Премини към съдържанието
boby_666

Всичко за BATTLEFIELD 2 и BATTLEFIELD 2142

Препоръчан отговор

Не знам дали има друга тема за BF2 и BF 2142,но реших да създам такава  в случай, че няма такава.Ако има просто я изтрийте.

И така ще се опитам да помогна на всеки с каквото мога.

За тези които се мъчат напразно да се логнат в BF2 и в BF 2142 да играят в Мултиплеър on-line,просто няма смисъл-недейте.Играта може да се играе само ако имате оригиналния CD-key (ключ).Това става естественно при закупуване на играта,където ключът се намира долу вътре в опаковката под диска,тогава и само тогава можете да играете както си му е реда,on-line със съответните там допълнения:отключване на оръжия и др.работи,ъпдейтване и ъпгрейдване на войника при вдигане на ранг и много др. интересни работи.Ако пък сложите крак и после пач,забравете играта да тръгне изобщо,крака е за изтеглените пиратски игри,пача там неработи.Той действа само при играта със оригиналния ключ.Пачовете информативно са: за BF2: patch 1.41 и 1.50,като първо задължително се инсталира 1-во пач 1.41 и после 1.50 същото важи и за BF 2142.Там са 3 пача: BF2142 Update 1.40-BETA3 >>> BF2142 Update 1.50 >>> и BF2142 Patch 1.51.Забравете и не се мъчете напразно да инсталирате буустър паковете като BF2 Special Forces Armored Fury,Euro Forces и BF2142 Northern Strike,те просто няма да тръгнат на тези игри които са със крак.Тръгват само при играта с оригиналния CD-key.Има издания които са всичко в едно,пример: BF2 Complete Collection там са включени оригиналната игра-Battlefield 2 + буусър паковете: Battlefield 2:Special Forces,Armored Fury и Euro Forces.При Battlefield 2142 e изданието Battlefield 2142:Deluxe Edition,което включва Battlefield 2142 оригинала + Batlefield 2142:Norhtern Strike буустър пака в един диск.Това е разликата между 1-вия оригинал и комплекта излязъл по късно,но пак се слага пач за фиксиране на грешки , бъгове  , допълнения ,карти и т.н.Ако съм пропуснал нещо питайте ще ви се отговори,ако разбира се знам и мога да отговоря.При закупуване на играта вътре във кутията на играта има и помощник ако няма може да бъде намерен и изтеглен от нета.Аз имам 1 за BF2142,но е на немски език,ако някой иска ще му го дам. Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеСъжалявам,че са толкова малки,но не ми позволи да сложа по големи.

A сега имам и аз 1 въпрос,как да си направя собствен сървър за он-лайн в Battlefield 2142.Ако някой знае и има такъв нека ми каже и помогне.Благодаря предварително. :)

post-108783-0-77788500-1377363582_thumb.

post-108783-0-46015600-1377363626_thumb.

post-108783-0-08216800-1377364366_thumb.

post-108783-0-58932000-1377364834_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За последния въпрос: http://lmgtfy.com/?q=How+to+create+server+Battlefield+2142

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря много , но точно същото го писах вече и нищо ,абсолютно нищо.Има само 1 видео,но то е за правене на локален лан сървър,това и аз мога да го направя,но на мен ми трябва създаване на сървър в он-лайн мрежа,а такава информация не успях да намеря.Знам,че се прави с дедикейтед сървър но има много настройки.И до там.за това не мога да създам сървър,не знам как точно иска  някъкво обновление на нещо,но не разбрах на какво,иска и нещо за Пънкбъстъра някъкви файлове.И така и не намерих подробна информация никъде как се създава он-лайн сървър. Отново Благодаря за опита все пак.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми каже как мога да си сложа червената двойка от BF2 на ника ми в BF2142? Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Любимата ми игра! Радвам се, че се намират хора, които я цъкат още в България.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По статистика в един от сайтовете за стат,българските плеъри във Battlefield 2142 са общо 244 точно,но може и да са повече.В BF2 също са доста,но не мога да кажа колко с точност,не успях да намеря статистически данни колко са точно,но има,все още има.Между другото и на мен ми е любима,впрочем най-любимата за сега.

Редактирано от boby_666 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.