Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

hlevoust

Има ли начин за "сглобяване" на ръководство от index.html?

Препоръчан отговор

Днес си купих телевизор, който (за кой ли вече път!) не е придружен от хартиено ръководство. В сайта на производителя има такова, но е в крайно неудобен за ползване вид - http://pdf.crse.com/manuals/13LW600113/BG/index_1_1.html

Има ли начин да събера съдържанието на всички тия раздели ("Основни дейности", "Описание на частите" и т.н. до последния) и съдържанието на всички линкове от отделните раздели в общо ръководство, все едно дали ще е .doc или .pdf, за да мога да го разпечатам, за да е налично в хартиен вариант?

Механичното им копиране ще отнеме много време, та се опитвам да намеря по-бърз вариант.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Леле, ужас ...  :shock11: Искаш да кажеш, че упътването ти е достъпно само в такъв вид?!?

Не може ли по модела да се намери някъде в нета като pdf фаил? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ужас е, но не мога да намеря друго. Или няма, или пък ми убягва. Започнах да го събирам чрез Paint и ще го разпечатам. Книжки не дават, за двата ми Филипс-а има .pdf на български, само да се разпечата. Преди 10-тина дни купихме LG за един съсед, но ръководство няма. Същата работа е и с това Сони, в магазина вдигат рамене. Прилагат само схемата за поставката.

Не че не може да се ползва и без това ръководство, още повече, че е налично в самия телевизор, но хартията си е хартия. Има някои "тънки" моменти при настройването и опциите, за които предпочитам да прочета предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой е модела на телевизора?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой е модела на телевизора?

Сори на hlevoust,че се намесвам,но понеже гледам вече половин час не ти е отговорил и явно го няма в момента-та реших аз да кажа,че ако успееш да намериш каквото иска да му се помогне де-не за друго.Та ..това е модела му http://www.technopolis.bg/b2c/details/13081/P11090104/Televizor-SONY-KDL-32W650-LED

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Paint? Майтапиш се, нали?... Лесно ще направиш PDF от този текст, но не мога да си обясня липсата на PDF на тяхната страница. М/би все пак има такъв някъде.

За PDF-а - трябва да имаш инсталиран виртуален PDF принтер. От страницата с указанието имаш бутон "печат", което ще ти изчисти страницата от излишното. След това даваш да се принтира на виртуалния принтер и накрая съединяваш страниците в един PDF.Остава само да си направиш хиперлинковете, а може съдържанието да го направиш на Word. Бих го направил с няколко страници, но съм с таблет в момента и не е удобно.

www.sony.bg/support/bg/product/KDL-32W650A ето указания и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Paint? Майтапиш се, нали?... Лесно ще направиш PDF от този текст, но не мога да си обясня липсата на PDF на тяхната страница. М/би все пак има такъв някъде.

За PDF-а - трябва да имаш инсталиран виртуален PDF принтер. От страницата с указанието имаш бутон "печат", което ще ти изчисти страницата от излишното. След това даваш да се принтира на виртуалния принтер и накрая съединяваш страниците в един PDF.Остава само да си направиш хиперлинковете, а може съдържанието да го направиш на Word. Бих го направил с няколко страници, но съм с таблет в момента и не е удобно.

www.sony.bg/support/bg/product/KDL-32W650A ето указания и т.н.

Не виждам каква е разликата между Paint и виртуалния принтер (имам 2 такива и ги ползвам ежедневно). Ще получа .pdf-и, но ще загубя същото време (е, може би по-малко, но не кой знае колко) с хиперлинковете. Та затова и яко си играя в момента "по бабешки", вече имам 107 страници.

Що се отнася до www.sony.bg/support/bg/product/KDL-32W650A , там няма указания, освен i-Ръководство в html, за което е посветена темата, и с което всъщност се занимавам и псувам вече доста време. Останалите "инструкции" обясняват само как да си монтирам стойката, но това го има и в кашона.

Ще го довърша след 1-2 часа и ще изпратя "благодарствен" имейл на местния клон на фирмата за "прекрасния" съпорт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сори,че пак се намесвам не точно по темата,ма нали съм си шматка :D Доста общо и оскъдно инфо  и не точно това му трябва на hlevoust, но :yanim: на Бате Стефко,че е положил усилия да му се помогне :) Затова са приятелите ,нали? ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

www.docs.sony.com/release/KDL32W650A.pdf - това е английско указание, такова, каквото трябва да бъде... А изтеглих и същото на бг, освен ако не съм се объркал с английското, но после го изтрих и не мога да го възстановя, а го прегледах. Пиша обаче от таблет и не мога да върна изтрити файлове, като че ли в линка който дадох, го имаше на бг, около 5 мб. Не мога да съм 100% сигурен, сякаш на български го четох и после го изтрих. Тогава и дадох линка, а сега същото не мога да го открия...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момчета, благодаря на всички за усилията, които вложихте за намиране на ръководство и идеите за сглобката му. За съжаление, само линкът на djadi дава английско ръководство, при това в доста поорязан вид.

Успях и копирах (обърнете внимание на линка в първия ми коментар в темата) i-Ръководство, което единствено съдържа търсената информация. Получи се детайлно ръководство от 164 стр, изключващо само някои обяснения по изграждането на DLNA сървър и/или подобни мрежи, които са извън интересите ми. 

Ако е нужно на някого, веднага ще му го изпратя. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.