Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте на всички ...

много ще съм благодарен ако някои ми каже програма за един вид "симулиране" на 1920х1080 резолюция на монитор които не я поддържа ...макс(1280х1024) :help wanted3:

това го искам поради причината че работа с много програми и всички добавки не ми се побират на монитора и искам някак си да се смали всичко .. но не се сещам за друг начин освем да се повиши резолюцията.

:wors: :wors: :wors:

П.С.  "windows 8 x64" съм

П.С.2 видеото ми е "NVidia GeForce GT 430' и е със наи новите дривери 320.18

Редактирано от Stoqn94 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички ...

много ще съм благодарен ако някои ми каже програма за един вид "симулиране" на 1920х1080 резолюция на монитор които не я поддържа ...макс(1280х1024) :help wanted3:

това го искам поради причината че работа с много програми и всички добавки не ми се побират на монитора и искам някак си да се смали всичко .. но не се сещам за друг начин освем да се повиши резолюцията.

:wors: :wors: :wors:

П.С.  "windows 8 x64" съм

Играл съм си с подобно нещо под Соларис и линук и не мисля че ще ви е удобно. По-добре си намерете един монитор втора ръка

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че и Windows го може - когато се махне отметката, която ограничава използването на неподдържани резолюции, в някои случаи може да се пусне по-голяма от максималната на монитора; тогава ще се вижда само част от работното пространство и видимата част от него ще се променя, когато курсорът на мишката доближи някоя граница.

По-правилният начин обаче ще е да си поиграете с тези настройки:

Публикувано изображение

Редактирано от killchain (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че и Windows го може - когато се махне отметката, която ограничава използването на неподдържани резолюции, в някои случаи може да се пусне по-голяма от максималната на монитора; тогава ще се вижда само част от работното пространство и видимата част от него ще се променя, когато курсорът на мишката доближи някоя граница.

Мисля че това зависи много от драйвера и невинаги работи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

видеото ми е "NVidia GeForce GT 430' и е със наи новите дрaивери 320.18 :):(

Много се извинявам за темата  след цял ден ровене намерих ка става

обяснявам за тези които имат същото желание като мене

във н-видиа контрол панела има настроика на резолюцията после има  къстом и от там мойе каквато си поискате :)

качвам снимка с стъпките :) :) :)  :wors: :wors: :wors:

както се вижда и на снимката вече съм със 1920х1080 резолюция :)

post-288455-0-18001600-1377380972_thumb.

Редактирано от Stoqn94 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.