Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Проблема е следният от известно врeмне насам имам следният проблем:

http://prikachi.com/images.php?images/831/6476831H.jpg

Телевизора работи около 10 минути и прави тази "лента".След кратка "почивка" (от 10 минути) я няма , но след известно време пак се показва.Телевизора е стар но ми върши работа.... Според вас каква е причината??? Благодаря, предварително! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема е следният от известно врeмне насам имам следният проблем:

http://prikachi.com/images.php?images/831/6476831H.jpg

Телевизора работи около 10 минути и прави тази "лента".След кратка "почивка" (от 10 минути) я няма , но след известно време пак се показва.Телевизора е стар но ми върши работа.... Според вас каква е причината??? Благодаря, предварително! 

ТХО-то 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

ТХО-то 

Ами ако кажа че не е TXO - то! Я помисли отново! Нали правиш разлика между вертикална и хоризонтална развивка?

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами ако кажа че не е TXO - то! Я помисли отново! Нали правиш разлика между вертикална и хоризонтална развивка?

Ако трябва да съм честен представа си нямам. :) Явно е че телевизора му е време да иде в сервиза ... Няма достатъчно ефективен начин за ползване на поялник и отверка онлайн все още... 

Имах един приятел дето се занимаваше с ремонт на телевизори навремето - все от тия с кинескопите и винаги проблема беше в ТХО-то. От там съм го и научил... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Ако трябва да съм честен представа си нямам. :) Явно е че телевизора му е време да иде в сервиза ... Няма достатъчно ефективен начин за ползване на поялник и отверка онлайн все още... 

Имах един приятел дето се занимаваше с ремонт на телевизори навремето - все от тия с кинескопите и винаги проблема беше в ТХО-то. От там съм го и научил... 

Приятелю! Аз ако нямам представа за нещо, не бих написал и дума!Още повече, когато е свързано с харчене на пари от питащият. Нали знаеш колко струва едно TXO? Почват от 40 лева и нагоре. Не че питащият ще се оправи по ремонта на телевизора. Те тук хората свикнаха да питат дали правилно са си обули и долните гащи, ама кой ли ще забележи!И техника не се оправя във форум, а в сервиза - това е за ПИТАЩИЯТ!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Винаги така се почваше , за да е подготвен клиента психически за сумата на края с която трябва да се раздели :) ами то нямаше на времето по скъпа част освен кинескопа :D

Редактирано от jonov (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Hadjimehmed Shener
      Здравейте! Купих си лаптоп (Acer Nitro 5 NH.Q2QEX.016) преди 3 дни , вчера ми се появи една зелена точка на екрана върху лентата на задачите. Забелязах че след определено време точката лека полека намаля яркостта си и изчезва. Съжалявам ако има и друга тема по този въпрос , но за първи път ми се случва такова нещо и се притеснявам. На други места видях че пише , ако точката е всякакъв цвят освен черен щяла да изчезне след време, вярно ли е това? Благодаря Ви предварително за вниманието!
    • от Martin Mirazchiyski
      Здравейте!
      Ползвам лаптопа си повече от 5 години и с течение на времето от честото отваряне и затваряне екрана се клати при леко подбутване или местене на лаптопа. Имате ли идея дали държачите или скобите (не знам как се наричат), които държат екрана към основното тяло на преносимия компютър могат да се притегнат, така че екрана да не се клати?
      Надявам се да сте разбрали какво имам в предвид.
    • от Mario Georgiev
      Здравейте, имам проблем с телевизора. Качил съм 4k blue-ray филм на флашка, който има субтитри на няколко езика, като го пусна на компютъра мога да сменям езиците, но като го пусна на телевизора, въпреки че съм нагласил primary language да ми е на български, както и secondary ( за всеки случай), субтитрите винаги се пускат на английски. Търсих файла на българските субтитри, да го оставя само него например, но нищо не намирах, може би няма такъв, а са направо вградени във видео файла на филма, При натискане на копчето на дистанционното за субтитри пише,че те са недостъпни. Телевизорът е Sony KD-43xe7077. Ако някой може да ми помогне, ще съм много благодарен
    • от IvankaPetrova
      Здравейте,
      бих искала да помоля за съвет някой който се е сблъсквал с моя проблем. Имам телевизор Samsung UE55JU6400 който закупих с вече инсталирано приложение на HBO GO. От както HBO GO си обновиха приложението филмите постоянно прекъсват или блокират. Казаха ми че трябва да изтрия приложението и да го сваля наново, но когато тръгна да го трия, на екрана се изписва съобщение,   че приложения от основния набор на приложения на устройството не могат да бъдат изтрити. Моля някой ако има идеи как да се справя с проблема да пише!
    • от Ndishev
      Трлевизора е Toshiba 32av933g
      Свързвам таблета към телевизора (като усб памет) разпознава го като мултимедийно устройство но като ми иьлезнат директориите  с "снимки" "музика" и "филми" не ми дава да отворя нито една от тях. 
      Свалих файлове в формати avi, xvid, mp4 и др. Пробвах в няколко директории да преместя но не намира нищо. 
       Пробвах с DivX регистрация (ако случайно е от там проблема) но ми иска да кача файла който се сваля на телевизора. 
      Телевизора беше на ремонт но имаше проблем с рамта и техника каза, че няма проблеми с usb-то. 
      Някой дали си има идея как мога да подкарам някое филмче или да отворя снимките? 
      Нямам под ръка флашка но не мисля че е проблем като пускам през таблет като usb памет. 
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.