Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте

Другия месец искам да си зглобя нова конфигурация или да си взема лаптоп.

Целта е да ми вървят новите игри, не е задължително на ултра и на много фпс, но на medium-high да си вървят на към 30-35 и поне 2- 3 години да тръгват новите заглавия.

Та още немога да реша за долу горе този бюджет какво си струва повече, зам че за същите пари ако си зглобя машина ще е доста по добра от колкото ако си взема лаптоп, но пък лаптопа е за предпочитане.

аз и сега имам, но е на 4 години и става общо взето за филми и уоу на лоу графика.

Поразрових се, но ако може ми дайте линки за долу горе най "екипирания" лаптоп на тази цена, да мога да преценя дали си струва.

Лаптопа до като играя ще го свързвам към външен монитор или плазма, което малко го обезсмисля, но пък като ми потрябва лесно ще го пренасям. Разликата в производителноста между лаптоп на тази цена и настолен огромна ли ще е?

Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разликата в производителноста между лаптоп на тази цена и настолен огромна ли ще е?

Да!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Порпинцип бюджета ми е подвижен, ако наистина си струва може да дам и малко повече пари, но колкото по-малко толквоа по-добре :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И за 2000лв. лаптоп да си вземете, то едно настолно PC за 1000лв. пак ще е доста по-добре!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами да, и аз така си мислех, пък и настолния след време лесно ще го подобрявам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обърни се към колегите, да ти направят за тези пари, една балансирана конфигурация ,която ще ползваш дълго време и с възможност за ъбгрейд.

Кажи и какъв ти е хардуера на стария ,може да се ползва нещо от него .

Просто, за тези пари  и изискванията ,които имаш ,не е никак за предпочитане да е лаптоп .Не ,че игрите няма да ти тръгват ,но 

ще  прецакаш, много бързо лаптопчето .Ще станеш редовен в темите ,лаптопа ми изключва,загрява и там подобни .

Надявам се да направиш правилният избор .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За 1000 лева взимаш настолна машина и със останалите 300 лева си взимаш таблет за мобилен компютър и си готов.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.