ми някакъв софтуер с който да си виртуализирам компутъра. Искам да кача 3, 4 операционни системи които да работят едновременно и да мога само да си сменям десктопите

vmplayer, virtualbox

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каква е конфигурацията? 3-4 операционни системи би трябвало да включва и линукс предполагам? 

Емулирането на ОС винаги товари допълнително комютъра, става бавно и не може да се ползват пълните функции на подобна ОС. 

Цялото начинание да работят едновременно няколко ОС е безсмислено! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каква е конфигурацията? 3-4 операционни системи би трябвало да включва и линукс предполагам? 

Емулирането на ОС винаги товари допълнително комютъра, става бавно и не може да се ползват пълните функции на подобна ОС. 

Цялото начинание да работят едновременно няколко ОС е безсмислено! 

i7 с 32 GB ram трябва ми нещо като xen server на него съм си виртуализирам сървърите но искам нещо и за десктоп да не ровя различни машини всичко да ми е на една

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

i7 с 32 GB ram трябва ми нещо като xen server на него съм си виртуализирам сървърите но искам нещо и за десктоп да не ровя различни машини всичко да ми е на една

vmplayer, virtualbox

!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

инсталирах си xenclient безплатен е до 10 виртуалки но нещо виртуалките не ми познават usb-тата иначе е точно това което ми трябва

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

инсталирах си xenclient безплатен е до 10 виртуалки но нещо виртуалките не ми познават usb-тата иначе е точно това което ми трябва

virtualbox в този случай ще ви свърши по-добра работа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересното е, че ползуваш машина вероятно за над 2К лева, а търсиш непременно безплатни алтернативи на нещо, с което ще си изкарваш хляба вероятно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.