Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

m0nss7erKill

Въпроси за Samsung P6200 Galaxy Tab 7.0 втора ръка

Препоръчан отговор

Искам да попитам какво мислите за този таблефон и за какви проблеми да гледам когато го купувам втора ръка ? Нямам почти никакъв опит с андроид. В момента имам Nokia C5-03 ама с това нещо едва ли ще мога да ходя навсякъде с него и да говоря (със слушалки или handsfree)

P.S Не съм сигурен дали мястото на темата е тук. Моля да ме извините ако съм сгрешил.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като е втора употреба нямаш гаранция и може да излязат доста дефекти в последствие. Откъде го купуваш и на каква цена?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като е втора употреба нямаш гаранция и може да излязат доста дефекти в последствие. Откъде го купуваш и на каква цена?

От сина на едни познати. Ама то от познати да се пазиш най-много. Цената е 250 евро 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От сина на едни познати. Ама то от познати да се пазиш най-много. Цената е 250 евро 

Мисля че си отговаряш сам на въпроса. Ако искаш кажи каква максимална сума си готов да отделиш и колегите от форума ще ти предложат телефони.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А какво мислите за самия таблефон ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.amazon.com/Samsung-Galaxy-Note-16GB-White/dp/B00BQH8UEY/ref=sr_1_10?ie=UTF8&qid=1377368728&sr=8-10&keywords=Samsung+Galaxy+Tab+3+8.0+LTE  Това май е по-добре ? 283 евро. Вярно пак няма гаранция но пък е по-евтино от колкото да го взема от България. А тази гаранция която е за $75 интернационална ли е ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.