Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Ще имам ли някакъв проблем с тази машина ?   Дъното наред ли е,нещо биос.. монитора ще стане ли?Захранването надеждно ли е ,кутията в ред ли е?  Като цяло въпроса е да поръчвам ли? 

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изчакай малко. Колегите ще ти направят подобна конфигурация или ще ти кажат кое да промениш.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И за какво ще се използва?

ПП: Хайде пак... автора си пусна темата и изчезна...

Редактирано от НЛО (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Захранването и кутията ги замени с този комплект. По-добрият вариант са а парите излизат същите.

Видеокартата може да я замениш с 7730 GD5. Процесора и паметта са екстра за този бюджет.

Дъното поддържа процесора ако е с обновен биос. Коя ревизия е няма как да знам та ще трябва да питаш при поръчката.

Силно ти препоръчвам да си потърсиш за тия 155 лв. монитор втора ръка. Нищо читаво не можеш да вземеш ново.

Редактирано от naruto (преглед на промените)

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вземи си NJOY захранване !!! Повярвай ми в диапазона до 70-80 лв. по-добро от него няма ;) Днес се сдобих с NJOY 450WGX PASSIVE - изненада ме колко много тежи това захранване... може би колкото моят SEASONIC , ако не и повече !!! Доста са наблегнали в качеството му на производство !!! Това ,че е на по-ниска цена залъгва доста хора , но FORTRON-а за 52 лв. с некачествена пирошинка !!! Njoy-a е с обвити (sleeved) кабели , доста тих вентилатор , качествена изработка... просто неочаквах NJOY да извади такова захранване... Много по-добро решение е от този CM elite :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То всичко е по-добро от тоя елит както постоянно повтарям. Njoy е 45 евро с три години гаранция и е в класа на Корсара а не на тия Passive PFC китайчета.

Вече к`ви врътки е правил вносителя за да намали цената (явно са гаранционните условия) е отделен въпрос които не променя качествата на захранването. 

Обаче при тоя бюджет не му е изгодно да взима отделно кутия и захранване. 

Едит: Сега видях че говориш за скопения Njoy. Определено си се прецакал. За тия пари се взима Чифтето което е по-сигурно въпреки че е малко по-слабо.

Иначе си прав че е по-оферта от 460W Елит за 68 лв. Трябва със закон да го забранят това захранване. 

Редактирано от naruto (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То всичко е по-добро от тоя елит както постоянно повтарям. Njoy е 45 евро с три години гаранция и е в класа на Корсара а не на тия Passive PFC китайчета.

Вече к`ви врътки е правил вносителя за да намали цената (явно са гаранционните условия) е отделен въпрос които не променя качествата на захранването. 

Обаче при тоя бюджет не му е изгодно да взима отделно кутия и захранване. 

Едит: Сега видях че говориш за скопения Njoy. Определено си се прецакал. За тия пари се взима Чифтето което е по-сигурно въпреки че е малко по-слабо.

Иначе си прав че е по-оферта от 460W Елит за 68 лв. Трябва със закон да го забранят това захранване. 

Абе аз с захранването не се прецакаха... прецаках се че взех рам паметта на SIMMTRONICS ... неработи , та ся ще я връщам и ще взема някоя А-ДАТА ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинете,че изчезнах. Бюджета е горе-долу колкото първата конфигурация. Компютъра ще се ползва за обикновеното + някоя игра.. Не разбрах нищо за дъното - става ли не става ли и дали ще има някакъв проблем с него? Вслушах се в някои препоръки и ето какво излезна : Чудя се кутията става ли? Тази от първия пост става ли,нищо не казахте за нея?

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да е от sky.bg ,а не от nikem ако е възможно..Какво е захранването на кутията ,която предложи и защо ми е по-скъпо дъно,ще имам ли проблем с по-евтино?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-добре е нещо с Athlon II X4 760K и доста по-мощна карта от тази, която си избрал:

Обща стойност - 741.91 лв. с ДДС

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-добре е нещо с Athlon II X4 760K и доста по-мощна карта от тази, която си избрал:

Обща стойност - 741.91 лв. с ДДС

Ами мониторa къде е?  :P

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мога да не попитам защо се предлага 1600mHz рам, когато на процесора пише 1333mHz? Въпросът ми е чисто информативен, защото не съм много наясно с нещата.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мога да не попитам защо се предлага 1600mHz рам, когато на процесора пише 1333mHz? Въпросът ми е чисто информативен, защото не съм много наясно с нещата.  

Ако реши да мине към i5 за в бъдеще за това... А в цените им няма особена разлика та що да не е 1600 MHz...

ПП: Също да кажа че голяма е вероятността темата да е фейк както и повечето на 1-ва страница в момента...

Редактирано от James Bond™ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Njoy е 45 евро с три години гаранция и е в класа на Корсара а не на тия Passive PFC китайчета.

http://www.njoy.ro/ro/Surse/450wgx

29.9€ което са 58лв. за модела с пасивно PFC и 38.90€(75,86лв.) за 450W модел с активно PFC. Това са препоръчителни цени на дребно. Вносителя явно е уговорил доста по-изгодни. А в класа на Корсар може, но само за VS серията. Не, че са лоши, ама чак толкова не бива да се величаят. Запомнете, че безплатен обяд няма и човек получава толкова за колкото е платили, или по-малко, но не повече.

Към автора, вземи си голям и хубав монитор и на първо време карай с вградената видеокарта. Събираш малко пари, добавяш видеокарта след време, но няма да се мъчиш с гаден монитор с ниска резолюция. Няма по-отвратителни монитори от евтините 18,5" с "лаптопска" резолюция 1366х768. Пример:

ASUS P8B75-M /B75 /LGA1155

G2030 /3.0/3M/BOX/1155

4GB DDR3 1600 A-DATA

500GB TOSHIBA SATA 6G/7200/32M

NJOY 400WGX 400W Passive PFC

DELUX DLC-MG460 NO PSU

Monitor HP Pavilion C4D30AA 22xi 21.5in IPS

Обща стойност - 724.69 лв. с ДДС

Давам от никем заради удобния конфигуратор, а не че трябва от там да го вземеш. ;)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.