Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

MasterTroller2014

Проблем с драйверите на звуковата карта

Препоръчан отговор

Здравейте колеги!

Вчера докато след като си цъках една игричка излизам от нея и виждам Windows ми изкарва някакво съобщение за ъпдейт на драйвера на звуковата карта, което отказах като исках да си остана с същия драйвер пък и ми се спеше беше късно вечер и не ми се чакаше да се тегли. След като отказах това, звуците които чувам от игри, музика да речем всичко са някакви заглъхнали и гадни. Днес влязах в сайта на производителя на дъното и гледам ,че драйвера няма ъпдейт пък и аз го имам свален на компа махнах драйверите инсталирах ги наново и пак така е звука.

Благодаря предварително

Дъно

ОС: Windows 7 64bit

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свали си новите драйвери за чипсета и за звуковата карта и ги инсталирай. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега се сетих за един друг проблем преди 7 месеца като си го взех тоя комп и теглих драйверите точно архива с драйверите на чипсета ми даваше ерор и не се показваха файловете сега е същото и незнам ама сам го карал без тоз драйвер или кво немога да си обясня

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

какво ли не пробвах драйвери на чипсета махах слагах на аудиото пак и звука не се променя.......

Свали си новите драйвери за чипсета и за звуковата карта и ги инсталирай. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

какво ли не пробвах драйвери на чипсета махах слагах на аудиото пак и звука не се променя.......

Влез в софтуера на звуковата карта и избери опцията " Restore Defaults". Виж също в Device Manager дали имаш ! знак на звуковата карта или дали имаш ? (unknown hardware).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Влез в софтуера на звуковата карта и избери опцията " Restore Defaults". Виж също в Device Manager дали имаш ! знак на звуковата карта или дали имаш ? (unknown hardware).

Да в диспечера на устройствата имах едно непознато устроиство което на драйвер също иска актуализация и мисля ,че е това което отказах снощи, a ето и тука не ми дава да върна настройките по дефаулт

Публикувано изображение

Също така и в Realtek audio managera имах бутон който натиснах за ресетване и пак нищо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да в диспечера на устройствата имах едно непознато устроиство което на драйвер също иска актуализация и мисля ,че е това което отказах снощи, a ето и тука не ми дава да върна настройките по дефаулт

Публикувано изображение

Също така и в Realtek audio managera имах бутон който натиснах за ресетване и пак нищо

Свали си тази програма и си я направи на диск. Като я стартираш тя ще ти намери драйверите, които липсват и ще ти направи Update на всички драйвери. Не ти дава да възстановиш заводските настройки защото не е пипано нищо. Просто са си заводските настройки в момента.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свали си тази програма и си я направи на диск. Като я стартираш тя ще ти намери драйверите, които липсват и ще ти направи Update на всички драйвери. Не ти дава да възстановиш заводските настройки защото не е пипано нищо. Просто са си заводските настройки в момента.

Има ли някакъв начин да я напрая на флашка ? нямам оптично устройство (имам но е ПАТА но дъното ми не го подържа)

Или да я пусна с даемон туулса

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ли някакъв начин да я напрая на флашка ? нямам оптично устройство (имам но е ПАТА но дъното ми не го подържа)

Или да я пусна с даемон туулса

Та е на ICO. Може да я подкараш с DaemonTools или друга подобна програма. Може и на флашка да я направиш.Програмата не е Bootable.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Та е на ICO. Може да я подкараш с DaemonTools или друга подобна програма. Може и на флашка да я направиш.Програмата не е Bootable.

Да видях ,че е на исо и заради това се зачудих Мерси за помоща в момента се е изтеглила на половина ще видя резултата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да видях ,че е на исо и заради това се зачудих Мерси за помоща в момента се е изтеглила на половина ще видя резултата

Като я стартираш понеже има опцията да ти инсталира и други програми, ще избереш опцията да ти търси или Update само драйверите. Иначе съм много доволен от нея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спокойно винаги като боравя с подобни програми гледам какви други ще се опита да ми намъкне и ги махам 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така с малко рестарване и един BSOD май успях да го оправя :D Благодаря за помоща Емо, всичко най-хубаво и добро да ти се случва

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така с малко рестарване и един BSOD май успях да го оправя :D Благодаря за помоща Емо, всичко най-хубаво и добро да ти се случва

:handshake:

:handshake:

BSOD се получава ако инсталираш всички драйвери на куп. Аз ги карам един по един и най-внимавам за звуковите драйвери. Там стават най-големи бели.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.