Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

markata99

Летен вирус

Препоръчан отговор

Здравейте,от скоро почнах да имам гадни болки в корема и червата с температура 38.Чувствам се отпаднал като се разхождам и не съм ходил до тоалетната 3 дена.Ходих на лекар той ми изписа Реглан,Суметролим и още едно (не се сещам за името му).Каза ми да пазя диета ,и че най-вероятно съм хванал летен вирус.Някой от вас имал ли е подобен вирус с болки в стомашно-чревният тракт и висока температура ,и за колко дена се оправя ?

Благодаря Предварително !!! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не никога не сме имали подобни вируси. Ти си първия, в теб има нещо уникално! Сега сериозно: естествено, че сме имали при всеки е различно и зависи и от вируса и от човека(организма) и другото което е зависи как се лекуваш и дали въобще се лекуваш. При всеки е различно и индивидуално може и за 5 дни да се излекуваш може и за 15. Не е болка за умиране стига да нямаш някакви ангажименти и да ти е дискомфортно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някои хора определено си нямат работа,че и друго нещо,ма аде да не казвам какво  :angry:  :offtopic_s:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,от скоро почнах да имам гадни болки в корема и червата с температура 38.Чувствам се отпаднал като се разхождам и не съм ходил до тоалетната 3 дена.Ходих на лекар той ми изписа Реглан,Суметролим и още едно (не се сещам за името му).Каза ми да пазя диета ,и че най-вероятно съм хванал летен вирус.Някой от вас имал ли е подобен вирус с болки в стомашно-чревният тракт и висока температура ,и за колко дена се оправя ?

Благодаря Предварително !!! :)

А ходил ли си до тоалетна или още не си?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.