Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте колеги, имам нов въпрос за вас Как да играя Dirt 3 online ? Незнам как да си създам профил! Моля ако някой разбира от тази игра да ми помогне!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, имам нов въпрос за вас Как да играя Dirt 3 online ? Незнам как да си създам профил! Моля ако някой разбира от тази игра да ми помогне!

Преди да се разпростре темата да попитам - оригинална ли е играта? Имаш ли продуктов код? 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди да се разпростре темата да попитам - оригинална ли е играта? Имаш ли продуктов код?

Играта съм я изтеглил от замунда, един мой приятел знае как става ама не иска да ми каже :D ! Продуктов код нямам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този който знае, го знае само на думи. Възможно да се играе само по LAN връзка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пич, 20 лева струва в Pulsar. Купуваш я и нямаш проблеми. Не се занимавай с глупости. А тая игра в Замунда е пълна с гадинки. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами играта много ме кефи такаче може да си я купя.

Все пак благодаря ви! Иначе гледах клипове четох в интернет ама не пише нищо. То там в замунда пишеше как да играя онлайн ама нестава пробвах се 4 пъти и нестана. Там като направя всичко за да ми тръгне онлайн ми иска някакъв ключ и всичко спира до там!

Редактирано от Petio Stefanov Surbinski (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами играта много ме кефи такаче може да си я купя.

Все пак благодаря ви! Иначе гледах клипове четох в интернет ама не пише нищо. То там в замунда пишеше как да играя онлайн ама нестава пробвах се 4 пъти и нестана. Там като направя всичко за да ми тръгне онлайн ми иска някакъв ключ и всичко спира до там!

Не знам какво пише в Замунда, но аз по техните препоръки не можах дори офлайн профил да си направя. Всъщност, направих го още когато излезе играта, но след това каквото и да правя при повторно инсталиране, не става. Или става, но трябва да правя едни неприятни въртележки. Имаше и уж някаква версия с няколко профила, но скоро тръгнах да ги инсталирам и антивирусната не ми разреши. Та понеже тая игра ми трябваше за тестове, видях, че в Пулсар е 20 лева с безплатна доставка. Сега мисля и F1_2012  да поръчам. Също е 20 лева. Изобщо, което стане по 20 лева или по-малко, купувам. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам какво пише в Замунда, но аз по техните препоръки не можах дори офлайн профил да си направя. Всъщност, направих го още когато излезе играта, но след това каквото и да правя при повторно инсталиране, не става. Или става, но трябва да правя едни неприятни въртележки. Имаше и уж някаква версия с няколко профила, но скоро тръгнах да ги инсталирам и антивирусната не ми разреши. Та понеже тая игра ми трябваше за тестове, видях, че в Пулсар е 20 лева с безплатна доставка. Сега мисля и F1_2012  да поръчам. Също е 20 лева. Изобщо, което стане по 20 лева или по-малко, купувам. 

Браво обаче аз никога не съм си купувал игри :Д това може да ми е първият път ! Всъщност гледаш ли формула 1 по Film + ? И ако я гледаш за кой състезател си ? Аз съм за Fernando Allonso!

Редактирано от Petio Stefanov Surbinski (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С купената игра няма почти никакви проблеми, а онлайн може да си играеш винаги. Кофтито е, че новите игри почват от минимум 50 лева за PC и стигат до над 100. F1 гледам ако не греша, някъде от 1984-1985 година и редовно след първото състезание в Унгария. А за кого съм...тоя въпрос ще си задам следващата година, след като Уебър напусне F1. Засега съм за него. Иначе според случая си избирам някой пилот всяко състезание и свиркам за него, освен за Уебър. Бил съм фен на всички пилоти и на почти всички тимове във F1. Сега обаче като че ли нямам тим - фаворит. Може би изпитвам повече симпатии към Мерцедес. А на Ферари отдавна не съм фен, макар да бях много голям фен на Алонсо, още като се появи в Минарди, а след това и в Рено. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти за информацията :) ...

Редактирано от capnemo
офтопик! (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.