Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте, вчера купих нов лаптоп Acer V3-571G Full HD с 2 видеокарти - NVidia 730M и вградена Intel Graphic 4000, Intel I5 процесор и 8 GB RAM. Днес цял ден се мъча да подкарам игра безуспешно - пробвах с новата Call of duty и още една - The Raven - не става. След инсталиране като пусна играта екрана става черен за 1-2 секунди, след което не връща на десктопа все едно не е пускана. Инсталирах DirectX9 и Microsoft Visual C++ 2010. Вчера ми инсталираха най - новите драйвери на видеокартите. Свалих филм в ХД качество - тръгна без проблем.  Моля, помагайте, не съм много навътре в нещата и може да пропускам нещо! Някакви идеи?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Липсващи софтуерни компоненти на играта най-вероятно, или пък някаква несъвместимост. Не е добра идея да си товарите лаптопа с игри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите! Уин 7 Ултимейт. Драйверите ми ги инсталираха от сервиза към магазина от който го купих. Взели са ги от диска който вървеше с лаптопа. Сега виждам от nVidia settings, че инсталирания ми nVidia драйвер e 307.17, а  ми дава че има налична версия 320.49. Препраща ме да го свалям от сайта GeForce.co.uk. Да го инсталирам ли и трябва ли първо да деинсталирам стария? Влязох в сайта на Асеr и по серийния номер на лаптопа ми изкара всички драйвери за моя модел. Ако на диска са били по-стари драйвери, трябва ли да преинсталирам с тези от сайта на Асеr? Преди малко свалих друга игра - Sherlock Holmes - Awakened Remastere Edition и тя тръгна без проблеми на максимални настройки.

Редактирано от notwist (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди малко свалих друга игра - Sherlock Holmes - Awakened Remastere Edition и тя тръгна без проблеми на максимални настройки.

В случая предната ти игра не е читава,както и ти казаха по горе.Пробвай да свалиш друг релийз.Не бутай драйверите,ако не създават проблеми,а иначе се деинсталира стари,почиства се с Driver Sweeper и тогава се инсталира новия,но само от сайта на производителя на лаптопа.При настолните графики положението е друго....

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.