Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Добър вечер колеги, днес си взех таблета "Asus MeMo Pad HD 7" , почнах да го разглеждам и след 5 часа работа на половин заредена батерия, се изтошти напълно. Въпроса ми е, колко часа да е първото му зареждане.? Прочетох в нета, но всеки различно казва един казва, че трябва да се зарежда 12 часа. втория казва, че трябва цял ден да се зарежда. Моля някой които има подобен, таблет да сподели колко трябва да е първото зареждане. Благодаря :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако имаш книжка за таблета прочети какво пише там.Аз прочетох там,че за първи път трябва да го заредя само 4 часа(колкото е нормалното).Но не знам да ли това се отнася за всички таблети.Ако имаш книжка прочети какво пише.

ПП:И 12 часа и един ден е едно и също :D ,защото един ден е горе-долу 12 часа.

Редактирано от KaldataX (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър вечер колеги, днес си взех таблета "Asus MeMo Pad HD 7" , почнах да го разглеждам и след 5 часа работа на половин заредена батерия, се изтошти напълно. Въпроса ми е, колко часа да е първото му зареждане.? Прочетох в нета, но всеки различно казва един казва, че трябва да се зарежда 12 часа. втория казва, че трябва цял ден да се зарежда. Моля някой които има подобен, таблет да сподели колко трябва да е първото зареждане. Благодаря :)

Отивате в settings и там гледате power. Когато стане 100% е достатъчно зареден :)

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако имаш книжка за таблета прочети какво пише там.Аз прочетох там,че за първи път трябва да го заредя само 4 часа(колкото е нормалното).Но не знам да ли това се отнася за всички таблети.Ако имаш книжка прочети какво пише.

ПП:И 12 часа и един ден е едно и също :D ,защото един ден е горе-долу 12 часа.

В ръководството пише да се зареди 8 часа.? Но аз не мога да го чакам точно 8 часа, смисъл утре ще пътувам и трябва да лягам след малко. Ако, го оставя да се зареди до сутринта, да не стане нещо.?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В ръководството пише да се зареди 8 часа.? Но аз не мога да го чакам точно 8 часа, смисъл утре ще пътувам и трябва да лягам след малко. Ако, го оставя да се зареди до сутринта, да не стане нещо.?

Спокойно няма де е нищо фатално!Дори да не е на пълна батерия го дръпни от контакта,изчакай пак да се изтощи до край и го включи да се зарежда и тоя път го зареди на пълно. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Очевидно вече си го заредил, но по принцип, не е нужно да го оставяш да се зарежда, след като е стигнал 100%, а освен това, не е нужно да го оставяш да се изтощи. Зарежда се когато намериш за добре и го дърпаш от зарядното пак така. Няма нужда нито да се зарежда докрай, нито да се изтощава докрай... И за батерията - пълния капацитет ще го имаш след няколко зареждания, в началото ще държи по-малко

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Очевидно вече си го заредил, но по принцип, не е нужно да го оставяш да се зарежда, след като е стигнал 100%, а освен това, не е нужно да го оставяш да се изтощи. Зарежда се когато намериш за добре и го дърпаш от зарядното пак така. Няма нужда нито да се зарежда докрай, нито да се изтощава докрай... И за батерията - пълния капацитет ще го имаш след няколко зареждания, в началото ще държи по-малко

Забелязах, снощи го оставих да се зареди, 8 часа и 5 мин. изгледах един филм, батерията падна вече на 70 %.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Забелязах, снощи го оставих да се зареди, 8 часа и 5 мин. изгледах един филм, батерията падна вече на 70 %.

Еми нормално. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.