Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Peter Stoyanov

Компютър до 700 лева, 750 максимум с доставка.

Препоръчан отговор

Моля да се спазва добрия тон за да не се налага да давам наказания!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За кое дъно спорите, за  B75M-D3V  ли? Имам такова вече една година с i5-3570. Mоята i3-ка 3220  също работи на него една седмица. Какъв е проблема, не разбрах. Никакви биоси не съм ъпдейтвал, а сам поръчах и сглобявах всичко от-до. Запали от първия път, за мое най-голямо учудване, защото винаги забравям нещичко. За последно да сложа RAM  памет  :P За жалост не мога да отворя списъка с поддържани процесори, за да разбера за какво иде реч, та ме извинете, ако нещо не съм в час. Но пак казвам, това дъно си работи без ъпдейт на BIOS  и с i5 3570  и с i3 3220. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наистина неадекватни предложения даваш, този процесор е дори по-слаб от текущия ми Phenom II 955 (по-добър е само в еднонишкови задачи, а в многонишкови дори отстъпва с 10 процента). Та защо му е на човек да даде 280 лева ако не се лъжа за това като може с същия успех и за 150 лева.

Като не знаеш, вземи и прочети. Гледай тестове. Взел си процесор, който не струва, хем топъл, хем при повечето игри пропада тотално.  Няма ли да предложиш нещо от jmt.bg, доколкото се оправдаваше, че конфигуратора бил по-сносен. Може някой да ти повярва - така да знаеш. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На Гигабит с F3 съм слагал проц,за който искат F8 и е тръгвал,след това съм флашвал до последния F9,ама все пак...

По въпроса,защо не G2020,защото е слабичък.Момче от форума си е правил проби с него и различни карти-не се е представил добре с ХД7770 и нагоре.

Не знам за кое момче от форума говориш, но аз съм правил тестове от...E6750  без клок, до i5 3570  с клок с долу горе видеокарти около HD7770 +-30-40%. Наистина тия Пентиуми не трябва да се ползват за нещо повече от HD7750,  макар че и тя им идва бърза при някои игри. А иначе всеки с i5 или i3  може да си направи експеримент, като изключи TB, HT  и двете ядра ( ако се налага), за да имитира G2020. Даже и честотата може да си докара със смъкване на множителя или заигравка с шината. 

Това за цените ме шокира. Аз скоро както казах, продадох G860  за 90 лева, а го бях взел за 110. В момента се намират тук таме по 250 лева i5 3350P. За какви 50 лева продажба ми говорите? Ами вижте в продавалника колко примерно искат за някой Феном. Доста над 100 лева! А като нов може да се намери без бокса за 130-150 лева.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като не знаеш, вземи и прочети. Гледай тестове. Взел си процесор, който не струва, хем топъл, хем при повечето игри пропада тотално.  Няма ли да предложиш нещо от jmt.bg, доколкото се оправдаваше, че конфигуратора бил по-сносен. Може някой да ти повярва - така да знаеш. 

Явно ти не знаеш, но и по гръб не падаш. А и не знам какво против имаш колегите от JMT ? 

AMD Phenom II X4 955 (125W, rev. C3, BE) advantages In multi-threaded programs, the CPU has 10% higher performance. The difference in performance is application specific. In some of them the microprocessor could be up to 26% faster. This processor includes 3DNow! instructions. This technology can boost performance of certain old games and software. The 3DNow! set is obsolete now, and not utilized by modern applications. The CPU features unlocked clock multiplier. Consequentally, the microprocessor can be easily overclocked on most motherboards to get better performance. Intel Core i3-3240 advantages In single-threaded programs, the i3-3240 has 54% higher performance. SSSE3, SSE4.1 and SSE4.2 instructions are enabled on this CPU. The Intel Core i3-3240 processor includes AVX and F16C instructions, that were introduced in the recent past. Even though these extensions are not extensively used in applications yet, their support should improve in future apps. In addition to 2 CPU cores, the processor has integrated HD 2500 graphics unit. This GPU is not fast enough to run latest games at full resolution, however it can be used for casual gaming and 3D applications. Power consumption of the microprocessor is lower.

Колкото до температурите и игрите, е....

Процесора ми си държи едни 35 - 40 градуса клокнат на 3.8 Гигахерца, при стайна температура 28 - 30 градуса, ако пусна игра скача максимум до 55. Ако това ти е топло Незнам. 

А сега нека да спрем с глупавия офтопик.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и какво си мислиш капитан немо като ме банваш :»

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:offtopic_s: Щом пишете в темата, давайте съвети на човека, а не си мерете инсталациите!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хайде !! давай :Д очакваме снимките като топъл хляб :D успех ! и дано да запали от 1-вия път

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А в случай че не запали увери се че си налял бензин. :»

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Компютърът е готов! Всичко тръгна като по вода! :) За по-малко от час вече го бях монтирал, а след 30 минути беше с windows и driveri :) Снимките ще ги пропуснем, тъй лаптопът е в сестрами а тя в момента е в чужбина, комп-ът няма слот за микро сд карта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямаш ли фотоапарат или телефон чрез USB?

Телефона има една камера... :D От телефона предоплагам ще стане работата, ще кача да се докажа, айде :).

post-341069-0-76037100-1377522509_thumb.

post-341069-0-41715700-1377522510_thumb.

Ето :).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честито!   

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честито и от мен! Със здраве да си го ползваш! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде със здраве и дано никога да не дава аварии !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей те аз имам същото запитване като колегата който е направил запитване за конфигурация за компютър.

Разполагам с бюджет 800 лв и искам да си сглобя някакъв компютър. 

Като предпочитам процесора да интел,видео картата да е енвидия,

Благодаря предварително !! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей те аз имам същото запитване като колегата който е направил запитване за конфигурация за компютър.

Разполагам с бюджет 800 лв и искам да си сглобя някакъв компютър. 

Като предпочитам процесора да интел,видео картата да е енвидия,

Благодаря предварително !! :)

Пусни си нова тема в раздела.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...