Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Лаптопът ми Acer aspire V3 - 772G забива след Welcome и не иска дори да заспи или до се изключи . Имам го от един месец . ОС му е Windows 7 Ultimate x64 . Смятам че е от операционната система .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като забива излиза ли някаква грешка или просто стои на Welcome?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не след Welcome се показва декстопа с иконите . Мога да си мърдам мишката но само толкова . Windows - ът не ми е оригинален .

Редактирано от Jivko Kirishev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да Safe mode зареди без проблем .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако преди това забиване, сте инсталирали някакъв софтуер и проблемът е започнал непосредствено след това, ви съветвам под Safe Mode да я/ги деинсталирате от Контролния панел.

Редактирано от Иван Бонев (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да Safe mode зареди без проблем .

Може да имаш вирус. Посети тази тема и следвай стъпките там.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди да забие не съм инсталирал нищо . Преди няколко дни инсталирах лицензилан NOD 32 . След това проверих за вируси но не намерих .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди да забие не съм инсталирал нищо . Преди няколко дни инсталирах лицензилан NOD 32 . След това проверих за вируси но не намерих .

Нод 32 може да не намери вирусите. За да си сигурен посети темата за вируси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като го изключих от Safe mode и го включих си тръгна нормално . Все още ли е нужно да питам за вирус .

Желателно е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен не са обследвани всички възможности и си цитирам мнението от темата в HJT:

Съжалявам за намесата си в тази тема!!! Тук колегите от HJT са тези, които работят, определят правилата и всичко такова. Всъщност аз самият нямам право да пиша тук... За това моля колегите за извинение... Към автора на темата: - Имах проблем с Asus X54C с много подобен проблем, всичко беше до версията на BIOS-а.... - Никъде в посочената тема аз не видях да се споменава какъв е Windows-a... нямам предвид "Windows 7 Ultimate x64", а дали е чист или не е, дали е самоделка от Замунда или е все пак чист от Замунда. Какво е правено с този Widnows... - И последно, аз не виждам да е тестван нито хардуера, нито софтуера, а лаптопа дори има гаранция, нали е на "месец"? Или е купуван нелегално? С уважение към колегите към раздела и тяхната работа, но мисля, че проблема ще се окаже я некадърно инсталиране, я кофти самоделка, я нелегално и орязано копие или глупаво инсталиране на програми или нещо подобно, което трябваше да се засече от участниците в другата тема. Поправете ме ако греша и отново - извиянвам се, че се намешвам в тема на HJT Към автора на темата - НЕ, определено НЕ отговаряйте на моето мнение, следете инструкциите на колегите САМО! Аз само искам да знам крайният резултат, за когото съм гласувал :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.