Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Nins

Изтриване на програма

Препоръчан отговор

Здравейте!

Искам да попитам как мога да проверя дали ми е отворена някоя програма и къде? Питам, защото се опитах да изтрия една програма, по стандартния начин, през контролния панел, но продължава да ми седи папка от тази програма на десктопа. Искам да я изтрия, но ми изписва съобщение, че тази програма е отворена някъде и за да я изтрия първо трябва да я затворя..а аз не знам как да я затворя, като не знам къде е отворена...Моля, ако някой има някаква идея да помага. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако се опиташ да я затвориш през Task manager - какво се получава?

Коя е програмата, и с каква операционна система си?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Искам да попитам как мога да проверя дали ми е отворена някоя програма и къде? Питам, защото се опитах да изтрия една програма, по стандартния начин, през контролния панел, но продължава да ми седи папка от тази програма на десктопа. Искам да я изтрия, но ми изписва съобщение, че тази програма е отворена някъде и за да я изтрия първо трябва да я затворя..а аз не знам как да я затворя, като не знам къде е отворена...Моля, ако някой има някаква идея да помага. :)

Това ще ти достави удоволствие!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рестартирайте компютъра и опитайте пак!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доста пъти съм го рестартирала и изключвала...това не е проблем от сега, а поне от 2 седмици, просто сега се подразних много, при поредния опит.. 

Това ще ти достави удоволствие!

Какво е "това"?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доста пъти съм го рестартирала и изключвала...това не е проблем от сега, а поне от 2 седмици, просто сега се подразних много, при поредния опит.. 

Какво е "това"?

Кликни на него и ако не ти пропадне пръста, ще прочетеш описанието и ще стигнеш до извода, че точно това търсиш !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако се опиташ да я затвориш през Task manager - какво се получава?

Коя е програмата, и с каква операционна система си?

Ще ме извиниш, но не съм много на "ти" с компютрите.. Какво е това "Task manager"? Иначе, програмата е "Rosetta Ston" (програма за изучаване на английски език). Операционната система е Windows 7.

Ще ме извиниш, но не съм много на "ти" с компютрите.. Какво е това "Task manager"? Иначе, програмата е "Rosetta Ston" (програма за изучаване на английски език). Операционната система е Windows 7.

Всъщност сега влезнах във въпросния "Task manager" и там въобще не фигурира..? :О

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирай програма Unlocker ,тя се интегрира с уиндоуса. След това даваш  десен бутон на папката,която искаш да премахнеш.

Ще ти се отвори този прозорец .

Публикувано изображение 

Кликаш с ляв бутон да се отвори програмата .След ,като се отвори ,избираш отпадащите менюта ,какво желаеш да направи програмата.

Публикувано изображение

Надявам се да съм бил полезен ,Успех .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирай програма Unlocker ,тя се интегрира с уиндоуса. След това даваш  десен бутон на папката,която искаш да премахнеш.

Ще ти се отвори този прозорец .

Публикувано изображение 

Кликаш с ляв бутон да се отвори програмата .След ,като се отвори ,избираш отпадащите менюта ,какво желаеш да направи програмата.

Публикувано изображение

Надявам се да съм бил полезен ,Успех .

Инсталирах я,тази програма и успях!!Много ти благодаря, беше много полезен!!!  :)  :)  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирах я,тази програма и успях!!Много ти благодаря, беше много полезен!!!  :)  :)  :)

Сигурна ли си че си я премахнала.

Искаш ли да направиш един тест???

Можеш ли да изтеглиш SustemLook за твоета ОС.

Стартирай го и вътре със копи/пасте постави следното:

:dir *Rosetta Stone* :file *Rosetta Stone* :reg *Rosetta Stone* :service *Rosetta Stone* :process *Rosetta Stone* :filefind *Rosetta Stone* :folderfind *Rosetta Stone* :regfind *Rosetta Stone*  

И натисни на Look.

Като приключи ще имаш на декстопа текстов документ.

Ще можеш ли да ко качиш във File.bg.

Вземи линк за изтегляне и го прикачи във следващият си коментар.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.