Премини към съдържанието
m0nss7erKill

Въпроси за Samsung P6200 Galaxy Tab 7.0 втора ръка

Препоръчан отговор

Искам да попитам какво мислите за този таблефон и за какви проблеми да гледам когато го купувам втора ръка ? Нямам почти никакъв опит с андроид. В момента имам Nokia C5-03 ама с това нещо едва ли ще мога да ходя навсякъде с него и да говоря (със слушалки или handsfree)

P.S Не съм сигурен дали мястото на темата е тук. Моля да ме извините ако съм сгрешил.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като е втора употреба нямаш гаранция и може да излязат доста дефекти в последствие. Откъде го купуваш и на каква цена?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като е втора употреба нямаш гаранция и може да излязат доста дефекти в последствие. Откъде го купуваш и на каква цена?

От сина на едни познати. Ама то от познати да се пазиш най-много. Цената е 250 евро 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От сина на едни познати. Ама то от познати да се пазиш най-много. Цената е 250 евро 

Мисля че си отговаряш сам на въпроса. Ако искаш кажи каква максимална сума си готов да отделиш и колегите от форума ще ти предложат телефони.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А какво мислите за самия таблефон ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.amazon.com/Samsung-Galaxy-Note-16GB-White/dp/B00BQH8UEY/ref=sr_1_10?ie=UTF8&qid=1377368728&sr=8-10&keywords=Samsung+Galaxy+Tab+3+8.0+LTE  Това май е по-добре ? 283 евро. Вярно пак няма гаранция но пък е по-евтино от колкото да го взема от България. А тази гаранция която е за $75 интернационална ли е ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.