Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте!

Искам да попитам как мога да проверя дали ми е отворена някоя програма и къде? Питам, защото се опитах да изтрия една програма, по стандартния начин, през контролния панел, но продължава да ми седи папка от тази програма на десктопа. Искам да я изтрия, но ми изписва съобщение, че тази програма е отворена някъде и за да я изтрия първо трябва да я затворя..а аз не знам как да я затворя, като не знам къде е отворена...Моля, ако някой има някаква идея да помага. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако се опиташ да я затвориш през Task manager - какво се получава?

Коя е програмата, и с каква операционна система си?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Искам да попитам как мога да проверя дали ми е отворена някоя програма и къде? Питам, защото се опитах да изтрия една програма, по стандартния начин, през контролния панел, но продължава да ми седи папка от тази програма на десктопа. Искам да я изтрия, но ми изписва съобщение, че тази програма е отворена някъде и за да я изтрия първо трябва да я затворя..а аз не знам как да я затворя, като не знам къде е отворена...Моля, ако някой има някаква идея да помага. :)

Това ще ти достави удоволствие!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

рестартирай

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доста пъти съм го рестартирала и изключвала...това не е проблем от сега, а поне от 2 седмици, просто сега се подразних много, при поредния опит.. 

Това ще ти достави удоволствие!

Какво е "това"?

Редактирано от Nins (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доста пъти съм го рестартирала и изключвала...това не е проблем от сега, а поне от 2 седмици, просто сега се подразних много, при поредния опит.. 

Какво е "това"?

Кликни на него и ако не ти пропадне пръста, ще прочетеш описанието и ще стигнеш до извода, че точно това търсиш !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако се опиташ да я затвориш през Task manager - какво се получава?

Коя е програмата, и с каква операционна система си?

Ще ме извиниш, но не съм много на "ти" с компютрите.. Какво е това "Task manager"? Иначе, програмата е "Rosetta Ston" (програма за изучаване на английски език). Операционната система е Windows 7.

Ще ме извиниш, но не съм много на "ти" с компютрите.. Какво е това "Task manager"? Иначе, програмата е "Rosetta Ston" (програма за изучаване на английски език). Операционната система е Windows 7.

Всъщност сега влезнах във въпросния "Task manager" и там въобще не фигурира..? :О

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирай програма Unlocker ,тя се интегрира с уиндоуса. След това даваш  десен бутон на папката,която искаш да премахнеш.

Ще ти се отвори този прозорец .

Публикувано изображение 

Кликаш с ляв бутон да се отвори програмата .След ,като се отвори ,избираш отпадащите менюта ,какво желаеш да направи програмата.

Публикувано изображение

Надявам се да съм бил полезен ,Успех .

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирай програма Unlocker ,тя се интегрира с уиндоуса. След това даваш  десен бутон на папката,която искаш да премахнеш.

Ще ти се отвори този прозорец .

Публикувано изображение 

Кликаш с ляв бутон да се отвори програмата .След ,като се отвори ,избираш отпадащите менюта ,какво желаеш да направи програмата.

Публикувано изображение

Надявам се да съм бил полезен ,Успех .

Инсталирах я,тази програма и успях!!Много ти благодаря, беше много полезен!!!  :)  :)  :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирах я,тази програма и успях!!Много ти благодаря, беше много полезен!!!  :)  :)  :)

Сигурна ли си че си я премахнала.

Искаш ли да направиш един тест???

Можеш ли да изтеглиш SustemLook за твоета ОС.

Стартирай го и вътре със копи/пасте постави следното:

:dir *Rosetta Stone* :file *Rosetta Stone* :reg *Rosetta Stone* :service *Rosetta Stone* :process *Rosetta Stone* :filefind *Rosetta Stone* :folderfind *Rosetta Stone* :regfind *Rosetta Stone*  

И натисни на Look.

Като приключи ще имаш на декстопа текстов документ.

Ще можеш ли да ко качиш във File.bg.

Вземи линк за изтегляне и го прикачи във следващият си коментар.

Редактирано от ba4o_kiro64 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.