Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
hlevoust

Има ли начин за "сглобяване" на ръководство от index.html?

Препоръчан отговор

Днес си купих телевизор, който (за кой ли вече път!) не е придружен от хартиено ръководство. В сайта на производителя има такова, но е в крайно неудобен за ползване вид - http://pdf.crse.com/manuals/13LW600113/BG/index_1_1.html

Има ли начин да събера съдържанието на всички тия раздели ("Основни дейности", "Описание на частите" и т.н. до последния) и съдържанието на всички линкове от отделните раздели в общо ръководство, все едно дали ще е .doc или .pdf, за да мога да го разпечатам, за да е налично в хартиен вариант?

Механичното им копиране ще отнеме много време, та се опитвам да намеря по-бърз вариант.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Леле, ужас ...  :shock11: Искаш да кажеш, че упътването ти е достъпно само в такъв вид?!?

Не може ли по модела да се намери някъде в нета като pdf фаил? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ужас е, но не мога да намеря друго. Или няма, или пък ми убягва. Започнах да го събирам чрез Paint и ще го разпечатам. Книжки не дават, за двата ми Филипс-а има .pdf на български, само да се разпечата. Преди 10-тина дни купихме LG за един съсед, но ръководство няма. Същата работа е и с това Сони, в магазина вдигат рамене. Прилагат само схемата за поставката.

Не че не може да се ползва и без това ръководство, още повече, че е налично в самия телевизор, но хартията си е хартия. Има някои "тънки" моменти при настройването и опциите, за които предпочитам да прочета предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой е модела на телевизора?

Сори на hlevoust,че се намесвам,но понеже гледам вече половин час не ти е отговорил и явно го няма в момента-та реших аз да кажа,че ако успееш да намериш каквото иска да му се помогне де-не за друго.Та ..това е модела му http://www.technopolis.bg/b2c/details/13081/P11090104/Televizor-SONY-KDL-32W650-LED

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Paint? Майтапиш се, нали?... Лесно ще направиш PDF от този текст, но не мога да си обясня липсата на PDF на тяхната страница. М/би все пак има такъв някъде.

За PDF-а - трябва да имаш инсталиран виртуален PDF принтер. От страницата с указанието имаш бутон "печат", което ще ти изчисти страницата от излишното. След това даваш да се принтира на виртуалния принтер и накрая съединяваш страниците в един PDF.Остава само да си направиш хиперлинковете, а може съдържанието да го направиш на Word. Бих го направил с няколко страници, но съм с таблет в момента и не е удобно.

www.sony.bg/support/bg/product/KDL-32W650A ето указания и т.н.

Редактирано от djagi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Paint? Майтапиш се, нали?... Лесно ще направиш PDF от този текст, но не мога да си обясня липсата на PDF на тяхната страница. М/би все пак има такъв някъде.

За PDF-а - трябва да имаш инсталиран виртуален PDF принтер. От страницата с указанието имаш бутон "печат", което ще ти изчисти страницата от излишното. След това даваш да се принтира на виртуалния принтер и накрая съединяваш страниците в един PDF.Остава само да си направиш хиперлинковете, а може съдържанието да го направиш на Word. Бих го направил с няколко страници, но съм с таблет в момента и не е удобно.

www.sony.bg/support/bg/product/KDL-32W650A ето указания и т.н.

Не виждам каква е разликата между Paint и виртуалния принтер (имам 2 такива и ги ползвам ежедневно). Ще получа .pdf-и, но ще загубя същото време (е, може би по-малко, но не кой знае колко) с хиперлинковете. Та затова и яко си играя в момента "по бабешки", вече имам 107 страници.

Що се отнася до www.sony.bg/support/bg/product/KDL-32W650A , там няма указания, освен i-Ръководство в html, за което е посветена темата, и с което всъщност се занимавам и псувам вече доста време. Останалите "инструкции" обясняват само как да си монтирам стойката, но това го има и в кашона.

Ще го довърша след 1-2 часа и ще изпратя "благодарствен" имейл на местния клон на фирмата за "прекрасния" съпорт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Да погледнем тази страница приятели!  А на колегата - ЧЕСТИТО!

http://pdf.crse.com/manuals/4453095131.pdf

Тук също да погледне:

http://www.sony.ro/support/ro/product/kdl-32w650a

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сори,че пак се намесвам не точно по темата,ма нали съм си шматка :D Доста общо и оскъдно инфо  и не точно това му трябва на hlevoust, но :yanim: на Бате Стефко,че е положил усилия да му се помогне :) Затова са приятелите ,нали? ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

www.docs.sony.com/release/KDL32W650A.pdf - това е английско указание, такова, каквото трябва да бъде... А изтеглих и същото на бг, освен ако не съм се объркал с английското, но после го изтрих и не мога да го възстановя, а го прегледах. Пиша обаче от таблет и не мога да върна изтрити файлове, като че ли в линка който дадох, го имаше на бг, около 5 мб. Не мога да съм 100% сигурен, сякаш на български го четох и после го изтрих. Тогава и дадох линка, а сега същото не мога да го открия...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момчета, благодаря на всички за усилията, които вложихте за намиране на ръководство и идеите за сглобката му. За съжаление, само линкът на djadi дава английско ръководство, при това в доста поорязан вид.

Успях и копирах (обърнете внимание на линка в първия ми коментар в темата) i-Ръководство, което единствено съдържа търсената информация. Получи се детайлно ръководство от 164 стр, изключващо само някои обяснения по изграждането на DLNA сървър и/или подобни мрежи, които са извън интересите ми. 

Ако е нужно на някого, веднага ще му го изпратя. 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.